Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Поради по розташуванню будинку по фен шуй. Сприятливий напрямок входу в будинок. Важливі поради фен шуй для будинку

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Важливі поради фен шуй для будинку

Важливі поради фен шуй для будинку

Так влаштований світ, що людина потребує "даху над головою". З найдавніших часів люди будували собі житло. Для цього вони в першу чергу вибирали гарне місце. І якщо подивитися на розташування стародавніх успішних цивілізацій, то вони в більшості випадків виникали на берегах річок, в долинах, в захищених місцях. І це не залежно від частини світу - Європа це чи Схід. У кожній країні були свої правила і поради за вибором і облаштування міст, поселень і будинків. Просто в Китаї це мистецтво вибору сприятливого місця для будинку і створення гармонії розвинулося набагато сильніше і дійшло до наших днів. Ці знання виникли більше 3 тисяч років тому і постійно використовувалися. Якби вони не мали цінності для людини, то він би їх вже давно забув. Також завдяки китайської писемності (ієрогліфами), яка мало змінилася за тисячоліття, знання по фен шуй дійшли до наших часів.

Важливість рад фен шуй для будинку ще значима тому, що він відноситься до однієї з 3 удач – земний Удачі.

За важливістю цей вид удачі знаходиться на другому місці. На першому – Небесна Удача – це доля людини дана від природи, на яку ми не можемо впливати. Вона розглядається в китайському вченні Ба Цзи (китайський гороскоп, 4 стовпи долі і удачі). На третьому – людська Удача – це дії і вибір самої людини. З одного боку дії людини стоять на третьому місці в ранзі удачі, але без дії самої людини (наприклад, вибору правильного місця проживання), ніякої фен шуй і ба цзи не допоможе.

Тут правильний план такий:

 1. Дізнаємося свою долю (сильні і слабкі моменти) по карті Ба цзи. Плануємо на основі цього свої дії.
 2. Дізнаємося фен шуй свого місця проживання, роботи. Залежно від результату робимо потрібні дії для поліпшення цієї удачі.
 3. Далі йдуть дії самої людини за порадами з перших двох пунктів.

На противагу Небесної удачі, Земну удачу людина може міняти (як в кращу, так і в гірший бік. Є приклади, коли людина заробила великі гроші, купив собі краще житло і рівень його удачі знизився. В цьому випадку дуже велика ймовірність, що фен шуй нового будинку гірше, ніж попереднього). Навіть якщо по карті долі людини передбачається невдалий період, то проживання в будинку з хорошим фен шуй буде пом'якшувати дані невдачі. А якщо невдалий період, та ще й жити або працювати в місці з поганим фен шуй, то невдачі проявляться "у всій красі".

Якщо людина може впливати на Земну удачу, то чому б це не використати для поліпшення своєї удачі і успіху!

Важливими моментами для феншуй будинку є: розташування, напрямок входу в будинок, форма будинку, планування будинку або квартири, інтер'єр, побутові умови.

Поради фен шуй за місцем розташування будинку.

Тут потрібно згадати про енергію Ци – це вид життєвої енергії з якої складається все живе. Від якості і кількості сприятливої енергії буде залежати і сприятливість для дому та людей, які проживають в даному будинку. Якщо в даній місцевості мало енергії Ци і / або вона поганої якості (Ша Ци - руйнівна; Си Ци - застійна), то інші пункти фен шуй буду мало впливати на виправлення ситуації. Насамперед потрібно вибрати гарне місце для будинку по фен шуй.

 1. Більше довіряйте своїй інтуїції за вибором місцевості і оточення, де розташований будинок. Якщо людина відкидає свою інтуїцію і відчуття від місця, а керується думками: "Будинок звичайно розташований біля гучної дороги, сильна загазованість, мало рослинності, але наближеним метро.", То це його вибір.
 2. Зверніть увагу на природні об'єкти, які оточують будинок. добре: річка, водойма, ліс, парк, плавні дороги, піднесеність позаду будинку, здорова рослинність і т.д. погано: болото, застійна вода, погані запахи, хвора рослинність, скеляста місцевість та д.р.
 3. Будинок краще вибирати в тихій місцевості, а не біля великих автострад, мостів, розв'язок.
 4. Перед входом в будинок повинно бути простір і бажано щоб воно було не менше висоти самого будинку.
 5. Дорога і водойму повинні розташовуватися перед входом в будинок (під'їзд), а не позаду як це часто можна спостерігати в містах. Якщо між тилом будинку і проходить дорогою ростуть дерева, а перед входом вільний простір, то це ще терпимо.
 6. Звернути увагу щоб на будинок не були спрямовані кути сусідніх будинків, а прямо перед входом не було стовпи або дерева.
 7. Сприятливо, якщо недалеко від будинку розташовані: парк, школа, стадіон і подібні об'єкти.
 8. Краще не вибирати будинок, якщо поблизу є: кладовищі, лікарня, поліцейський відділок, виробниче підприємство, зруйновані будівлі, пустир, звалище і т.д.
 9. Якщо прямо на будинок йде дорога, то це також нічого доброго не принесе.

Поради фен шуй у напрямку входу і вхідних дверей

1. Вибір будинку з сприятливим входом відбувається за допомогою компаса (+ онлайн карти) і аналіз за допомогою спеціальних формул фен шуй. Якщо виміряти градус компасного напрямки Ви можете і самі, то подальший аналіз краще довірити консультанту фен шуй (ну або самим вивчити інформацію по книгам, інтернету, курсам).

Тут важливо відзначити такі моменти:

 • напрямок входу може потрапити в один з 24 секторів;
 • для кожного з секторів будуть як хороші, так і погані року протягом циклу. Щороку приходить новий знак за китайським календарем. Наприклад, в 2020 це буде Ян Метал і Щур (рік металевої Пацюки). Як енергії знака року будуть взаємодіяти зі знаком сектора напрямки вхідних дверей, такі енергії і будуть в цьому році в будинку - позитивні чи негативні. Хоча для всіх секторів будуть і хороші і погані року, але при розміщенні входу в одному напрямку таких сприятливих років буде більше, ніж при розміщенні двері в іншому секторі. Зрозуміло, що краще вибирати той будинок, де буде більше хороших років. А в приватному будинку можна зробити 2 дверей і потім користуватися тими чи іншими в залежності від сприятливості року.

сприятливий вхід буде приносити удачу в справах і нових починаннях, сприяти фінансовому успіху, здоров'ю або одужання, сприятливо робити ремонт, великий шанс отримати допомогу від когось і т.д.

Не сприятливий вхід відповідно навпаки: справи будуть йти важко, велика ймовірність непередбачених фінансових витрат, поломки в будинку, можуть бути сварки, погіршення самопочуття, доведеться сподіватися тільки на себе, краще в такі роки не шуміти і не робити ремонт і інші подібні ситуації.

2. Вхідні двері і вхідна група повинні привертати увагу, бути доглянутими. Біля входу добре посадити квіти, зробити плавні доріжки.

Поради феншуй щодо форми будинку і квартири, планування і інтер'єру.

 1. Форми будинку, квартири, кімнат повинні бути правильними – квадрат, не сильно витягнутий прямокутник.
 2. У кімнатах не повинно бути виступаючих кутів, відкритих балок.
 3. Передпокій повинен бути просторим і світлим.
 4. Вхід в туалет і ванну кімнату краще розташовувати якомога далі від вхідних дверей. Погано, коли вхід в туалет знаходиться навпроти вхідних дверей.
 5. Дзеркало в своєму розпорядженні збоку від вхідних дверей, а не навпаки неї.
 6. У будинку краще по максимуму використовувати природні матеріали.
 7. У кімнатах має бути достатньо світла.
 8. Підтримувати чистоту і порядок в будинку.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024