Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вибір дому по фен-шуй. Давньокитайская наука створення гармонійного простору завойовує все більше прихильників

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Вибір дому по фен-шуй

Вибір дому по фен-шуй

Хтось із ваших знайомих жив – не тужив, накопичив грошей, купив комфортабельну квартиру – і розвівся, не встигнувши відсвяткувати переїзд. А ось дрібний бізнесмен знайшов новий офіс – і з цього моменту гроші рікою течуть в його гаманець ... Випадковість? Чудо? Нічого подібного: це називається – Фен-шуй у дії.

Давня китайская наука створення гармонійного простору завойовує все більше прихильників на земній кулі. Не дивно: без особливих витрат і зусиль, просто з огляду на обставини, на які раніше не звертали увагу, можна забезпечити собі і гроші, і здоров'я, і ​​успіх в любові. Головне – правильно вибрати місце проживання і оформити його по законах Фен-шуй.

Якщо до цих пір удача настільки сприяла вам, що зараз ви задумалися про власний котедж або купівлю пентхауза, дуже важливо не помилитися у виборі, щоб Фортуна не відвернулася від господарів після переїзду.

Прекрасно, якщо до Фен-шуй ви звернулися на стадії вибору ділянки для будинку: в цьому випадку відразу вдасться закласти основу майбутнього благополуччя. Ідеальною вважається ділянка, розташована на пологому південному схилі, що спускається до водойми, праворуч і ліворуч захищена невеликими горбами. Форма краща квадратна або прямокутна. Дещо гірше трапеція, а ось трикутна ділянка може виявитися фатальною для господарів.

Наступним етапом має стати вибір правильного розташування будинку. Постарайтеся поставити його ближче до центру ділянки, але все ж так, щоб за будинком було дещо більше місця, ніж перед фасадом: таке розташування обіцяє мешканцям хороші можливості і допомогу друзів. Відкритий простір перед входом дає вільний доступ енергії, що обіцяє комерційний успіх і відмінні перспективи розвитку.


Оцінивши ділянку, приступаємо до наступного етапу: вибираємо сам будинок або відповідний проект. По Фен-шуй, зовнішній вигляд дому – не тільки задоволення амбіцій господаря і втілення творчих фантазій архітектора, але і запорука благополуччя, добробуту мешканців. Тому, "правильний" будинок, перш за все, дружелюбний: ніщо в його зовнішності не повинно викликати асоціацій з бастіоном, з фортецею.

Отже, від вікон-бійниць, виступаючих кутів і глухих стін краще відмовитися. Не обіцяють спокійного життя і споруди, які мають різко виступаючі вгору башти-шпилі: вони ніби змагаються з небесами, кидають їм виклик. Будьте впевнені: небеса дадуть відповідь вам сторицею!

Якщо сподобався особняк дуже складний по архітектурі – складається з декількох – від нього краще відмовитися: точно так же, як цей будинок, розпадеться і ваша сім'я. Постарайтеся підшукати або спроектувати надійне житло, що створює враження цілісності. До речі, про надійність – величезне має значення.

Фен-шуй надає враженню стійкості, яке створює будинок. Будівлі на палях і інші "хатинки на курячих ніжках", можливо, і виглядають повітряними, але життєвої стійкості своєму господареві не додадуть. Ні, нехай ваш будинок стоїть на повноцінному фундаменті, нехай він "вростає" в землю! Тоді і господаря нікому не вдасться зрушити з того місця, яке він зумів зайняти в житті.

Вибираючи житло, зверніть увагу на розташування сусідніх будівель і прилеглих доріг. Нічого доброго не обіцяє будинок, на фасад якого "націлені" вулиця або кут сусіднього будинку. Несприятливим вважається також будинок, охоплений дорогою, як петлею: цей зашморг "задушить" будь-яке ваше починання. Погано, якщо поруч проходить естакада: підняте над землею жваве шосе буде "різати" енергетику вашої оселі.

А ось будівля, яка стоїть всередині дуги, утвореної закрутом річки або поворотом вулиці, вважається дуже вдалою – хороший фен шуй дому. В Фен-Шуй це називається "нефритовим поясом" і обіцяє приплив сприятливої ​​енергії. Увага: зовнішня сторона такої дуги загрожує вашому благополуччю!

Не варто й говорити про те, що сусідство з лікарнею, кладовищем або військовим складом – не найкраще оточення для сімейного гніздечка! А ось парк або хоча б зелений двір, річка, ставок або озеро неподалік дадуть вам хороше енергетичне підживлення.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024