Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Вчення фен-шуй Частина 1. Фен-шуй - найдавніше китайське вчення про те, як жити в гармонії зі світом. Під гармонією тут мається на увазі рівноважний обмін енергіями між людиною і природою.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Вчення фен-шуй Частина 1

Вчення фен-шуй Частина 1

Фен-шуй – найдавніше китайське вчення про те, як жити в гармонії зі світом. Під гармонією тут мається на увазі рівноважний обмін енергіями між людиною і природою. Колись цей стан був для людей природним, завдяки йому вони були по-справжньому щасливі, здорові і продуктивні. Але, поступово відділяючись від природи, головним чином, стінами своїх осель, більшість людей втратили такий баланс.

Тому сьогодні в більшості своїй ми тільки мріємо про безхмарне щастя, стовідсоткове здоров'я, високу продуктивність. Багатьом з нас дуже складно досягти добробуту, мати хороші відносини з іншими людьми, особливо з близькими, та й просто радіти життю. Проте, прагнути до цих цінностей продовжує кожен з нас, правда, найчастіше досить неефективними способами. Буває, у людей йдуть роки, а то й десятиліття на те, щоб досягти хоч у якійсь мірі життєвих успіхів. Справа в тому, що в усьому ми звикли сподіватися тільки на свої сили, нехтуючи силами природи, які могли б сильно допомогти нам досягти бажаного. А навіть якщо б ми і захотіли скористатися ними, то не знали б як це зробити, тому що давно вже втратили зв'язок з навколишнім світом і забули, як відновити його знову.

На щастя, китайська традиція фен-шуй донесла до наших днів багато способів досягнення гармонії з природою. Головним чином вони пов'язані зі створенням наближеного до природного, а значить, найбільш гармонійного, простору всередині приміщень, де ми проводимо найбільше часу - вдома і на роботі. Методи фен-шуй досить прості, їх зараз можна вивчити навіть не виходячи з дому, але з їх допомогою можна найбільш ефективно використовувати зовнішню позитивну енергію, уникаючи різних шкідливих впливів, як природних, так і тих, які виникають від рукотворних структур, і завдяки цьому досягати бажаного легко і швидко. Звичайно, західній людині формули фен-шуй можуть бути незрозумілими так само, як для нього все ще мало зрозумілий і весь світ в цілому. Так, багато природних явищ ми зуміли вивчити і використовувати собі на благо, наприклад, магнетизм або електрику. Але до розуміння ще більшої кількості речей, невидимих ​​для нашого ока, що не відчутних нами, але сильно впливають на нас, ми не зуміли навіть наблизитися, для нас вони - з області метафізики.

Ні в яке порівняння з нашими знаннями про світ не йдуть пізнання китайців. Наприклад, сонячні і місячні затемнення китайськими вченими спостерігалися, починаючи вже з середини 14-го століття до н. е.! Спостереження Комети Галлея вперше було ними зареєстровано також ще в античний період (467 до н. Е.). У 220-265 рр. н. е. в Китаї був винайдений компас, за кілька століть до того, як його почали використовувати європейці. До речі, магнітні поля землі прекрасно відчувають птиці, по ним вони орієнтуються при тривалих перельотах на південь і назад, на північ. Точно також вони впливають і на людей, і якщо ми знайдемо «свої поля», то зможемо безпомилково (хоча, можливо, не завжди свідомо), знаходити потрібні рішення в життєвих ситуаціях. А це вже допоможе нам досягти набагато більшого в житті!

На всіх живих істот, у тому числі на людину, впливають також і напрямки сторін світу, що ми, на відміну від китайців, взагалі мало враховуємо. Ці впливи випливають з того, що ніщо ніколи не стоїть на місці. Земля постійно обертається навколо своєї осі, і люди, що живуть на широті Санкт-Петербурга, за 1 хвилину пролітають з нею по 15 км, тобто рухаються зі швидкістю літака. Крім того, Земля обертається навколо Сонця, а разом з ним - навколо своєї Галактики. В цілому вона рухається зі швидкістю 17 тисяч кілометрів на секунду! Ми до цього звикли і думаємо, що вже не помічаємо, і, тим не менш, такий рух впливає на наше життя надзвичайно потужно, оскільки ми всі перебуваємо в постійній взаємодії з зустрічними потоками космічного простору. Знаходимося ми обличчям в напрямку руху Землі або, навпаки - для нас це буде не одне і те ж. Різниця цих впливів дорівнює 17 тисячам кілометрів в секунду - саме з цією швидкістю до нас приходить природна енергія. Якщо вона приходить з сприятливого для нас напрямку - то вона допомагає нам, якщо ж напрямок - не сприятливий, вона може і вбити нас! Тому багато методів фен-шуй грунтуються саме на впливі на людину різних напрямків сторін світу.

Існують певні правила, яким підкоряються взаємодії між напрямками сторін світу, часом, формами оточуючих нас гір, річок, будівель і доріг, кольором стін нашого будинку і безліччю інших чинників, вони як раз і описані в фен-шуй.

Більшість людей не знають або не використовують їх, тоді як вони можуть принести істотну користь у будь-якій життєвій ситуації.

Адже і ми самі дуже тісно пов'язані з усім, що є в навколишньому світі, тому певним чином змінюючи себе або те, з чим ми асоціюємося, ми можемо домогтися тих чи інших змін навколо нас. Найбільше ми ототожнюємо себе зі своїм будинком, тому будь-які правильні зміни всередині нього можуть привести до бажаних змін в навколишньому світі. Просто помінявши певним чином розташування ліжка, столу або вхідних дверей по фен шуй, ми можемо залучити в своє життя потрібних людей, домогтися підвищення зарплати або зустріти довгоочікуваного партнера і т. д. На наш звичний погляд, ці речі (перестановки в будинку і зміни нашого життя) здаються нам невзаємопов'язаними, але з точки зору будь-якого китайця - це найприродніша справа!

Напевно, багато хто з нас помічали такий феномен: після того, як ми зробили ремонт у своєму будинку, переїхали, навіть зробили перестановку меблів, життя змінилося. Добре, якщо в кращу сторону, значить, інтуїтивно ми вибрали найкраще рішення, а якщо в гіршу? Значить, ми не дотримали якісь принципи, що призвело до плачевних результатів. Уникнути цього допоможуть нам правила китайського вчення фен-шуй. Наш внутрішній простір і зовнішній світ - також взаємозалежні. Щось змінюючи в обстановці свого будинку, ми тим самим змінюємо і себе самих. За допомогою фен-шуй можна вирішувати деякі психічні проблеми, розплутувати внутрішні конфлікти, та й взагалі, змінювати самосприйняття. Адже обстановка нашого будинку є як би відображенням нас самих, нашого внутрішнього світу. Змінюємося ми самі - і нам хочеться змінити щось навколо себе. Також змінюючи свій зовнішній простір, ми тим самим трансформуємо свою особистість. Кожен з нас інтуїтивно вдавався до цього способу самодопомоги, коли, наприклад, затівав генеральне прибирання або перестановку в будинку в важкий для себе період життя. Або коли викидав з квартири речі, пов'язані з сумними спогадами, вирішивши почати нове життя.

Відомо також, що люди, у яких вдома постійні завали з давно непотрібних речей, часто переживають відчуття життєвого тупика. Намагаючись його позбутися, вони можуть нескінченно вдаватися до допомоги різних психотерапевтів, хоча простіше і дешевше було б просто привести в порядок свою квартиру. Таким чином, все в світі взаємопов'язане, або іншими словами, все впливає на все.

Частина 2

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024