Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

У фен-шуй вхідним дверям надається надзвичайно важливе значення, оскільки це головне місце входу Ци в будинок.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Вхідні двері – основні правила фен шуй

Вхідні двері – основні правила фен шуй

Ваші вхідні двері уособлюють вас і ваше ставлення до життя. Зазвичай ми проходимо через вхідні двері, нічого не помічаючи. Було б цікаво спробувати увійти до вашого помешкання і спробувати усвідомлено визначити, які речі кидаються в очі людині, яка приходить до вас вперше.

В ідеальному випадку ми хочемо, щоб підхід до передніх дверей і вони самі виглядали життєрадісно і гостинно. Тим часом облуплена фарба на вхідних дверях, непрацюючий дверний дзвінок, двері, які погано відкриваються, створюють негативний фен-шуй. Велика кількість світла, квітучі рослини, не захаращений вхід породжують хороший фен-шуй.

Основні правила фен шуй для вхідних дверей

У фен-шуй вхідним дверям надається надзвичайно важливе значення, оскільки це головне місце входу Ци в будинок. З точки зору фен-шуй, передні вхідні двері повинні бути трохи більше дверей заднього ходу. Це необхідно для того, щоб вся доброчинна Ци, що заходить через передні двері, зараз же не виходила через задні двері.

Передні двері повинні відповідати розмірам будинку. Якщо вони занадто великі, то через них буде випаровуватися цінна Ци. Вважається, що це викликає фінансові проблеми. Якщо двері занадто малі в порівнянні з розмірами будинку, то це обмежує кількість Ци, яка входить в будинок через них. У минулому великі двері використовувалися в замках, церковних та громадських будівлях. Їх призначення полягало в тому, щоб придушувати і втихомирювати всіх, хто входив всередину. Вважаю, вам зовсім не хочеться, щоб ваші гості відчували подібні відчуття, та й фінансові проблеми вам ні до чого.

Якщо ваші вхідні двері занадто малі, має місце зворотне. Маленькі двері не тільки обмежують вхідний потік Ци, але також має тенденцію робити мешканців нервовими і байдужими.

Вхідні двері – найбільш часто використовувані двері в вашому домі. Якщо ви завжди входите в будинок або виходите з нього, користуючись якимись іншими дверима, то саме ці двері будуть вашими головними – передніми дверима.

В ідеальному випадку передні двері повинні знаходитися в лівій частині будинку, якщо дивитися на них зсередини будинку. Очевидно, не в наших силах змінити їх місце розташування, якщо ви вже живете в будинку, але про це слід пам'ятати на випадок, якщо ви будете переїжджати на нове місце проживання. Дракон доглядає за лівою частиною будинку, і його енергія і рясна Ци легше потрапляють в будинок, якщо вхідні двері розташовані з цього боку. Двері в центрі фасаду краще, ніж двері в правій частині.

Традиційно вхідні двері повинні бути в східній або південній стіні будинку. Це означає, що сонце буде зігрівати вас, коли вранці ви будете виходити з дому, вирушаючи на роботу. Тому ви будете починати робочий день в кращому настрої, ніж в тому випадку, якщо б ваші передні двері виходили на захід або на північ. Також можно визначити сприятливий напрямок вхідних дверей.

Що негативно впливає на вхідні двері по фен шуй?

Ми не хочемо, щоб на передні двері впливали які б то не було Ша. Це виключно важливий аспект фен-шуй дому для вхідних дверей, який використовується при виборі дому по фен шуй – читайте про це докладніше в статті. Передні двері повинні бути захищені. Найсерйознішим є Ша в разі, якщо будинок розташований на т-подібному перехресті і вулиця спрямована прямо на вхідні двері. Ситуація ускладнюється, якщо, до того ж, ця вулиця спускається до ваших передніх дверей.

 • Ша можуть створювати і прямий шлях, що веде з вулиці до вхідних дверей.
 • Джерелом Ша може бути і окреме дерево, особливо взимку, коли оголені гілки можуть вказувати прямо на вхідні двері.
 • На щастя, все це можна виправити за допомогою корекційних засобів. Можна символічно прибрати вулицю, посадивши живопліт або звівши паркан, завдяки чому вулицю не буде видно.
 • Доріжку, що веде до входу в будинок, можна злегка зігнути, щоб вона утворила прямий кут перед самим входом в будинок.
 • Щоб уникнути Ша, що посилаються деревом, що стоїть окремо, слід посадити поруч додаткові дерева. Найкраще, якщо це будуть вічнозелені дерева. Або ж можна встановити два стовпи зі світильниками по обидва боки доріжки на ділянці між деревом і вхідними дверима. Це утворює трикутник, вершина якого буде спрямована в бік від ваших вхідних дверей.

Якщо неможливо використовувати будь-який з перерахованих вище корекційних засобів, усунути потенційну загрозу, що виходить від цих Ша, допоможе дзеркало Ба-Гуа, повішене над передніми дверима. Дзеркало Ба-Гуа символічно перехоплює Ша і відображає їх в ту сторону, звідки вони прийшли.

Під'їзна доріжка, яка вважається частиною парадного входу в будинок, не повинна звужуватися до вулиці і розширюватися до дому – це обмежує проходження Ци. Світильники, встановлені по обидва боки доріжки, допомагають скоректувати подібну ситуацію.

Під'їзна доріжка не повинна різко пірнати вниз при русі від будинку, так як в цьому випадку з нього йде удача. Плавний нахил не робить такого впливу. В ідеальному випадку передні двері повинні виходити на рівну ділянку землі, а не на що йде вгору або вниз схил пагорба. Схил, який йде вгору, символізує перешкоди, зволікання і розчарування.

Квіти і інші рослини, висаджені по обидва боки під'їзної доріжки, будуть створювати додаткову Ци. Палісадник повинен бути доглянутим. Бур'яни та опале листя символізують упущені можливості і перешкоджають протікання Ци.

У багатьох міських будинках вхід розташований на вершині сходового маршу, що піднімається від тротуару. Це сприятливо з точки зору фен-шуй, так як мешканці будинку підсвідомо відчувають себе в більшій безпеці, якщо вони виявляються піднятими над вулицею і віддаленими від неї. У цьому випадку непогано посадити чагарники по обидва боки від сходів, щоб сприяти залученню Ци.

З точки зору фен-шуй погано, якщо ваші передні двері розташовані нижче рівня вулиці. Це може обмежувати потік Ци, викликаючи у мешканців будинку відчуття невлаштованості і перебування в пастці. Подібну ситуацію можна скоригувати, добре освітивши вхідні двері і висадив поруч з нею живі рослини.

Головний вхід повинен бути захищений від впливу стихій. Немає нічого хорошого в тому, щоб промокнути до нитки, намагаючись вставити ключ у замкову щілину. Також неприємно, якщо вашим гостям доводиться чекати на вулиці, поки ви відкриєте двері.

Вхід в будинок повинен виглядати якомога більш привітним. Це і сприяє проникненню всередину Ци, і породжує передчуття приємного проведення часу у ваших гостей. Як відомо, перше враження завжди грає важливу роль. Якщо фарба на вхідних дверях облупилася, поряд з дверима стоїть ціла колекція взуття та горщик з засохлою рослиною, то настрій ваших гостей напевно зіпсується. З іншого боку, якщо вхід в будинок чистий, просторий і привабливий, то настрій у ваших гостей тут же підвищиться, вони із задоволенням увійдуть в ваш будинок. Те саме можна сказати і до Ци.

вхідні двері по фен шуй

Вхідні двері повинні кидатися в очі. Якщо вашим гостям важко виявити їх, то цю ж проблему відчуває і Ци. У нас є друзі, у яких вхід в будинок непримітний і розташований в бічній частині будинку. У передній частині будинку є двостулкові двері, що відкриваються з вітальні в палісадник. Практично кожен, хто вперше приходить до них у гості, стукає саме в ці двері, тому що вхідні двері виявити непросто.

Вхідні двері повинні відкриватися всередину, а не назовні. Якщо двері відкриваються назовні, це не сприяє входженню Ци в будинок.

Вхідні двері повинні відкриватися в світле, добре освітлене приміщення, а з порога повинна бути видна частина внутрішніх приміщень. Нам хочеться, щоб передпокій здавався просторим. Якщо вхідні двері ведуть в маленький передпокій, то Ци в ньому почувається затиснутою і обмеженою. Це можна виправити, повісивши там велике дзеркало. Дзеркало повинно бути достатньо великим, щоб при погляді в нього ваші гості не виявляли, що у них зрізана частина голови. Повішене в такому місці дзеркало візуально збільшує простір передпокою і приваблює Ци всередину будинку. Непогано повісити дзеркало над маленькою тумбочкою або іншим предметом обстановки. На них можна поставити свіжі квіти або прикраси, що також буде залучати Ци зайти всередину будинку.

Внутрішня частина будинку повинна бути добре освітлена, щоб в неї потрапляла Ци. Тьмяне освітлення і похмурі входи в будинок відштовхують Ци. Ситуацію можна виправити, поліпшивши освітленість передпокою. Для цієї мети ідеально підійде люстра, так як кришталеві підвіски збільшують енергію Ци і розсіюють її у всіх напрямках.

Потрібно, щоб від парадного входу не було видно двері чорного ходу. В іншому випадку Ци буде виходити з дому, ледь увійшовши в нього. Крім того, якщо задні двері знаходяться в кінці довгого коридору, що веде від вхідних дверей, у вас в будинку буде внутрішній Ша. По можливості, слід змінити положення задніх дверей. Або ж можна поставити ширму, яка приховає задні двері від поглядів кожного, хто входить в будинок через передні двері. Відразу за передніми і задніми дверима можна підвісити кристали або дзвінкі підвіски, щоб сприяти утриманню Ци. Нарешті, якщо задні двері суцільні, то на них можна повісити дзеркало, яке буде відображати Ци назад в будинок.

З точки зору фен-шуй погано, коли вхідні двері відкриваються прямо на сходи, що ведуть нагору або вниз. Це збиває Ци з пантелику, оскільки вона не знає, підніматися їй по сходах або ж текти в кімнати першого поверху. Це також означає, що мешканці будуть схильні розходитися по своїх кімнатах, ледь повернувшись додому, а не спілкуватися з іншими членами сім'ї. Це не відноситься до випадку, коли сходи розташовані під прямим кутом до вхідних дверей, так як подібне розташування дає Ци час освоїтися з плануванням будинку. Засобом корекції для сходів, яка починається прямо від вхідних дверей, послужить кристал, підвішений до стелі над нижньою сходинкою сходів. В цьому випадку Ци буде прагнути до нього, а не до сходів. Як правило, сходи, що ведуть від передніх дверей вниз, буває прихована дверима. По можливості, тримайте ці двері закритими.

Найкраще, якщо з порога вхідних дверей ваші гості побачать привабливий передпокій або вітальню. Однак не потрібно, щоб вхідні двері вели прямо до вітальні, так як це руйнує відчуття затишку. Засобом виправлення подібної ситуації могла б стати ширма, яка частково закривала вхід. Книжкова шафа, декоративна перегородка або великі кімнатні рослини можуть забезпечити необхідну відчуття відокремленості, не завдаючи шкоди фен-шуй приміщенню.

Якщо, вперше переступивши поріг вашого будинку, ваші гості побачать кухню, то вони будуть поглинені думками про їжу, а кухня замінить вітальню, так як саме в ній ви будете приймати гостей. Гості також будуть схильні з'їдати занадто багато. Якщо ви не хочете цього, тримайте двері кухні закритими або поставте ширму, щоб її не було видно.

Вхідні двері також не повинні розташовуватися напроти дверей туалету або спальні. В ідеальному випадку з порога не повинно бути видно ні туалетів, ні кухонних плит, ні камінів. Вважається, що якщо вхідні двері дивляться на спальню, то ті, хто нею користуються, завжди будуть відчувати себе втомленими. І навпаки, якщо вхідні двері розташовані навпроти кабінету, то ті, хто в ньому працює, будуть активними і продуктивними. У фен-шуй вода асоціюється з багатством. Тому люди, у яких передні двері виходять на туалет, залишаться бідними, так як добробут родини постійно буде змиватися в каналізацію.

Багато в чому можна розібратися, уявивши, що ви - потенційний покупець. Підійдіть по доріжці до дверей вашого будинку, попутно відзначаючи все те, що вже не кидається вам в очі. Ми всі сприймаємо наші будинки в емоційному плані, і нам важко поглянути на них так, як дивляться на них сторонні. Можливо, буде корисно вдатися до допомоги фотографій. Якщо ви зможете неупереджено поглянути на вхід в ваш будинок, то ви побачите, що потребує фарбування та чищення. Ви відзначите зміну в зовнішньому вигляді відразу, як тільки внесете якесь удосконалення в оформлення парадного входу. Ви відчуєте себе краще, в будинок почне надходити більше Ци, а ваші гості будуть почувати себе більш бажаними. Між іншим, при цьому зросте і продажна ціна будинку для всякого потенційного покупця.

Як бачите, у фен-шуй розташування передніх дверей грає дуже важливу роль. Місцезнаходження передніх дверей і плити є найбільш важливим аспектом фен-шуй будинку.

Вхідні двері – поради по фен шуй дому

 1. Розмір вхідних дверей повинен відповідати розмірам будинку. Якщо вхідні двері будуть занадто великі в порівнянні з розмірами будинку, то постраждає ваше благополуччя. Якщо вони будуть занадто малі, то не пропустить необхідної кількості Ци і в родині почнуться чвари.
 2. Усуньте всі Ша, які можуть впливати на ваші вхідні двері. Це найважливіше в фен-шуй. Подивіться, чи немає по сусідству незграбних дахів, прямих ліній, стовпів вуличного освітлення, що самотньо стоять дерев або чогось гострого, незграбного, загостреного або прямого. Якщо, наприклад, ваш будинок виходить на т-подібне перехрестя, вам знадобиться «ліквідувати» дорогу, спрямовану на ваші вхідні двері. Ефективним корекційним засобом стануть також огорожі та дерева.
 3. Обріжте або зрубайте дерева, які заступають вхідні двері. Ваші передні двері уособлюють вашу кар'єру, і вам потрібно, щоб ніщо їй не заважало.
 4. Зробіть так, щоб парадний вхід був якомога більше привабливим. Він повинен бути помітним і виглядати гостинно.
 5. Дзвінкі підвіски, симпатичні килимки, ліани, ящики з квітами і статуетки тварин - все це сприяє тяжінню Ци до вхідних дверей.
 6. Якщо у вас маленький, тісний передпокій, скористайтеся великим дзеркалом, щоб візуально збільшити приміщення.
 7. Усуньте прямолінійні Ша, що йдуть до вхідних дверей від хвіртки, влаштувавши поруч з дверима декоративний басейн, ставок або фонтан. Вони також будуть сприяти залученню удачі і успіху.
 8. Передні двері повинні бути трохи більше дверей заднього ходу. Завдяки цьому Ци буде вільно і безперешкодно проникати в будинок і більше затримуватися всередині, перш ніж знову вийти на вулицю.
 9. Якщо дивитися зсередини будинку, то ділянка і будівлі з лівого боку будинку повинні бути трохи вище ділянки і будівель з правого боку від нього. Тому що рельєф і будівлі зліва від будинку символізують Дракона. Рельєф і будівлі праворуч від будинку символізують Тигрицю.
 10. Найкращим місцем для вхідних дверей є ліва частина будинку, якщо дивитися зсередини. При цьому вхід захищає зелений Дракон.
 11. Передні двері не повинні перебувати на одній прямій з дверима заднього ходу. Це створює Ша, а вся Ци йде з дому, не встигнувши увійти в нього. У такому будинку важко утримати Ци. Скористайтеся меблями і дзеркалами, щоб направити Ци по кривій, змусити її пройти по всьому будинку. Можна також підвісити кристали між передніми і задніми дверима, щоб уповільнити рух Ци.
 12. Цільні передні двері краще за скляні. Якщо ваші передні двері складається в основному зі скла, частково прикрийте їх гардинами або прикрасьте декоративним малюнком. Завдяки цьому ваші гості і Ци не сплутаєш її з вікном.
 13. Якщо передні двері складаються з двох і більше панелей, простежте за тим, щоб вони були однакового розміру. Це сприяє створенню гармонії і врівноваженості.
 14. Непогано б пофарбувати вхідні двері в колір, що контрастує з кольором стін будинку, щоб виділити їх і залучити Ци.
 15. Непогано висадити з боків від входу дерева або кущі, щоб створити ефект відокремленості. Однак важливо, щоб вони не затуляли вхід.
 16. Квіти по обидва боки доріжки, що веде до входу, залучають Ци і піднімають настрій тим, хто приходить до вас в гості.
Постарайтеся поглянути на ваші вхідні двері очима людини, яка вперше прийшла в ваш будинок. Відзначте всі їх недоліки і усуньте їх. Ви будете задоволені результатами і відчуєте, як зросла кількість Ци, що потрапляє в ваш будинок.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024