Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вітальня - відкритість зовнішньому світу. Загальні правила і рекомендації Фен-шуй для вітальні

Статті по Фен-шуй: Вітальня (зал) по фен шуй

Вітальня – відкритість зовнішньому світу

Вітальня – відкритість зовнішньому світу

Вітальня має статус «обличчя дому», тобто найбільш відкритою його частиною, зверненою до зовнішнього світу. Цій кімнаті притаманне переважання активного початку Ян, поряд з приміщенням для домашнього кабінету.

Спочатку, вітальня призначалася для прийому гостей, але в сучасному житті вона несе функціональне навантаження. Тепер в цій частині будинку або квартири всі члени сім'ї збираються для того, щоб відпочити або провести час один з одним.

Двері, що ведуть у вітальню з передпокою, повинні бути відкриті більшу частину часу, це створює біоенергетичне тяжіння і викликає довіру на підсвідомому рівні. Гості будуть відчувати бажання йти туди, де зазвичай збираються всі члени родини. Людина завжди прагне відкрити перед собою щось нове, непізнане, і чим більше вона це починає вивчати, тим сильніше у неї виникає інтерес до досконалості.

Загальні правила і рекомендації Фен-шуй для вітальні вітають просторі, добре освітлені і затишно обставлені кімнати правильної форми, де енергія Ци може циркулювати і переміщатися без перешкод.

Центр вітальні краще залишити вільним!

Вибираючи предмети інтер'єру для вітальні, пам'ятайте про те, що кожен член сім'ї повинен знайти в цій кімнаті місце для релаксації: на дивані або в затишному кріслі. Посадочні місця – диванні групи і крісла слід розміщувати так, щоб своїми спинками вони примикали до стін по периметру кімнати. Тоді люди, які сидять на них, отримають підтримку.

Меблі повинні бути не тільки красивими і комфортними, але і респектабельними. Дивани і крісла з м'якими підлокітниками є оптимальним рішенням для обстановки залу. Не рекомендується вибирати меблі з елементами агресивного декору, важким малюнком або орнаментом. Не варто тут розміщувати предмети антикваріату, які завжди несуть в собі енергетику попередніх господарів, або хоча б попередньо проведіть їх очищення від негативної енергії.

Правильне облаштування вітальні забезпечить добробут в родині.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024