Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ванна кімната по фен-шуй: місце, колір, світло, сантехніка. Фен-шуй ванної кімнати починається перш за все з її місця в будинку.

Ванна кімната по фен-шуй: місце, колір, світло, сантехніка

Ванна кімната по фен-шуй: місце, колір, світло, сантехніка

Фен-шуй ванної кімнати починається перш за все з її місця в будинку. Якщо існує можливість змінити розташування ванної кімнати в будинку, врахуйте наступні нюанси.

Не можна розташовувати ванну кімнату поруч із вхідними дверима або навпроти них і в центрі квартири – таке розташування обіцяє невдачі мешканцям будинку як в житті, так і фінансовому плані.

Також не слід розташовувати ванну поруч зі спальнею, особливо небажано розташування ліжка узголів'я до стіни, спільної з ванною кімнатою. Це зробить сон на такому ліжку тривожним і неспокійним. Фен-шуй ванної кімнати і туалету покращиться, якщо санвузол буде роздільним. Якщо рознести ці предмети в різні кімнати не виходить, варто відокремити їх простінком або ширмою.

Однак найчастіше розміщення ванної кімнати в квартирі змінити неможливо. В такому випадку можна знизити негативні наслідки.

Важливе значення має колір ванної кімнати по фен-шуй. Древнекитайская наука говорить, що у ванній людина очищається не тільки від фізичного бруду, а й від усього негативного впливу, який накопичився за ніч. До того ж це місце релаксації, а, значить, аура людини в цій кімнаті особливо беззахисна. Тому при оформленні стін і стелі у ванній кімнаті по фен-шуй, кольори краще вибирати світлих, чистих відтінків. Найкраще підійде білий колір, блакитний, зелений, світло-коричневий і будь-які пастельні тони. Запам'ятайте, ні в якому разі не можна робити ванну кімнату в чорному кольорі! Та й в інтер'єрі інших кімнат його краще не використовувати. Фен-шуй говорить, що чорний колір притягує зло і негативну енергетику, викликає смуток, заздрість і зневіру.

Білий колір підходить для ванної кімнати найкраще, адже він символізує чистоту, оновлення. У ванній блакитного кольору легше розслабитися і заспокоїтися, адже він посилює водну стихію. Цей колір знижує артеріальний тиск, допомагає підготуватися до сну. Зелений колір по фен-шуй сприяє зняттю втоми і напруги, а також очищає енергетику людини. Тільки використовувати потрібно чисту зелень, без сірих або чорних елементів. Світлі бежеві відтінки допомагають досягти внутрішньої гармонії Інь і Ян.

Існують правила і при виборі місця для сантехніки:

  • головне правило – перебуваючи у ванній кімнаті, Ви завжди повинні бачити тих, хто входять в кімнату, розміщуйте сантехніку відповідно. Наприклад, не розміщуйте умивальник і унітаз таким чином, щоб людина опинялася спиною напроти дверей, користуючись ними;
  • не можна, щоб з кухні або від вхідних в будинок двері було видно двері у ванну кімнату;
  • ступені і пороги у ванній неприпустимі;
  • кришку унітазу слід закривати після використання, інакше з дому буде витікати щастя і фінансове благополуччя.

Якщо Ви хочете підсилити енергію води, що притягає багатство, вибирайте предмети для ванної кімнати у формі круга і овалів (символ монети). Колір сантехніки повинен бути білим, фурнітуру краще вибрати сталевого кольору.

Освітлення по фен-шуй найкраще натуральне – для цього варто передбачити у ванній кімнаті хоча б невелике вікно. В іншому випадку вибирайте штучне освітлення, яке найближче до природного, так звані «лампи денного світла».

Дзеркала є дуже потужним атрибутом і вимагають правильного поводження. Так, фен-шуй забороняє використання дзеркальної плитки в інтер'єрі. У такій поверхні відображення людини дробиться на шматки, що негативно відбивається на її енергетиці. Тому дзеркало у ванній повинно бути рівним і цілісним.

У ванній також діє головне правило фен-шуй – простір не повинен бути захаращений непотрібними речами, міститися в чистоті і порядку.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024