Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ворота по фен-шуй. Сприятливим розташуванням воріт по фен-шуй вважається напрямок по діагоналі від вхідних дверей.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Ворота по фен-шуй

Ворота по фен-шуй

Перед тим, як вибирати місце для розташування воріт по фен-шуй, дуже важливо вивчити питання напрямків світу і їх впливу на людину. Важливо знати, що кожна зі сторін світу володіє своєю власною енергетикою. Можна сказати, що кожна з них являє собою ту чи іншу зміну. Ландшафтний дизайн має на увазі гармонійне поєднання всіх елементів в цілому: будинок, газони, доріжки, сад, клумби, фонтан, ворота і паркан по фен-шуй повинні разом складатися в цілісний, повний і врівноважений образ. Сприятливим розташуванням воріт по фен-шуй вважається напрямок по діагоналі від вхідних дверей. При вході у двір через ворота, повинен добре проглядатися парадний вхід житлового будинку.

Добре, якщо від воріт до будинку вас веде красива, доглянута, м'яко вигинається доріжка, оточена газоном, клумбами або акуратно підстриженими кущами. У такому оточенні ваш двір, будинок і ви самі будете наповнюватися сприятливою, цілющою ци. При виборі воріт для вашої ділянки, керуйтеся принципом "красиво, надійно, не надто екзотично". Чим простіше і плавніше лінії візерунка на воротах - тим краще. Якщо ви любитель кованих воріт, постарайтеся вибрати такі, де в орнаменті не буде занадто жорстких, прямих кутів і різких виступів, тому що такі форми здатні притягувати негативну енергію і нагнітати обстановку, а також викликати напругу і роздратування у тих, хто живе в будинку. Це особливо актуально, якщо ви часто дивитеся на такі ворота, тим самим здригаючись від їх незвичайної форми або візерунка. Запам'ятайте - все, на що ви дивитеся, повинно викликати приємні відчуття і ніякої агресії.

Колір воріт по фен-шуй краще підбирати більш природних відтінків: сірий, відтінки коричневого, зеленого, синього, також можна використовувати чорний. Добре, коли колір воріт гармонійно поєднується з кольором і зовнішнім оздобленням будинку - при погляді на таку композицію ми будемо відчувати гармонію, спокій, наповненість.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024