Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вибір кольору по фен шуй. Тема досить обширна і неоднозначна. Що впливає на вибір колірного рішення?

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Вибір кольору по фен шуй

Вибір кольору по фен шуй

Тема досить обширна і неоднозначна. Що впливає на вибір колірного рішення? Це і особисті уподобання людини, культурні особливості сприйняття кольору, мода, психологія кольору і в тому числі принципи фен-шуй.

Рішення про вибір кольору (і будь-яке рішення фен-шуй в принципі) лежить в точці перетину трьох рівнів аналізу - так званих рівнях Неба, Землі і Людини (концепція триєдності). Це фундамент, без якого рішення не буде цілісним і гармонійним. Коли задіяні всі три рівня, тоді «ланцюг замикається» і струм (енергія) тече.

РІВЕНЬ ЛЮДИНИ

Це як раз особисті уподобання людини. Багато замовників просять зробити «красиво», «модно» або взагалі «дизайнерськи», залишаючи все на відкуп фахівця. Але в підсумку людина скоріше за все буде незадоволеною, так як це було чуже рішення, не її. Тому нам необхідно з'ясувати, що подобається замовнику, які асоціації і почуття викликають у нього той чи інший колір.

РІВЕНЬ ЗЕМЛІ

Тут ми аналізуємо розташування квартири або будинку, його зовнішнє оточення і в тому числі клімат. На якому поверсі квартира, на які сторони світу виходять вікна, який вид відкривається з вікон, як світло проникає в приміщення, де найтепліша / холодніша і найсвітліша / темніша сторона квартири, яке функціональне призначення кімнати. Інь-Ян, пам'ятаєте?

Зрозумівши всі ці аспекти, ми можемо зробити висновок, який відтінок і колір потрібен. Наприклад, спальня відноситься до іньської енергії, там ми відпочиваємо і надлишок янської, активної енергії тут не потрібен. Якщо за сукупністю параметрів виходить, що це занадто янська кімната, то потрібно посилити аспект інь (холодні, темні кольори). Якщо занадто іньська - то додайте трохи янських енергій (теплі, світлі кольори), інакше людині буде складно вставати, вона буде вічно хотіти спати. Намагайтеся використовувати не більше 2-3 кольорів в одному приміщенні, інакше вийде колірний безлад.

РІВЕНЬ НЕБА

На цьому рівні ми аналізуємо вплив часу на простір за допомогою різних формул, заснованих на точних вимірах будинку, часу спорудження будинку і дати народження мешканців. Це вивчається окремо на професійних курсах, по книжках ви тільки заплутаєтеся. На основі цих формул ми вибираємо колір, який буде, наприклад, коригувати поганий сектор або посилювати сприятливий. Але тут потрібно пам'ятати, що такий спеціально прорахований колір повинен бути у вигляді акценту і в певному місці, фарбувати всю кімнату в цей колір не має сенсу.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024