Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вибір квартири, дому по фен шуй. Сприятливість входу по феншуй. А як же фен шуй може допомогти вибрати квартиру, будинок?

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Вибір квартири, дому по фен шуй. Сприятливість входу по феншуй.

Вибір квартири, дому по фен шуй. Сприятливість входу по феншуй.

Зараз популярною є тема "Фен шуй". Хтось може вірити в це, а хтось ні. Це право кожного і я не збираюся когось переконувати і вести суперечки на цю тему.

Існує так званий популярний фен шуй (можна знайти різні статті в інтернеті) і класичний фен шуй. У популярному фен шуй є деякі корисні речі, але це не зовсім точний напрям. Звичайно в інтернеті можна, наприклад, знайти статті про хороше і погане місце розміщення будинку і це буде справедливо як для популярного, так і класичного фен шуй. Та в цьому випадку навіть звичайна логіка в допомогу.

А як же фен шуй може допомогти вибрати квартиру, будинок?

Для цього можна почути багато порад, а також знайти інформації в інтернеті. Зазвичай тут оцінюється оточення будинку (що розташоване поруч, як проходять дороги, чи немає об'єктів, які несуть погану енергію), планування квартири або будинку, чистота в квартирі, сприятливість входу в будинок, Ваші власні відчуття і інтуїція (людина часто за допомогою своїх відчуттів і інтуїції може робити правильний вибір, навіть не знаючи правил фен шуй).

Я б тут хотів зупинитися на одному найбільш важливий момент в фен шуй будинку, квартири - напрямок вхідних дверей (входу, фасаду) по фен шуй. Енергію будинок отримує через вхідні двері і, тому від її якості буде залежати сприятливість в будинку, офісі (і для його жителів).

А також хотів би розглянути дану тему в практичній площині, щоб було для Вас цікаво.

Теорія:

Кожен вхід має свій градусний (компасний) напрямок. У фен шуй йде розподіл 360 градусів на сектора в 15 градусів. Відповідно утворюється 24 сектора зі своїм знаком. Ваші двері відповідно можуть потрапити в один з секторів.

Залежно від того як знаки року (в 2018 це Ян Земля і Собака) взаємодіють зі знаком сектора входу і визначається якість енергії, яка приходить. 2019 рік уже буде по знакам інь Земля Свиня, відповідно взаємодія буде інша (несприятливі сектори будуть інші ніж в 2018).

Може виникнути питання: "А чи не все одно де будуть двері, якщо їх сприятливість може змінюватися щороку?"

І так і ні. Правильно, що кожен рік змінюються енергії для певного сектора. Але не обов'язково наприклад, якщо 2018 несприятливий, то 2019 також буде несприятливий. Можуть йти: сприятливий - несприятливий - несприятливий - сприятливий - сприятливий і т.д.

Залежно в який сектор потрапляє вхід він може бути в цілому більш-менш удачливий. Входи можна розділити на 3 категорії:

 1. коли співвідношення сприятливих років для даного входу буде менше, ніж несприятливих;
 2. коли співвідношення сприятливих років для даного входу буде рівна кількість з несприятливими;
 3. коли співвідношення сприятливих років для даного входу буде більше, ніж несприятливих. (Зрозуміло, що в будинках з таким входом краще жити, ніж в будинках з першої категорії.)

Яку користь нам дає знання сприятливих входу (фен шуй будинку)?

Сприятливий вхід по фен шуй для будинку або квартири дає удачу в різних справах (як для людей, так і для компаній), якщо виникли проблеми, то їх буде легше вирішити, можна очікувати допомоги різних людей, поліпшення у фінансовому плані і зменшення витрат, добре робити ремонт. Людям з ослабленим здоров'ям або хворобою добре не тільки знаходитися в будинках з хорошим входом по фен-шуй, але і в самому приміщенні більше перебувати в хороших секторах (працювати, відпочивати, спати).

Несприятливий вхід по фен-шуй для дому, квартири, офісу - це труднощі в справах, бізнесі, поломки в будинку, які важко полагодити, незаплановані витрати грошей, збитки для бізнесу, можуть бути помилково поставлені діагнози і призначено лікування, більше доведеться розраховувати на себе і не чекати допомоги від інших.

Практика:

Потрібно дізнатися компасний градус входу дверей (Для приватного будинку завжди краще щоб було 2 входи, з різних сторін - при не сприятливості одного, потрібно користуватися іншим. У багатоквартирному будинку рідко коли є така можливість).

Що вважати входом (в приватний і багатоквартирний) і як визначити градус входу за допомогою онлайн карт написано в статті "Вхідні двері по фен-шуй: Як визначити градус входу в будинок?".

В результаті Ви будете знати градус входу в будинок. Далі потрібно дізнатися в який сектор він потрапляє (вказані нижче).

Нижче вказані несприятливі сектори на 2018 рік (відповідно решта будуть сприятливими).

Ви можете дізнатися в який сектор (сприятливий чи несприятливий) потрапляє вхід даного будинку в 2018 році.

Зазвичай прояв сприятливості і не сприятливості йде по зростаючій (в кінці року сильніша).

Фен шуй прогноз несприятливих секторів на 2018 рік для входу в будинок:

 • 22.5-37.5 *
 • 52.5-67.5
 • 67.5-82.5 *
 • 97.5-112.5 *
 • 127.5-142.5 *
 • 142.5-157.5
 • 157.5-172.5
 • 202.5-217.5
 • 247.5-262.5
 • 277.5-292.5
 • 307.5-322.5 
 • 352.5-7.5* 

* - слабка не сприятливість

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024