Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вибір квартири по фен шуй. Ви плануєте покупку нової квартири і роздумуєте про те, як не помилитися в такому важливому виборі?

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Вибір квартири по фен шуй

Вибір квартири по фен шуй

Задумалися про покупку квартири? Фен шуй допоможе!

Ви плануєте покупку нової квартири і роздумуєте про те, як не помилитися в такому важливому виборі? Безсумнівно, вам хочеться, щоб нова квартира була не тільки комфортною, просторою і світлою, але і щоб вона відповідала вашому енергетичному і емоційному настрою. Ви бажаєте купити квартиру, в якій буде приємно жити і в яку захочеться повертатися. Квартиру, наповнену позитивною життєвою енергією, що приносить щастя, гроші і удачу в любові. Знання секретів Фен-шуй і застосування цих древніх законів даоського вчення допоможе вам зробити правильний вибір при покупці нового житла, зберегти і примножити добробут, досягти поставлених цілей і жити в гармонії.

ПЕРШІ КРОКИ ЩОДО ВИБОРУ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Основні моменти, на які необхідно звернути увагу при виборі квартири по фен-шуй:

 • територія навколо будинку,
 • вхід в квартиру і напрямок життя,
 • організація простору квартири.

Отже, приступимо.

ЩО ВИ БАЧИТЕ НАВКОЛО?

Наблизившись до будинку, уважно огляньте і проаналізуйте навколишнє оточення. Що знаходиться поруч? Небажано, щоб поблизу були енергетично «важкі» об'єкти: зони позбавлення волі, лікарні, кладовища, промислові підприємства.

Сприятливий енергетичний фон створюють:

 • парки,
 • дитячі ігрові майданчики,
 • сквери,
 • місце відпочинку,
 • школи.

Чудово, якщо поблизу будинку є фонтанчик або якась інша водойма. А ще краще, якщо вона розташовується перед входом. Струмені води символізують грошовий потік, спрямований до вас. Джерело води, що знаходиться за будинком, буде як би «розмивати» ваше матеріальне благополуччя.

Подивіться, які будови і об'єкти знаходяться поблизу вашого будинку, оцініть вище вони або нижче, на якій відстані розташовані один від одного. Якщо за вашим будинком розташовується інша масивна будівля, то це непогано, але якщо вона тисне на будинок з боку входу, може створитися перешкода для потоку гармонійної енергії Ци, яка повинна легко проникати у ваше житло.

Також, якщо навколо вашого будинку є інші будови, то вони не повинні створювати відчуття «скутості» або тиску на ваше житло.

Поверніться спиною до входу в будинок, в якому ви плануєте придбати квартиру. Прекрасно, якщо ви бачите перед собою вільний, не захаращений різними об'єктами простір. За фен-шуй - це найкращий варіант, а ось самотнє дерево, яке виросло прямо перед входом, є не дуже хорошим знаком. Воно може стати відчутною перепоною для доброчинної енергії Ци. Не слід також вибирати будинки, до яких веде пряма дорога. Це - стріла Ша, яка як би розтинає будинок на дві частини, позбавляючи його спокою і благополуччя своєю негативною енергією.

ФЕН-ШУЙ ПО СТОРОНАМ СВІТУ

Якраз на цьому етапі вам знадобиться компас або онлайн карти для визначення градусу входу по фен шуй: з його допомогою ви легко визначите, на яку сторону виходить фасад будівлі. Найкраще, якщо це буде південна сторона, але, якщо фасад виходить на іншу сторону світла - теж не страшно.

Важливий фактор, який потрібно враховувати, - правильне розташування вхідних дверей, адже саме через них проникає енергія ци, що приносить в будинок процвітання і радість.

Умовно всі напрямки вхідних дверей можно розділити на 3 категорії в яких:

 1. співвідношення сприятливих років менше ніж несприятливих;
 2. співвідношення сприятливих років така ж сама, як і несприятливих;
 3. співвідношення сприятливих років більше ніж несприятливих;
Я думаю зрозуміло, що жити в будинках з третім типом входу набагато краще і це принесе більше удачі в різних сферах життєдіяльності.

ГЕОМЕТРІЯ КВАРТИРИ ТА ЇЇ ЗОНИ

Важливу роль відіграє організація простору квартири, форма, розміри і місце розташування всіх приміщень по відношенню до основного входу в житло. Наприклад, якщо двері туалетної кімнати знаходиться прямо навпроти входу в квартиру, то існує ризик того, що вся сприятлива енергія і фінансовий достаток будуть змиватися в каналізацію. Краще відмовитися від покупки такої квартири або задуматися про перепланування і трохи змістити двері.

Не вибирайте квартиру з довгими і вузькими приміщеннями. Життєва енергія Ци, що тече по вузькому передпокою, може перетворитися в негативну енергію Ша, яка несе з собою неприємності і розчарування. Якщо цього ніяк неможливо уникнути, то для коригування несприятливого впливу такої енергії необхідно буде скористатися різними прийомами, які пропонує фен-шуй.

Велике значення також має форма ваших апартаментів в новобудові, які будуть в майбутньому. Найкраще вибирати правильний квадрат або прямокутник. У практиці фен-шуй гармонія - одне з основних понять, і вибираючи квартиру з неправильною геометрією, ви ризикуєте виключити зі свого життя такі важливі сфери, як любов, фінансовий успіх, здоров'я. Безсумнівно, всі ці зони можна заповнити за допомогою великого арсеналу засобів фен-шуй, але краще не створювати собі додаткових труднощів і на самому початку відмовитися від невдало і негармонійно спланованих квартир.

Особливу увагу приділіть тому, які приміщення розташовуються в центрі квартири. Це надзвичайно важливо, з тієї причини, що саме геометричний центр є енергетичним осередком вашого житла. Якщо ви бачите, що центр квартири збігається з ванною кімнатою або туалетом, то краще за все розглянути інші варіанти покупки житла. Інакше доброчинна енергія не затримається у вашій квартирі надовго.

І нарешті, уважно вивчіть вікна і вид, що відкривається з них. Безумовно, прекрасно, якщо з вікна видно зелену галявину, парк, озеро або архітектурні пам'ятки, але у великих містах ця мета не завжди і не для всіх досяжна. Проте, намагайтеся уникнути стріл Ша, спрямованих на ваше житло. З вікон не повинно бути видно кутів будівель, шпилів, парканів або інших споруд неправильних форм, з гострими кутами. Звичайно, для хорошого проживання в квартирі фен-шуй пропонує способи зменшення подібних згубних впливів і захист від них, але чим менше їх буде, тим щасливіше складеться ваше життя в новій квартирі.

У кожній конкретній ситуації не всі рекомендації можуть бути чітко дотримано, але треба до цього прагнути, щоб доля потім гідно винагородила за всі ваші старання.

По матеріалам сайта 24-fengshui.com/

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024