Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вибір будинку по фен шуй: Рот "Ци". Найкраще перевірити будинок за трьома критеріями

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Вибір будинку по фен шуй: Рот "Ци"

Вибір будинку по фен шуй: Рот "Ци"

Перш ніж зайти, нарешті, всередину уподобаного нами дому, давайте кинемо останній погляд навколо. Ми говорили про те, що для того, щоб насолоджуватися хорошим життям всередині, будинок повинен знаходитися в місці, куди позитивна енергія приходить і де вона накопичується. Образно кажучи, щоб пити, нам потрібен дощ, так як він дає воду, і потрібна чашка, щоб її зібрати. Крім того, ми хочемо відчувати себе захищеними.

Тому краще за все перевірити будинок за трьома критеріями: захищеність будинку, наявність перед фасадом простору і близькість його до так званого "роту ци". Особливо це актуально, якщо будинок вписаний в квартал або групу будинків.

"Рот ци" - поняття для когось нове. Так називається місце, де, наприклад, основна дорога впадає в ваш мікрорайон або розгалужується річка, одна дорога відходить від іншої. Саме ця точка вважається відповідальною за ту енергію, яка надходить до вашого будинку. І найкраще знаходитися ближче до цієї годівниці.


На зображенні зверху ви можете побачити мікрорайон, що складається з будинків різної конфігурації. Два білих кола - місце в'їзду в житловий комплекс і місце розгалуження дороги. Чим ближче від цих місць буде розташоване ваше парадне, тим більше ци воно зможе отримати. Врахуйте ще наявність простору перед фасадом будинку і захист - і ви отримаєте три критерії для експрес оцінки.

Будинок А знаходиться досить близько від рота ци, проте він виглядає занадто відокремленим і незахищеним з тилу. Симпатичніше виглядають парадні в будинку F, проте з тилом тут теж погано. Зате Дракон, Тигр, і простір перед будинком присутні. У парадних C і D на огляд нічого, і з тилом краще, але знаходяться вони далеко від рота ци, та й будинок А стоїть до них кутом.


Тут ви теж бачите невелике селище. Будинок А ми не розглядаємо - він не житловий, а ось з будинків С, D, E, F можна вибирати. Ви бачите, що дорога, проходячи за будинком А, звертає до дому В, але він не має ні тилу, ні Дракону. Будинок С отримає більше енергії, що приходить, з іншого боку до будинку F теж є під'їзд. Е і D теж можна розглядати - вони знаходяться в центрі групи, захищені і отримують досить ци, яка збирається в центрі селища. Далі вже роль відіграють точні напрямки доріг та інші нюанси.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024