Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Основні етапи вибору дому по фен шуй. Розміщення дому по фен шуй. Сприятливий напрямок вхідних дверей

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Основні етапи вибору дому по фен шуй

Основні етапи вибору дому по фен шуй

Якщо подивитися на забудову міст, то більшість будинків розміщені не сильно правильно по фен шуй.

Які ж основні етапи вибору правильного дому по фен шуй?

1. Місце розташування будинку по фен шуй та його оточення.

Є місця з більшою кількістю гарної енергії, а є з меншим або поганою енергією. Хороші місця можна визначити так: багато рослинності, наявність близько води (річка, озеро, але не болото), відсутність поруч лікарень, кладовищ, заводів і т.д.

За правилами фен шуй для розміщення будинку (спочатку ця наука була для розміщення приватних будинків) потрібно щоб позаду будинку була гора (якесь підвищення, інший будинок, ліс і т.д.) для захисту, з боків менші височини, а спереду, де розташовані вхідні двері, повинен бути простір, вода, дорога (яка також прирівнюється до води). Відкритий простір має бути не менше висоти будинку.

У багатьох будинків виходить, що дорога проходить позаду дому, а не спереду як потрібно по правилам фен шуй дому (зазвичай на тій стороні, яка звернена до дороги розміщуються комерційні приміщення - для них це звичайно гарне розміщення).

Також є певні правила розміщення будинку по фен шуй щодо доріг, перехресть і т.д.

2. Таким же важливим моментом гарного дому по фен шуй є і сприятливий напрямок вхідних дверей. Цей момент вже важче для самостійного розуміння, а потребує консультації фахівця з фен шуй дому.

Суть його в тому, що за допомогою компаса або онлайн карт визначається компасний напрямок вхідних дверей і він може потрапляти в один з 24 секторів.

Залежно від того як знаки року (в 2018 це Ян Земля і Собака) взаємодіють зі знаком сектора входу і визначається якість енергії, що приходить. У наступний рік вже будуть інші знаки року і вони по-іншому будуть впливати на вхід.

Залежно від того в який сектор потрапляє вхід він може бути в цілому більш-менш удачливий в загальному. Входи в дім по фен шуй можна розділити на 3 категорії:

  1. коли співвідношення сприятливих років для даного входу в дім по фен шуй буде менше, ніж несприятливих;
  2. коли співвідношення сприятливих років для даного входу буде рівна кількість з несприятливими;
  3. коли співвідношення сприятливих років для даного входу буде більше, ніж несприятливих.

Яку користь нам дає знання сприятливості входу в дім по фен шуй?

Сприятливий вхід по фен шуй для будинку або квартири дає удачу в різних справах (як для людей, так і для компаній), якщо виникли проблеми, то їх буде легше вирішити, можна очікувати допомоги різних людей, поліпшення у фінансовому плані і зменшення витрат. Людям з ослабленим здоров'ям або хворобою показано не тільки знаходитися в будинках з хорошим входом по фен-шуй, але і в самому приміщенні більше перебувати в хороших секторах (працювати, відпочивати, спати).

Несприятливий вхід по фен-шуй - це труднощі в справах, бізнесі, поломки в будинку, які важко полагодити, незаплановані витрати грошей, збитки для бізнесу, можуть бути помилково поставлені діагнози і призначено лікування, більше доведеться розраховувати на себе і не чекати допомоги від інших .

3. По фен шуй краще вибирати будинки і квартири правильної форми.

4. У квартирах зазвичай туалети розміщую недалеко від вхідних дверей, що по фен шуй не добре. Зрозуміло, що від цього нікуди не дінешся. У цьому випадку кращим буде, якщо двері в туалет розміщені за рогом, а найгірший, коли вхідні двері знаходиться напроти дверей в туалет.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024