Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вибір і покупка дому, квартири, офісу за правилами Фен-шуй. При виборі для покупки будинку або квартири в будинку, офісу для оренди слід дотримуватися фен шуй правил

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Вибір і покупка дому, квартири, офісу за правилами Фен-шуй

Вибір і покупка дому, квартири, офісу за правилами Фен-шуй

Класичний Фен-шуй працює з навколишнім простором, щоб підвести позитивну енергію природи Ци до місця, де живе або працює людина, і накопичити її. У більш широкому сенсі Фен-шуй допомагає людині знайти для себе найкраще місце на основі інформації про нього. При виборі будинку, квартири або офісу в будинку перш за все треба аналізувати потік Ци на поверхні землі, в тому місці, де людина вступає в контакт з природою або проявляє активність. Правильне розташування будинку забезпечує потік сприятливої Ци, яка заповнить будинок, і у власника не буде проблем.

Головним провідником енергії Ци в природному ландшафті є вода, протікання якої поширює Ци по поверхні землі і впливає на людей. Річки і дороги можна порівняти з кровоносною системою - це вектори енергії, які розподіляють Ци по місцевості відповідно до форми і інтенсивності потоку. Вони стають більш-менш позитивними в залежності від свого розташування, будучи джерелом сприятливої ​​Шен Ци або шкідливої ​​Ша Ци.

Цілюща енергія Ци виникає там, де річки і струмки в'ються на місцевості.

Звивиста річка тече з такою швидкістю, що встигає передати заряд Ци оточенню. Хвилеподібна Ци приносить процвітання, здоров'я і успіх у справах. Згідно з ученням фен-шуй щоб несуча удачу Ци не йшла дуже швидко, ідеальна форма річки, струмка або будь-якого іншого джерела проточної води повинна бути звивистою, а не прямою. У Стародавньому Китаї внутрішня частина вигину річки вважалася найкращим місцем для будівництва, оскільки будинок або все поселення охоплювало півколо щасливої Ци. Сьогодні, коли дороги відіграють ту ж роль, що і річки селитися уздовж звивистих доріг, шосе, вулиць або тротуарів краще, ніж уздовж прямих. Така дорога несе сприятливу Ци, яку легко засвоюють будинки, що стоять уздовж дороги.

Однак навіть при плавному вигині дороги розташування будинку не завжди буде сприятливим. Несприятливе розташування будинку на зовнішній стороні вигину річки, дороги або вулиці, коли потік як би відвертається від будинку, несучи з собою Ци. Засобами Фен-шуй таку ситуацію можна скоригувати і «живитися» від природної енергії потоку води або транспорту. Для цього необхідно створити зв'язок між річкою (дорогою) і будинком, знайшовши точку річки (дороги), що збирає енергію, і провести від неї невидиму енергетичну лінію до дому.

Якщо спрямити русло річки, забетонувати або одягнути в граніт її береги, то течія води прискориться, Шен Ци річки перетвориться в Ша Ци, яка захоплює з собою сприятливу енергію і навіть може атакувати. У «Книзі Водяного Дракона», написаної в 13 столітті, сказано: «Якщо вода швидко стікає з місця, вона вичерпується - як же може тут збиратися багатство і надлишок?» Якщо течія річки виявиться занадто швидкою, незважаючи на те, що вода є символом багатства і несе процвітання і благополуччя, удача і гроші будуть стрімко витікати, не затримуючись у будинку, який стоїть біля швидкої річки.

Швидка течія нагадує дорожній рух в годину пік. Саме схема вулиць в місті визначає енергетику місцевості, тому що машини і люди, що рухаються по дорогах, створюють і несуть з собою потік Ци, який взаємодіє з оточенням.

Проспект з жвавим рухом або швидкісне шосе занадто швидко проносять Ци уздовж будинків. Це створює як зоровий, так і психологічний бар'єр і впливає на те, що місцеві жителі постійно знаходяться в напрузі, можуть страждати нервовими розладами. Енергетичну рівновагу можна відновити, якщо біля дороги розташувати сквер або посадити уздовж дороги живопліт. Кущі при цьому повинні бути не нижче пояса. У квартирах таких будинків слід розмістити на підвіконнях горщики з рослинами.

При виборі для покупки будинку або квартири в будинку, офісу для оренди слід уникати місць, в яких рух транспорту або протікання води виявляється занадто швидким. Автостради і транспортні розв'язки можна порівняти з бурхливими, стрімкими, порожистими річками, що перетворюють атмосферні енергії в руйнівну Ша Ци, звільняючи вихрові потоки.

Вулиця, заповнена транспортом, який повільно їде, несе застійну Сі Ци. Пробки на дорогах аналогічні заторам на річках або тромбам в кровоносних судинах. Під впливом застійної енергії всі процеси сповільнюються, людиною опановує лінь і апатія, вона слабшає і починає хворіти.

При виборі для покупки будинку або квартири в будинку, офісу для оренди слід уникати будинків:

  • побудованих уздовж вузької або дуже довгої вулиці - ідеального носія Ша Ци;
  • розташованих поблизу крутої похилої дороги або спуску: стрімкий потік низхідної Ша Ци порушує гармонію в будинку і ставить під загрозу благополуччя мешканців;
  • побудованих на перехрестях, що утворюють T-, Y-, V-подібну конфігурацію, вершина якої звернена до будинку, поруч з мостами або піднятими над землею віадуками, естакадами і шляхопроводами, які впираються прямо в будинок: такий будинок є об'єктом впливу отруєної стріли Ша ци, яка подібно локомотиву на повному ходу врізається в будинок, піддаючи його своєму руйнівному впливу;
  • стоять в кінці глухого кута: на мешканців такого будинку спрямовані отруєні стріли Ша Ци, а вся енергія, яка надходить до будинку, перетворюється в застійну Сі Ци, тому що їй нікуди рухатися далі - мешканці будинку приречені на потрапляння в тупикові ситуації;
  • побудованих поблизу жвавого перехрестя: люди, що живуть на перехресті, можуть відчувати брак рівноваги через те, що один з «флангів» будинку перерізаний дорогою, а також з-за частих автомобільних аварій;
  • розташованих між двома паралельними вулицями, які близько знаходяться одна до одної: мешканці такого будинку можуть відчувати себе затиснутими в лещата життя;
  • оточених дорогою з чотирьох сторін, як петлею, яка немов «душить» його й завдає шкоди мешканцям;
  • огинаюча дорога, яка раптом різко змінює напрямок, так як енергія, яка раптово змінює напрямок, забирає удачу;
  • побудованих поблизу великої кількості переплутаних доріг, що нагадують лабіринт: такі структури заважають вільному перебігу енергії і створюють «відстійники» гнітючої Сі Ци;
  • розташованих неподалік від аеропорту, на які спрямована злітно-посадкова смуга: ударна дія Ша Ци швидко зруйнує благополуччя мешканців.
Правила Фен-шуй дозволяють оптимізувати місце життя і роботи, середовище, в якому людина існує, творить і розвивається.

Купівля нерухомості - важливий крок для будь-якої людини. Успішна дата для покупки квартири або будинку допоможе вибрати правильне житло, плавно провести операцію і встановити з новою нерухомістю позитивний контакт.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024