Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вікно навпроти вікна в фен-шуй. По фен-шуй вікна є «очима» дому, тому повинні бути присутніми на фасаді обов'язково.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Вікно навпроти вікна в фен-шуй

Вікно навпроти вікна в фен-шуй

Всі, хто вивчає вчення фен-шуй, нехай навіть недавно, напевно встигли дізнатися, що розташування між вікнами або між вікном і дверима вважається несприятливим - сприятлива енергія в цьому місці не затримується, проходячи суцільним потоком. З цієї статті Ви дізнаєтесь, як виправити таке розташування відповідно до фен-шуй, якщо змінити місце розташування, наприклад, ліжка, не представляється можливим.

По фен-шуй вікна є «очима» дому, тому повинні бути присутніми на фасаді обов'язково. Кількість вікон визначається розмірами приміщення, їх надлишок і недолік погано позначиться на мешканцях. Вікна повинні бути досить великі (але високо від підлоги, приблизно на рівні пояса) - в приміщення тоді надходить багато сонячного світла, свіжого повітря і позитивної енергії, адже деяка кількість енергії потрапляє і через вікна (але більша частина - через двері). Однак, розташування «вікно навпроти вікна» по фен-шуй краще уникати: про те, що в цьому випадку йде енергія вже сказано вище, крім того в такому положенні у людини відсутнє почуття опори і захищеності. Якщо в такому місці поставити ліжко або письмовий стіл, людина не зможе повноцінно відпочивати або працювати, відволікаючись на підсвідомі страхи (вони прийшли з нами з глибокої давнини, коли тривале перебування на відкритій місцевості могло принести смерть від диких тварин або войовничих племен) . Взагалі ліжко навпроти вікна по фен-шуй краще не ставити.

Несприятливим вважається також розташування по фен-шуй дверей навпроти вікна, з тих же причин. Якщо уникнути такого розташування не можна, повісьте на двері дзвіночок або «музику вітру» - вони будуть затримувати позитивну енергію в приміщенні.

Для коригування описаних вище комбінацій найкраще підійде ширма. Відгороджуйте нею вікно, коли перебуваєте в такому місці - вона додасть відчуття захищеності і послужить перешкодою для енергії, завдяки чому позитивний заряд встигне накопичитися в будинку. Ширму можна замінити високою рослиною або предметом (наприклад, стелажем з книгами).

Не слід ставити по фен-шуй навпроти вікна дзеркало. Дзеркало служить для відображення і коригування енергії, тому якщо поставити його навпроти вікна, воно буде відображати сприятливі заряди енергії, що надходять з нього. Краще розташувати дзеркало в іншій кімнаті. До речі, тоновані вікна прирівнюються вченням до дзеркал.

Фен-шуй негативно ставиться до ґрат на вікнах, особливо якщо прути товсті і темного кольору. Вони створюють перешкоду Ци. Для захисту свого житла найкраще поставити міцне непробивне скло. Не так добре, але допустимо захищати вікна дерев'яними віконницями. Підвіконня повинні залишатися вільними, на них допускається максимум 1-2 невисокі кімнатні рослини.

Запам'ятайте, щоб з вікон надходила позитивна енергія, вони повинні бути завжди чистими, без сколів і тріщин. Всі супутні пристрої - ручки, запори, петлі - повинні бути в робочому стані. Вікна повинні відкриватися легко і без скрипів і шуму, не пошкоджуючи поверхню підвіконня при розчиненні, скло в рамах деренчати не повинні. Інакше, замість Ци в Ваш будинок увійде негативна енергія Ша.

Вчення фен-шуй широке, має багато нюансів, але його варто зрозуміти і застосовувати в житті, адже це – прямий шлях до гармонії, щастя і благополуччя!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024