Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення віяла в фен-шуй. Колір і зображення на віялі. Яке віяло вибрати? Де розмістити віяло?

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Вибір і розміщення віяла на стіні по фен-шуй

Вибір і розміщення віяла на стіні по фен-шуй

Одним з найпопулярніших атрибутів вчення фен-шуй є віяло. Воно виступає не тільки в якості оригінальної прикраси, але і способу захисту від негативного впливу. Перед тим як повісити його на стіну, варто дізнатися, про що говорить конкретне розташування аксесуара і що на ньому має бути зображено.

ЗМІСТ

 • Значення віяла в фен-шуй
 • Колір і зображення на віялі
 • Яке віяло вибрати?
 • Де розмістити віяло?
 • Де не можна розміщувати віяло?

Значення віяла в фен-шуй

Віяло з'явився в Китаї дуже давно. Раніше їм обмахувалися представники сильної статі. Сьогодні він вважається сильним оберегом і еротичним символом. Китайці і японці надають йому великого значення і вішають на стіни кімнат. Якщо використовувати віяло по фен-шуй, можна захистити житло від негативної енергії, заздрості і ненависті оточуючих. Є у нього і інші чудові властивості:

 • залучає удачу в любові;
 • сприяє розвитку бізнесу;
 • зміцнює здоров'я;
 • рятує від утоми й депресії.

Згідно китайської міфології, віяло принесла на землю богиня Вітру. Вона спустилася з неба і подарувала його людям для того, щоб вони більше не страждали. Якщо людині потрібна була допомога, варто було їй змахнути віялом, і богиня приходила на виручку.

Вважається, що разом з повітряними потоками китайське віяло несе сприятливу енергетику і дарує своєму власникові прилив сил. Його чудові властивості активізуються при правильному використанні атрибуту.

Зарядити енергією віяло дуже просто. Необхідно обмахуватися ним протягом декількох хвилин. Після цього можна відчути бадьорість і гарний настрій. При кожному помаху воно буде залучати енергію ци, яка здатна оживити все на нашій планеті. Її потоки циркулюють в людях, тваринах і рослинах, проходять через повітря і воду. Без неї не буде зростання і існування.

Колір і зображення на віялі

Є деякі хитрощі, які дозволяють досягти бажаного за допомогою конкретних зображень на віялі. Слід вибирати колір предмета залежно від мети. Детальніше про це розповість таблиця:

Колір – Значення

 • Золотий. Сприяє успіху в усіх починаннях, позитивно впливає на родинні та ділові відносини
 • Червоний. Приносить удачу, покращує фінансовий стан, дає владу
 • Жовтий. Є символом мудрості, здоров'я і достатку
 • Зелений уособлює надію і відродження, сприяє відпочинку і спокою, покращує зір
 • Білий. Є проявом божественної сили, посилює позитивні якості людей

Малюнок на атрибуті здатний внести корективи в долю людини. Найчастіше на ньому зображують такі картини:

 1. Дракона. Притягує кар'єрний ріст і професійний успіх.
 2. Сакуру або лотос. Є символами любові і приваблюють протилежну стать.
 3. Кедр. Оберігає від хвороб і нормалізує загальне самопочуття, дарує приплив сил і ясність розуму.
 4. Риб. Привертають фінанси і сімейне щастя.
 5. Павича. Сприяє народженню здорової дитини.
 6. Журавлів. Продовжують життя і оберігають здоров'я.
 7. Корабель. Притягує удачу в роботі.
 8. Будь-яке зображення природи. Позбавляє від втоми і нудьги, дає гарний настрій.
 9. Ієрогліфи. Вибираються в залежності від потреб. Це можуть бути знаки любові, здоров'я, сімейного благополуччя і т. д.
 10. Апельсини. Є символом багатства і достатку.

Популярні віяла із зображенням квітів, які також несуть символічний сенс:

 • троянда говорить про чистоту помислів, є символом палкого і міцного кохання;
 • тюльпан уособлює чисті і щирі почуття;
 • хризантема допомагає розвіяти сумніви, дарує спокій;
 • нарцис сприяє чудовій кар'єрі і професійному зростанню;
 • маки допомагають в народженні дитини;
 • соняшники відганяють злих духів і є символом життя і здоров'я.

Головне – віяло повинно подобатися власникові за кольором і малюнком і викликати естетичну насолоду. Але не можна забувати про кольорову гаму інтер'єру. Часто кислотні кольори декору виглядають безглуздо і зухвало. Краще вибирати пастельні тони.

Той, хто не знайшов віяло з потрібним малюнком, може зобразити бажаний об'єкт самостійно або приклеїти його на опахало. Сила оберега від цього не зменшиться.

Яке віяло вибрати?

Найчастіше в інтер'єрі використовують велике настінне віяло. Однак можна повісити і невеликий атрибут даоської практики. Вибір розміру залежить, в першу чергу, від габаритів кімнати. Не варто вішати занадто велике віяло в скромній спальні, інакше його сильні вібрації тільки погіршать стан домочадців. У просторому приміщенні потужності маленького опахала не вистачить для насичення позитивною енергією.

На прилавках магазинів зустрічаються атрибути з одностороннім і двосторонніми малюнками. Для будинку можна вибрати односторонній варіант. Дві сторони з малюнком більше підійдуть для опахала, яким користуються по прямому призначенню. Так, у разі занепаду сил потрібно обмахнути їм кілька разів, щоб відчути полегшення і підвищити тонус.

Картина із зображенням віяла не володіє властивостями окремого атрибута. Вона виконує лише декоративну функцію. Те ж саме стосується дзеркал у вигляді опахала.

Важливо звертати увагу на матеріал предмета. Він повинен бути приємним на дотик, а в самому полотні неприпустимі просвіти.

Де розмістити віяло?

Потрібно розуміти, що віяло в будинку є сполучною ланкою енергетичних матерій. Тому важливо не нашкодити собі і близьким і продумати його розташування. Найкраще повісити його там, де відчувається застій енергії. Причому направляти опахало слід в той кут, який потребує підзарядки.

Якщо це спальня, потрібно розташувати його поруч з ліжком, але не над ним. Мінімальна відстань від спального місця повинна становити один метр. Там, де необхідно добитися кар'єрного росту і успіху в справах, потрібно розмістити атрибут позаду робочого місця так, щоб віяло було за спиною.

Щоб направити енергію вгору, рекомендовано вішати його на сходах. Провести потік енергії ци можна за допомогою опахала, розміщеного в довгому коридорі.

Добре вішати червоне віяло на півдні або півночі, а ось на заході житла краще його не розміщувати. Потрібно вибирати сектор в залежності від бажаної мети:

 • на півдні знаходиться сектор слави, там потрібно повісити віяло із зображенням павича або орла;
 • в секторі любов-шлюб (схід) краще розташовувати опахало з парними предметами;
 • на південному сході (багатство) можна повісити атрибут із зображенням кедра або апельсина;
 • на півночі (кар'єра) бажано вішати опахало з зображенням птаха.

Повісити віяло на стіну дуже легко. Зазвичай на ньому вже є спеціальні зав'язки. Необхідно закріплювати предмет вгору віялом під кутом 45 градусів. Не можна направляти його строго вниз або вгору. Якщо не хочеться захаращувати стіну, можна поставити його на полицю або підставку.

Де не можна розміщувати віяло?

Є місця, де краще не розміщувати віяло. До них відносяться:

 1. Область над ліжком. Не можна вішати опахало безпосередньо над спальним місцем, інакше забезпечені безсоння і кошмари.
 2. Стіна перед робочим столом. Віяло в цьому місці може стати причиною метушні.
 3. Місце навпроти вхідних дверей. Таке розміщення предмета спровокує вихід енергії з дому на вулицю. Однак припустимо розміщувати тут червоний атрибут для залучення удачі.

Потрібно пам'ятати, що віяло не просто талісман. Залежно від малюнка на ньому, приносить подвійну користь своєму власнику. Головне – грамотно розташувати атрибут фен-шуй і вірити в його чудові сили, а для цього слід обмахнути їм приміщення три-чотири рази, щоб задати динаміку приємним змінам.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024