Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вхід в будинок через гараж і фен шуй. Чи правильне таке розміщення гаража по фен шуй?

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Вхід в будинок через гараж і фен шуй

Вхід в будинок через гараж і фен шуй

Багатьом подобається ідея вбудованого гаража. Вбудований гараж має ряд переваг в порівнянні з тим, який стоїть окремо, проте вхід в будинок через гараж по фен-шуй не буде дуже вдалим рішенням. Вбудований гараж зручний тим, що, заїхавши в нього на автомобілі, ви можете потрапити в будинок безпосередньо звідти, для цього вам не доведеться робити зайвий гак у напрямку до дому. Це особливо зручно і комфортно в тому випадку, коли на вулиці холодна і сира погода, дощ, сніг або ураган. Вбудований гараж гарний ще й тим, що підвести до нього комунікації вам обійдеться набагато дешевше, та й часу на це піде менше, ніж якби ви забезпечували опаленням і електрикою окремий гараж.

Вбудований гараж може розташовуватися на одному рівні з будинком, а також під будинком, тим самим займаючи місце першого або ж цокольного поверху. Якщо ви розглядаєте останній варіант (гараж в цокольному приміщенні), тоді при плануванні входу в будинок через гараж врахуйте, що входити в свій будинок ви будете через досить похмурий простір з малою кількістю ци, так як під землею зазвичай повітря застоюється і енергія циркулює слабо. Для того, щоб хоч якось розвіяти застійну енергію і вносити з собою при вході в будинок цілющу ци, постарайтеся зробити в гаражі яскраве світло і повісити біля входу в будинок якісь яскраві картини, що створюють теплу, позитивну атмосферу. Це дуже важливо зробити, тому що через вхідні двері ми вносимо в наш будинок ту чи іншу енергетику, яка поширюється в наслідку на все житло, тому так важливо, і так рекомендують фахівці з фен-шуй, щоб вхідні двері будинку виходила в бік вільного, відкритого і яскравого простору. У випадку з гаражем, вам доведеться докласти зусилля для його облаштування, щоб не створювати перешкоди самим собі в спокійному і комфортному житті.

У разі, якщо гараж розташовується не в цоколі, а служить першим поверхом - справа набуває трохи інший оборот, так як на першому поверсі енергії ци більше, ніж під землею, але все одно вхід в будинок через гараж в такому випадку - не найкращий варіант. По-перше, автомобіль, який би супер новий і сучасний він не був, видає шуми і виділяє запахи, які можуть проникнути в будинок. Щоб уникнути всіляких негативних впливів на ваш будинок, слід ретельно і грамотно проектувати будівництво гаража, поєднаного з будинком. Для цього необхідно встановити якісну систему примусової вентиляції і звукоізоляції. Між гаражем і будинком необхідно зробити проміжний тамбур і подвійні двері для того, щоб посилити звукоізоляцію і шумоізоляцію. Також не забувайте про те, вкрай важливо розташувати гараж подалі від спалень і кімнат відпочинку, так як технічні шуми, електромагнітні поля і важкі запахи можуть негативно відбитися на самопочутті і здоров'і мешканців будинку. Проектуйте розташування гаража так, щоб він знаходився поруч з технічними кімнатами: котельнями, сараєм, майстернею, санвузлом, підвалом і подалі від спалень, дитячих та віталень.

Опалювати гараж зовсім не обов'язково, по-перше, тому, що для вашого автомобіля висока температура не піде на користь, а по-друге тому, що на обігрів гаража піде дуже багато теплових ресурсів, які коштують грошей. Якщо ж ви все-таки вирішите опалювати гараж, то температура в ньому повинна бути набагато нижче, ніж в будинку, при цьому суміжні з гаражем стіни будинку необхідно утеплити.

Бути чи не бути входу в будинок через гараж – вирішувати вам. Таке розташування входу в будинок вважається не дуже вдалим по фен-шуй дому.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024