Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як облаштувати вітальню по фен шуй: 5 порад. Вітальня - центр і серце будинку: тут родина збирається разом і зустрічає гостей.

Статті по Фен-шуй: Вітальня (зал) по фен шуй

Як облаштувати вітальню по фен шуй: 5 порад

Як облаштувати вітальню по фен шуй: 5 порад

По феншуй, грамотні планування, розташування меблів і вибір декору вітальні можуть магічним чином позитивно вплинути не тільки на відносини в сім'ї, а й життя в цілому.

Вітальня – центр і серце будинку: тут родина збирається разом і зустрічає гостей. А значить її гармонійне оформлення буде благотворно впливати на сімейні відносини і взаємодія з оточуючими.

1. Ретельно сплануйте простір

Вітальня – місце найбільшої активності, тому відведіть для неї найбільш простору кімнату в будинку. Віддавайте перевагу приміщенню правильної форми (квадрат, прямокутник). Якщо ж такої немає, зонується простір перегородкою, книжковою шафою або ширмою на дві функціональні частини, тим самим надавши кожній правильну форму.

У феншуй вітальня асоціюється з душевним центром будинку, де Ци людини концентрується і отримує підживлення. На зразок серця, яке живить тіло і відповідає за циркуляцію крові в організмі, вітальня повинна з'єднуватися з усіма частинами будинку, а енергія Ци плавно перетікати з одного приміщення в інше. Саме тому ідеальний варіант зробити два входи в вітальню: один з холу, а інший з кухні. Але важливо не розташовувати двері навпроти одна одної: може виникнути руйнівний потік енергії, який перетворить вітальню в прохідній коридор, а не в кімнату для душевних посиденьок. У приватному будинку добре, коли одні з дверей вітальні виходить на внутрішній дворик - якість і сила Ци, що надходить в будинок буде постійно підвищуватися.

2. Зробіть кімнату гостинною за допомогою меблів

Вибирайте меблі, які будуть відповідати формі і розміру вітальні і не займати багато місця. Габаритні меблі будуть руйнувати проходження Ци і викликати дискомфорт. І навпаки - надто маленькі за розміром меблі у великій кімнаті не дозволить енергії затриматися в кімнаті і акумулюватися.

При розстановці меблів у вітальні робіть акцент на предмет фокуса, навколо якого буде відбуватися спілкування (як правило, це журнальний стіл, камін, телевізор), при цьому він не обов'язково повинен знаходитися в центрі кімнати. Однак не варто розгортати всі сидіння в бік телевізора: не забувайте, що мета вітальні - сприяти спілкуванню.

Розташовуйте меблі так, щоб сидячи на дивані або кріслі, ви могли бачити тих хто входять і виходять, а також перебувати по діагоналі від свого співрозмовника, а не навпроти нього (позиція конфронтації). Диван поставте спинкою до стіни, але якщо вітальня велика і диванна група знаходиться посередині кімнати, за спинкою дивана можна розмістити комод або стелаж. Основна ідея такої розстановки - почуття комфортного захисту і безпеки.

3. Продумайте колірну гамму і світлові сценарії

Бажано, щоб вітальня перебувала на сонячній стороні будинку (в південній або південно-східній частині будинку для північної півкулі і в північній або північно-східній частині будинку для південної півкулі) і більшу частину дня була наповнена природним світлом. Якщо ж вікна вашої вітальні виходять на тіньову сторону, використовуйте в інтер'єрі яскраві кольорові акценти і хороше освітлення.

Продумайте кілька сценаріїв освітлення: яскраве для активної діяльності, зустрічі гостей, а приглушене – для відпочинку і релаксації. Перевірте, чи є у вашій вітальні темні кути. Щоб Ци в них не застоювалася, підсвітіть їх так, щоб світло було направлено вертикально вгору: таким чином ви пожвавите енергію. Тому що світло привертає увагу, а значить, і енергію.

Що стосується кольору, то віддавайте перевагу пастельній гамі і розбавляйте її яскравими акцентами. Але використовуйте не більше 2-3 кольорів в одному приміщенні, інакше вийде колірний хаос.

4. Підберіть правильний декор

Оформіть вітальню так, як ви хочете бачити ваше життя, щоб інтер'єр заряджав вас позитивними емоціями. Прикрасьте кімнату зображеннями і предметами, які у вас асоціюються з процвітанням, здоров'ям, а також не забудьте розмістити фотографії членів сім'ї і загальні сімейні фотографії в різні періоди життя.

Вітальня, будучи громадською і найактивнішою зоною в вашому домі, вимагає янської енергії. До янського декору відносяться: гладкі і глянсові поверхні, прямі лінії і графічні візерунки, яскраві і динамічні орнаменти, вертикальні і високі предмети, теплі кольори, яскраве світло, меблі на коліщатках.

Однак не перестарайтеся і обов'язково розбавте декор іньськими деталями, щоб вийшло гармонійна взаємодія Інь і Ян. Декоруйте диван подушками і м'яким пледом, додайте пишні зелені рослини і не забудьте про приглушене і розсіяне світло. І тоді збалансований декор вітальні буде благотворно впливати на ваші взаємини в родині і з друзями, а також на ваш соціальний успіх.

5. Усуньте перешкоди

Уникайте гостронаправлених кутів на місця, де ви сидите, а також звисаючих над вами масивних предметів (наприклад, стельові балки, люстри, книжкові полиці): саме вони перешкоджають накопиченню вами енергії. Ми звикли до нашого дому і можемо не помічати такі деструктивні впливи, але підсвідомість завжди фіксує ці «невидимі перешкоди», і частина сил вашого організму буде непомітно витрачатися на боротьбу з ними.

Перевірте, чи акуратно прибрані і приховані дроти від електроприладів. Чи не валяються дроти на підлозі, чи не зачіпаєте ви їх ногами? Звільніть прохід у вітальні від усього, що заважає вам вільно підійти до вікна, шафи, дивана або крісла: перешкоди на траєкторії руху і безлад у вітальні блокують приплив Ци і обмежують ваші можливості. Дверцята шаф намагайтеся тримати закритими, інакше вони можуть спровокувати масу незавершених справ і нереалізованих ідей.

Усунення всіх цих перешкод позитивно позначиться на вашій взаємодії з домочадцями і оточуючими, а також поліпшить ваше соціальне життя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024