Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ванна кімната по фен-шуй - це місце, через яке енергія залишає наш будинок. При виборі для себе житла дуже важливо враховувати розміщення ванної кімнати

Ванна кімната по фен-шуй - це місце, через яке енергія залишає наш будинок

Ванна кімната по фен-шуй - це місце, через яке енергія залишає наш будинок

У ванній, як і в туалеті ми, як правило, проводимо не дуже багато часу, але в фен-шуй їм також приділяється увага. Втім, головним чином мова тут йде про розташування санвузлів щодо інших, більш важливих для життя людини приміщень будинку.

Ванна кімната по фен-шуй – це місце, через яке енергія залишає наш будинок, також як і туалет. З цієї причини вкрай несприятливо розташування цих приміщень навпроти вхідних дверей. У цьому випадку енергія, ледь проникнувши в будинок, тут же піде з нього через каналізаційні труби. Це може привести до серйозних енерговитрат у мешканців такого будинку: вони постійно відчуватимуть себе втомленими, з самого ранку у них буде таке відчуття, що ні на що вже немає сил. Крім того, це позначиться на фінансовому благополуччі мешканців - все, що приходить в будинок, не затримається надовго.

Тому при виборі для себе житла дуже важливо враховувати цей момент. Якщо ж ви вже живете в квартирі, де присутня така ситуація, її необхідно скорегувати. Так, перешкоджати витоку енергії будуть постійно зачинені двері, що ведуть в санвузол. Ще краще вам зможе допомогти дзеркало розміром не менше, ніж в третину дверей. Повісьте його з внутрішньої сторони дверей санвузла дзеркальною стороною всередину. Також можна використовувати два маленьких дзеркальця (розміром 5 см), закріпивши їх на рівні свого пояса з двох сторін двері, тепер уже лицьовою стороною до дверей. Крім цього, між дверима санвузла і вхідними дверима ви можете повісити блискучу металеву музику вітру - вона буде м'яко відбивати енергію від ванної кімнати і розсіювати її по всьому будинку.

Дзеркала у ванній по фен-шуй, навпаки, корисні, особливо всередині, напроти дверей. В цьому випадку дзеркала відбивають всю вхідну енергію назад, не даючи їй витікати разом з водою. Можна також повісити дзеркало на зворотному боці дверей туалету, щоб відокремити його енергію від житлових приміщень.

Нічого хорошого немає також в тому, якщо санвузол знаходитися напроти спальні, де ми проводимо по 8-9 годин на добу і за час сну повинні зарядитися максимумом енергії. Погано також, коли вхід в санвузол зроблений прямо зі спальні. У цих випадках корисно поставити велику рослину на підлогу, перед дверима санвузла, вона стримає потік ци. Ситуація може особливо ускладнитися, якщо ваше спальне місце примикає до стіни, що межує з санвузлом, особливо, якщо в цій стіні проходять каналізаційні або водяні труби, шум води, а також рухома енергія буде заважати спати. В цьому випадку потрібно відсунути ліжко від стіни зі стояком.

Якщо санвузол знаходиться навпроти кухні, не дивуйтеся постійним поломок техніки як в одному приміщенні, так і в іншому, так як вони представляють собою дві конфліктуючі між собою стихії – Воду і Вогонь.

Вкрай негативно по фен-шуй, якщо ванна кімната виявилася в центрі будинку, де зосереджується енергія. Замість того щоб плавно розходиться звідти по всьому будинку, вона, навпаки, буде залишати його. Центр – це ідеальне місце для їдальні або вітальні, але ніяк не для туалету і ванної кімнати.

Що стосується розташування санвузла в будинку з точки зору методу Восьми життєвих прагнень, то це може чудово продіагностувати наявну у вашому житті ситуацію. Так, якщо ванна кімната у вас виявилася в зоні шлюбу і сім'ї, то можливо, у вас є якісь проблеми в цій сфері. Якщо в зоні багатства - може бути, для вас типові фінансові труднощі. Звичайно, якщо ви не прагнете, припустимо, до слави, а санвузол у вас припав саме на цю зону, то нічого страшного в цьому немає. Якщо ж ви хочете рано чи пізно досягти успіху в тій сфері, енергія якої неминуче витікає з вашого життя разом з водою, то досить активізувати відповідну зону в якомусь іншому приміщенні (в спальні, якщо мова йде про зону шлюбу, сім'ї та здоров'я, а також якщо для вас важливо посилити аспект дітей; в кабінеті, якщо це зона грошей, кар'єри, творчості, знань, помічників або у вітальні, де можна активізувати за великим рахунком будь-яку зону).

Якщо говорити про колір ванної по фен-шуй, ідеально, якщо це будуть світло-зелений, зелений, світло-сірий і світло-бежеві кольори, а також їх поєднання. В туалеті і ванній кімнаті не варто посилювати стихію Води (за допомогою синього, блакитного або чорного кольорів), так як там вона і так присутня в надлишку. Хоча більше проблем буде, якщо ви створите конфлікт стихій, наприклад, додасте в її колірну гаму багато Вогню або Землі. Наприклад, якщо пофарбувати стіни санвузла в вогненні кольори (рожевий, червоний або ліловий), або встановити у себе рожевий унітаз або ванну, це може привести до постійних несправностей в роботі сантехніки. Тобто, червоний колір ванни - не фен-шуй. Як правило, небажані в санвузлі і кольори Землі – жовтий, помаранчевий, а також їх відтінки.

Щоб не привертати в санвузол додаткову енергію, яка через нього покине ваш будинок, не використовуйте в цьому приміщенні яскраве освітлення. Ідеально для нього підійде м'яке розсіяне світло.

І наостанок трохи слів про несправності сантехніки. У фен-шуй вважається, що протікаючі крани це як рани на енергетичному «тілі» дому. Тому якщо у вас постійно підтікає сантехніка, гроші і здоров'я будуть витікати від вас так само швидко, як вода. Тому стежте за своїми кранами і трубами, і завжди усувайте всі їх неполадки якомога швидше.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024