Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Вибрати дату кесарево для долі дитини

Вибрати дату кесарево для долі дитини

Якщо вагітність протікає добре, то вона призводить до природних пологів в термін, і дитина сама вибирає, коли вона прийде в наш світ. Але бувають ситуації, коли за медичними показаннями доводиться йти на кесарів розтин, і тоді майбутній мамі, як правило, дають можливість вибрати, в який саме день з'явиться на світ її малюк.

Хтось вибирає дату, тому що вона красива (наприклад, 08.08.), хтось користується описом місячних днів, хтось підгадує до свят або дня народження родичів. Але якщо є така можливість вибрати дату кесарево по картам долі, то потрібно цим скористатися! Ви можете вибрати гарну долю для Вашої дитини. Але при цьому також є важливим планування вагітності по картам долі взагалі. Тоді це буде правильним.

Чи важлива ця дата? Звісно так! І не тільки тому, що кожен рік в цей день ви будете відзначати день народження своєї дитини. Китайська астрологія, бацзи, вже багато століть вивчає зв'язок характеру, здібностей, удачі людини з її днем ​​народження. З першим своїм подихом ваш малюк отримує і свою долю. Від року, місяця, дня і години народження буде багато в чому залежати, чи буде він спокійним або активним, примхливим або слухняним, якими хворобами може хворіти, що буде любити, а що - ні і так далі. Аж до того, яку професію він обере, чи буде щасливий у шлюбі і чи буде багатий. А як же виховання, запитаєте ви. Виховання грає величезну роль, але виховувати ви будете не «чистий аркуш», а особистість зі своїм характером і особливостями, закладеними ще при народженні. Спочатку по важливості йде Небесна удача (доля, удача - яку ми не можемо змінити), потім Земна удача (фен шуй, де жити, працювати) і вже потім - Людська удача (дії самої людини).

Саме тому дата приходу в світ дитини так важлива. Звичайно, вибрати правильно точний час народження для малюка непросто, для цього треба знати безліч нюансів, спеціально вчитися китайської астрології. Консультації на вибір дати народження і дати кесарево розтину досить складні, тому що треба переглянути кілька варіантів доль, перевірити, чи буде удача супроводжувати людину протягом свідомого життя і багато іншого.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2022