Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вода для грошей і кар'єри по фен шуй. Звичайна вода, якою ми користуємося щодня, приносить удачу і не тільки в грошах і кар'єрі.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Вода для грошей і кар'єри по фен шуй

Вода для грошей і кар'єри по фен шуй

Звичайна вода, якою ми користуємося щодня, приносить удачу і не тільки в грошах і кар'єрі. Але для того, щоб правильно розпорядитися водною енергією, потрібно знати, де її використовувати і в якій формі. Адже енергія води є в фонтані, водоспаді і в звичайному душі або кухонній мийці.

Джерела водної енергії

Енергію води можуть давати різні елементи. Ми добре знайомі з натуральними елементами: акваріум (з рибками, черепахою або іншими акваріумними вихованцями), фонтан, ванна, душ, мийка тощо. Вони містять енергію води в її природному або в наближеному до природного стану. У багатьох в будинку або на роботі є декоративні (штучні) водні елементи: зображення водойми, заплави, озера, лагуни, моря, річки, струмка, а також картини та ілюстрації зими. Практично всі знають про символи водної стихії (символи - елементи несуть у собі символізм води): хвиляста форма, фігурки або зображення черепахи, різних риб і тварин, що живуть у воді. У тому числі і міфічних, наприклад, трьохлапа жаба «Чан-чу». І вже точно кожен з нас мав справу з елементами, які передають енергію води за допомогою кольору. Це стіни і підлога нашого будинку, а точніше їх кольорове оформлення, меблі та інші об'ємні предмети. Кольори води: темно-синій, і чорний. Енергію води можна залучити і за допомогою медитації, але це окрема тема. Як бачите енергію води можна знайти практично скрізь, зрозуміло, якщо шукати.


Правило водних елементів у фен шуй

Найбільшу кількість водної енергії, дає вода в її природному вигляді. Але для цього вода повинна бути відкритою або видимою, що рухається (хоча б зрідка) і до того ж, мати своє призначення, крім того, що в даному випадку вона використовується як елемент фен-шуй, в тому числі і притягувати гроші по фен шуй. Що це означає? Візьмемо для прикладу, колодязь і акваріум з рибками. У колодязі ми приводимо в рух воду, коли дістаємо її, а його призначення накопичувати і зберігати воду, яку ми використовуємо. Тому колодязь з успіхом використовується як водний елемент фен-шуй для заміського будинку. Воду в акваріумі видно, її можна помацати руками, а в рух її приводять рибки. Призначення акваріума дуже різноманітне. Починаючи від хобі, елемент дизайну і закінчуючи професійною справою. Такий акваріум теж відмінний елемент фен-шуй. Але якщо взяти, наприклад, ємність з водою, у якій немає певного застосування, ми навряд чи досягнемо позитивного результату. Навіть якщо в тому місці, де ми її поставимо, енергія води вкрай необхідна. Цей елемент буде випадати із загальної картини, як з естетичної, так і з енергетичної точки зору. Він буде більше заважати, ніж допомагати. Кожен елемент фен-шуй повинен нести призначення і займати своє місце в будинку.

У деяких секторах водні елементи можна використовувати відносно легко і безпечно, навіть якщо ви недосвідчений знаннями фен-шуй. В інших секторах і кімнатах будинку водну енергію необхідно застосовувати обережно. Наприклад, воду не бажано ставити поблизу ліжка, не залежно від сектора, оскільки її текуча енергія може зруйнувати опору і спокій, які нам необхідні для відпочинку і накопичення сил. Давайте розглянемо, що дає енергія води секторам і в яких секторах ви зможете застосувати її самостійно, без фахівця. Досить легко енергію води можна застосовувати в трьох секторах: північний, пінічно-західний і південно-східний. В інших секторах розміщувати водні елементи слід в невеликій кількості. І для цього краще запросити фахівця.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024