Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Найбільш згубними з отруйних стріл вважаються ті, які створені руками людини - починаючи з величезних висотних будівель в містах і закінчуючи фабриками, супермаркетами

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Відбиття смертоносного дихання довколишніх будов або доріг

Відбиття смертоносного дихання довколишніх будов або доріг

Неможливо перелічити по пунктах все, що потенційно може створювати отруйну стрілу. Звичайно, не варто перетворюватися на параноїка, познайомившись з цим аспектом практики Феншуй, і бачити отруйні стріли навіть там, де їх немає. Пам'ятайте, що будь-яка структура в навколишньому середовищі, яка здатна вам зашкодити, неодмінно повинна мати наступні характеристики. Якщо ви відповісте "так" на всі поставлені питання, тоді і тільки тоді структура або об'єкт здатні завдати шкоди вашому дому. Якщо це не так, можете заспокоїтися.

 • Структура гострокінечна, загострена або пряма?
 • Ця структура знаходиться безпосередньо навпроти ваших вхідних дверей, на одній прямій?
 • Вона масивніше і вище, ніж ваш будинок?
 • Вона нагадує якусь ворожу форму на зразок такої, яка може заподіяти вам шкоди, наприклад, фігуру лютого звіра на зразок тигра або форму ножа, рушниці або цибулі і стріли? Все, що викликає відчуття небезпеки, погано.
 • Чи здається вам, що вона готова ось-ось обрушитися на ваш будинок?
 • Ребро перед фасадом

Найбільш згубними з отруйних стріл вважаються ті, які створені руками людини

Починаючи з величезних висотних будівель в містах і закінчуючи фабриками, супермаркетами і торговими пасажами, що стали вже звичними в передмістях. У самих по собі цих будівлях немає нічого шкідливого. Вони стають небезпечними тільки тоді, коли прямо до вашого будинку або його вхідних дверей виходять їх гострі кути. Мовою Феншуй мало речей настільки ж небезпечні, як гострий край великої будівлі. На Тайвані у багатьох будівель в центральній частині Тайбея краї будівель закруглені, щоб пом'якшити ефект гострих кутів. В результаті сусіднім будівлям наноситься менше шкоди, а отже, знижується і ймовірність контрудару за допомогою дзеркала Багуа. Напевно, не менше, ніж гострий край, небезпечні і трикутні обриси даху величезного будинку або сусіднього будинку. Мені доводилося бачити деякі контури дахів вельми лякаючого виду, які випускають величезні порції невдачі всім тим, кому не пощастило жити в будинках, звернених до них фасадом. Вони гострокутні, з вершиною, спрямованою безпосередньо на ваші вхідні двері. Гострі кути будівель випускають гігантські порції смертоносного дихання. Слідкуйте, щоб навпроти ваших дверей не перебував такий кут.

Найкращий спосіб протистояти арсеналу отруйних стріл Ша Ци - це створити якийсь бар'єр, який би ефективно переховував ваш будинок від їх згубної енергії. Кращим бар'єром можуть стати високі розлогі дерева, оскільки листя, які шелестять, створюють енергетичну завісу, пом'якшуючи і трансформуючи смертоносну ша-ци, роблячи її менш небезпечною. Якщо отруйна стріла створюється контурами даху сусіднього з вами дуже маленького будинку, то можна успішно їй протистояти, повісивши набір повітряних дзвіночків.

Масивні або вертикальні конструкції перед фасадом

Бувають об'єкти, які не «вбивають" вас (як ребра будівель), але "пригнічують". Типовий приклад - коли навпроти фасаду вашого будинку знаходиться цегляна стіна, схил пагорба, велике будівництво або - що найгірше - величезна гора. Щоб впоратися з цією ситуацією, спробуйте закрити двері, безпосередньо перед якими розташована велика будівля або стіна. Користуйтеся іншими дверима. Це дозволить вам настільки ефективно змінити орієнтацію вашого будинку. Тоді будівля, стіна або пагорб, що загрожують, перетворяться на підтримку. Коротше кажучи, нехай така структура виявиться за вашим будинком!

Якщо ви не в змозі перенести двері вашого будинку, встановіть яскравий ліхтар прямо за порогом, щоб зміцнити янську енергію. Вмикайте ліхтар, коли опускаються вечірні сутінки, і тримайте його увімкненим всю ніч. Крім того, корисно пофарбувати двері в яскраво-червоний колір, оскільки такий колір породжує дорогоцінну янську енергію, ефективно протистоїть негативній енергії, яка приходить ззовні. Або ж повісьте повітряні дзвіночки, щоб трансформувати отруєну енергію в менш негативну.

Коли найвища споруда знаходиться не перед самим вашим будинком, а трохи віддалік, несприятливий ефект виражений не настільки сильно, особливо якщо між вашим будинком і цією структурою є ряд дерев. Дерева виявляються чудовими ци помічниками при зіткненні зі згубною енергією ша-ци. Проте конструкції на кшталт баштової або щоглової опори лінії електропередачі, величезних димових труб фабрик або телевізійних веж дійсно випускають колосальні дози ша-ци - смертоносного дихання, - викликають хворобу у тих, на кого вони впливають. Особливо небезпечні вежі ліній електропередач, тому намагайтеся поблизу них не жити.

До інших потенційно небезпечних структур, які можуть погіршити ваш Феншуй, відносяться мости, електростанції та інші масивні залізобетонні та сталеві конструкції. Уникайте таких споруд, побудованих руками людини. Вони можуть бути досить загрозливими, якщо знаходяться безпосередньо перед фасадом вашого будинку. Постарайтеся зробити так, щоб вони виявилися за вашим будинком, і завжди саджайте дерева, створюючи листяний бар'єр між ними і вашим будинком.

Перед фасадом будинку - небезпечне перехрестя

Ось тут вам дійсно не пощастило особливо якщо пряма дорога підходить впритул до ваших дверей. У Фен-шуй це вважають та сама ситуація коли нічні тигри нападають на ваш будинок. Фари під'їжджають автомобілів дійсно нагадують неприборкану енергію тигрів вночі.

Якщо ви живете при такій конфігурації, а ваші вхідні двері (або в'їзні ворота) піддаються атакам згубної ша-ци, ми настійно вам рекомендую прийняти коригуючі заходи, або звернутися за консультацією. Якщо у вас є така можливість, спорудити бар'єр, посадивши живопліт або ряд дерев або ж звівши низьку стіну.

Небезпечний для проживання стан в кінці Т-подібного перехрестя. Хоча Y-подібні перехрестя можуть бути такими ж смертоносними, як і Т-подібні.

П'ять ефективних заходів

Тут наводяться п'ять вкрай ефективних заходів захисту від згубного впливу перехрестя, що вражає ваш будинок. Ці методи засновані на компасних формулах.

 1. Повісьте вигнутий (кривий) ніж, якщо дорога підходить зі сходу чи південного сходу.
 2. Додайте великий валун між дверима вашого будинку і дорогою, якщо дорога підходить з півночі.
 3. Встановіть яскравий прожектор над вхідними дверима, щоб він світив назовні, якщо дорога підходить із заходу або північного заходу.
 4. Помістіть урну з водою перед вашим будинком, якщо небезпечна дорога підходить з півдня.
 5. Посадіть ряд дерев перед будинком, якщо небезпечна дорога підходить з південного заходу і північного сходу.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024