Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ваза по фен-шуй. Говорячи про вази по фен-шуй, люди, однак, найчастіше мають на увазі не звичайні вази для квітів

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Ваза по фен-шуй

Ваза по фен-шуй

Квіткова ваза по фен-шуй може служити дуже хорошим інструментом, що створює затишок і приємну атмосферу в домі. Ваза хороша тим, що її форми зазвичай дуже пропорційні і гармонійні, а округлості (якщо ваза кругла) створюють своїми плавними лініями хороший фен-шуй. Підлогова ваза по фен-шуй добре підійде тим людям, які люблять тримати в будинку рослини - поставивши в підлогову вазу квіти, ви прикрасите ваш будинок красивим і незвичайним чином.

Говорячи про вази по фен-шуй, люди, однак, найчастіше мають на увазі не звичайні вази для квітів, а вази достатку, або вази багатства по фен-шуй. Споконвіку людей хвилює тема грошей, достатку. В силу того, що в багатьох сім'ях є діти, яких потрібно забезпечувати, годувати, давати освіту і всіляко підтримувати, тема достатку стоїть найгостріше. Люди, які вивчають різні духовні практики, а також цікавляться фен-шуй і його дієвими методами, часто шукають вирішення своїх фінансових питань в нетрадиційних методах. Давайте подивимося, чи можливо залучити гроші по фен-шуй в будинок за допомогою чаші багатства.

Ваза в фен-шуй – це символ спокою і врівноваженості, балансу і гармонії у всьому. Наприклад в буддизмі, ваза - один з найбільш шанованих символів. Коли Будда досяг просвітління, різні божества принесли йому свої дари, одним з яких був дорогоцінна посудина, наповнена нектаром безсмертя. Взагалі, ваза сама по собі означає щось прекрасне, що можна наповнити, посудину, здатну вмістити в себе божественний нектар і блаженство світу. Ваза також символізує жіночність і жіноче начало.

З приводу вази достатку по фен-шуй, є така легенда, що одного разу в давнину в Китаї один старий ловив рибу і витяг прекрасну чашу. Цю чашу він приніс додому і показав свїй дружині. Виявилося, що чаша мала чарівні властивості: що б не впало в неї, множилося в стократ. За допомогою цієї дорогоцінної знахідки старі розбагатіли і допомогли всім своїм рідним, після чого про чашу достатку дізналися в усьому світі, як чашу багатства і достатку.

Купити вазу багатства по фен-шуй можна в спеціалізованому магазині. Найчастіше такі чаші виготовляють з хорошого металу, наприклад міді, прикрашаючи її химерною різьбою і візерунками у вигляді символів грошей, такими як ієрогліфи багатства, китайські монети, рибки і інші. Чим більше блискуча чаша, яскрава і красива, тим краще - тим сильніше вона буде заряджати простір вашого будинку на достаток і благополуччя.

Крім чаші, в фен-шуй існує ще дуже багато символів і амулетів, здатних залучити гроші в наше життя. Так, Веселий Хотей – дуже поширений символ для залучення багатства, варто лише потерти його животик багато разів, загадавши бажання (наприклад, розбагатіти) і воно неодмінно здійсниться. Китайський кіт Манекі-Неко також здатний обдарувати вас багатством. А правильно розташоване дзеркало примножить ваше майно і гроші. Не забувайте також про те, де правильно зберігати гроші по фен-шуй і як з ними поводитися, щоб вони не переводилися. Зверніть увагу на свій гаманець і задумайтеся, може справа в ньому?

Як то кажуть, для досягнення мети всі засоби хороші, головне, щоб цілі були добрі, засоби мирні, а результат - позитивним.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024