Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Важливі правила кухні по фен-шуй. На кухні, як і в інших приміщеннях, потік ци повинен циркулювати вільно.

Статті по Фен-шуй: Кухня по фен шуй

Важливі правила кухні по фен-шуй

Важливі правила кухні по фен-шуй

На кухні, як і в інших приміщеннях, потік ци повинен циркулювати вільно. Тому двері кухні не повинні розташовуватися на одній лінії з вхідними дверима будинку або з вікном. Якщо розташування дверей і вікон у Вашій квартирі саме таке, сповільніть потік ци, встановивши фізичний бар'єр на шляху до вікна (наприклад, поставте велику квітку в діжці або предмет меблів). Можна також поставити на вікна горщики з рослинами.

Важливе правило фен-шуй: плита, мийка і холодильник не повинні розташовуватися поруч, оскільки Вода, Вогонь і Метал конфліктують один з одним. Намагайтеся робити між ними відстань не менше півтора метрів. Якщо у Вашій квартирі мийка вже стоїть поруч з плитою, поставте між ними рослину або щось дерев'яне. Якщо ж у Вас на кухні стоять поруч плита і холодильник, поставте між ними щось з глини або кераміки.

Такой сприятливим буде розміщення плити і мийки у відповідних секторах. Плиту в секторі Вогню, а мийку в секторі Води (або хоча б в не конфліктних для них секторах).

Гладкі, округлі лінії дозволяють потоку ци рухатися спокійно і плавно. Якщо ж Ви, підходячи до холодильника, кожен раз вдаряється стегном об кут стола, то, перебуваючи на кухні, Ви будете щоразу інстинктивно пам'ятати про це і ухилятися від удару. І, цілком можливо, що після довгого робочого дня Ви надасте перевагу перекусити всухом'ятку, ніж, ухиляючись, діставати свіжі продукти з холодильника.

На кухні зазвичай скупчується купа непотрібних речей: це і посуд, яким ми не користуємося, і порожні банки, і прострочені крупи. Уважно огляньте свою кухню - і Ви майже напевно знайдете багато речей, які пора викинути. В результаті простір звільниться, і потік ци стане циркулювати вільніше.

Якщо господиня, стоячи біля плити, повернута до дверей спиною, поставте попереду блискучі предмети із дзеркальною поверхнею. Тоді Вас не застануть зненацька і готувати буде спокійніше.

Найкраще розташування для обіднього столу – по-діагоналі від вхідних дверей.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024