Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вчення фен-шуй Частина 2. Фен-шуй - найдавніше китайське вчення про те, як жити в гармонії зі світом. Під гармонією тут мається на увазі рівноважний обмін енергіями між людиною і природою.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Вчення фен-шуй Частина 2

Вчення фен-шуй Частина 2

Часто будь-які наші зусилля по досягненню будь-якої мети виявляються марними саме тому, що ми не враховуємо безліч факторів, що впливають на їх успішність або неуспішність.

Ми ніби відрізаємо себе і свою мету від усього іншого світу, роблячи свої дії неприродними, і тому не продуктивними. До речі сказати, на думку китайців, від власних зусиль людини, від її вибору і дій залежить всього одна третина життєвої удачі. Звичайно, наші рішення, які ми приймаємо в кожен момент свого життя, дуже важливі і вони багато визначають. Чим ми займаємося, з ким спілкуємося, якої життєвої позиції дотримуємося - це і багато іншого ми вибираємо самі і більш-менш вільні змінювати за власним бажанням. Але від цього вибору, як уже було сказано, залежить лише одна третина нашої удачі.

Ще одна третина успіху з точки зору китайського мислення визначається небом і її, на відміну від людської частини, ми змінити не в силах.

До небесної удачі відноситься країна, в якій ми народилися, сім'я, де ми росли, наша стать, здоров'я, соціальне становище наших батьків, також визначає багато в чому наші можливості, і т. д. Небесну удачу китайці вважають найважливішим фактором досягнення щастя, вони впевнені, що для тієї чи іншої людини, в залежності від її долі, можливо домогтися свого рівня успіху. Розуміється таким чином Долю не можна змінити, але можна пізнати, і, знаючи її, найкращим чином використовувати свої вроджені можливості. Інструментом пізнання Небесної удачі є китайська астрологія, в першу чергу система Чотирьох Стовпів Долі (Бацзи).

Але існує ще одна третя частина удачі - земна удача. Від неї залежить те, як людина використовує попередні два види удачі, тобто те, чого вона навчилася, що придбала сама і те, що їй дано від народження. Вона може допомогти нам звести разом ці два фактори і навчити робити правильні речі в правильному місці і в правильний час, домагаючись, тим самим, максимальної ефективності своїх зусиль. За допомогою неї ми можемо також зменшити вплив на нас негативної небесної удачі, тобто факторів, які в принципі ми не можемо змінити. Так, якщо ми народилися в бідній країні, земна удача допоможе нам все одно стати багатими, а якщо ми від народження маємо слабке здоров'я - допоможе його зміцнити. Земну удачу якраз і становить фен-шуй. В останні роки він став дуже популярний на Заході, в тому числі і в нас, і це не випадково. Фен-шуй хороший тим, що практично будь-яка людина, якою б життєвої концепції вона не дотримувалася, може знайти в ньому щось корисне для себе, тому що його положення можна трактувати по-різному. Хтось підходить до вивчення фен-шуй з матеріалістичної точки зору, і в результаті знаходить підтвердження його положень в останні наукові відкриття. Комусь простіше вивчити фен-шуй, грунтуючись на принципах езотерики, а комусь звичніше сприймати його як своєрідну психотерапію. У будь-якому випадку кожен знаходить в ньому щось близьке для себе, і це значно допомагає осягати глибини китайської науки і використовувати її мудрість для свого блага.

Фен-шуй можна не тільки сприймати по-своєму, кожен хто доторкнеться до нього, обов'язково привносить в нього щось своє. Тому фен-шуй часто називають мистецтвом. У Китаї взагалі прийнято вважати, що людина є невід'ємною частиною будь-якого процесу, який вона створює. Один і той же будинок буде по-різному оформлений в залежності від того, хто в ньому живе. З іншого боку, різні фахівці по фен-шуй по-різному підійдуть до поставленої перед ними тієї чи іншої задачі, тому що при її вирішенні будуть керуватися не тільки загальними принципами, формулами і методами, але і власними відчуттями. Причому рішення кожного з них обов'язково виявляться однаково корисними для мешканців будинку. Звичайно, якщо фахівці зробили свою справу досить професійно.

Таким чином, фен-шуй – це наука або мистецтво про те, як облаштувати житлове оточення, заснована на факторах землі, будівель, індивідуума, напрямів світла, часу і потоках води.

До факторів землі відноситься природний простір, що оточує майбутній, або вже наявний будинок. Гори, річки, долини, ліси, а в міських умовах - різні будови, ставки, пустирі, парки - все це так чи інакше впливає на будинок і його мешканців. Всі ці фактори необхідно враховувати при будівництві або виборі вже готового будинку і вміти витягати з них максимум користі, максимум енергії. Велике значення також має те, які саме люди будуть жити в тій чи іншій будові, тому що на різних індивідуумів те чи інше оточення, той чи інший будинок буде надавати різний вплив. Кожній людині підходить своя енергія: одні й ті ж умови можуть сприяти зміцненню здоров'я однієї людини і розвитку будь-яких хвороб - у іншої і т. д. Також необхідно враховувати напрямок самої будови по фен шуй і напрямки, в яких розміщуються найбільш важливі для життя людини приміщення всередині будинки - спальня, вітальня, їдальня, робочий кабінет. Важливо також пам'ятати про те, що не існує фен-шуй назавжди. З плином часу змінюється характер і напрям енергії, яку ми хочемо залучити або не допустити в свій будинок. Також змінюємося ми самі, і нам хочеться змінити щось в своєму оточенні. Це необхідно враховувати, періодично вносячи в обстановку свого будинку відповідні корективи.

Частина 1

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024