Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Удача в бізнесі з фен-шуй. Як оформити свій магазин, кафе або ресторан відповідно до вимог фен-шуй для успішного бізнесу

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Удача в бізнесі з фен-шуй

Удача в бізнесі з фен-шуй

Власники бізнесу часто задають питання, як оформити свій магазин, кафе або ресторан відповідно до вимог фен-шуй для успішного бізнесу і стабільного потоку клієнтів.

Нерідко можна спостерігати картину, коли той чи інший заклад процвітає протягом багатьох років, приносячи своїм власникам стабільний дохід, в той час, як інші швидко «здуваються», втрачають клієнтів і в підсумку стають банкрутами. У чому секрет успішного оформлення приміщення по фен-шуй для успішного бізнесу і грошей? Давайте розберемося.

Власники магазинів повинні звернути увагу на вікна і стелі своїх магазинів. Якщо вікна занадто великі, це може провокувати відтік грошей, а скошені стелі психологічно тиснуть і відштовхують клієнтів. Для створення гарного фен-шуй в такому торговому приміщенні вікна слід задекорувати, візуально їх зменшивши (наприклад, задрапірувати частину вікон красивою тканиною або шторами), а на скошену стелю направити більше світла за допомогою стельових світильників, тим самим впустивши в магазин більше ци, що сприятливо позначиться на торгівлі і припливу клієнтів.

У магазині також буде добре повісити велике дзеркало (на повний зріст) навпроти касового апарату, таким чином каса, відбиваючись в дзеркалі, буде збільшуватися і ваші доходи підуть в гору. У свою чергу, відвідувачі, відбиваючись в дзеркалі магазину, теж почнуть з часом збільшуватися в кількості і приносити вам більшу виручку.

До речі, фокус з дзеркалом навпроти касового апарату працює не тільки в магазинах, але і в будь-якому іншому закладі. Ще важливим моментом є напрямок каси – вона повинна розташовуватися недалеко від входу в заклад, краще навпроти вхідних дверей, тим самим притягуючи до себе енергію грошей.

Живі рослини також здатні створити приємну атмосферу, що сприяє процвітанню вашого бізнесу. Наприклад, такі рослини, як грошове дерево або драцена здатні не тільки створити затишок у вашому магазині, але також принести додаткові фінанси, так як вважаються символом грошей.

Неголосна, розслаблююча музика в стилі chill-out створить у вашому магазині приємну енергію, сприятиме зацікавленості покупців і гармонії в колективі. Чесно кажучи, музика - один з найважливіших і необхідних чинників, тому що тиша здатна дратувати і вносити нудьгу, а музика розряджає і гармонізує простір.

Дуже добре для залучення грошей також працює енергія води. Сама по собі стихія Води в фен-шуй вважається що приносить багатство і процвітання, тому, якщо ви хочете створити ще більш хороший фен-шуй в своєму магазині, встановіть в ньому кілька невеликих водних фонтанчиків або пару акваріумів з золотими рибками (для маленького магазина досить буде одного акваріума). Золоті рибки у китайців вважаються символом удачі і грошей, тому вони люблять встановлювати такі акваріуми в своїх магазинах і ресторанах.

Звичайно, не варто забувати також про чистоту і порядок у вашому магазині: товар повинен бути акуратно і красиво розставлено на полицях, меблі повинні бути чистими від пилу і плям, двері і вікна теж варто тримати в чистоті.

На ручку вхідних дверей вашого магазину можна повісити китайський дзвіночок - він буде сповіщати вас про нових відвідувачів, а також розсіювати негативну енергію Ша ци біля входу і не пускати її в ваш заклад.

Для власників кафе і ресторанів завдання оформлення приміщення свого бізнесу навіть складніше, ніж у власників магазинів. Справа в тому, що для власників ресторанного бізнесу стоїть завдання приготування смачної і свіжої їжі, яка є безпосереднім джерелом ци і тим самим безпосередньо впливає на стан і функціонування людини.

Для оформлення і обстановки залу використовуйте меблі без явно виражених гострих кутів, по можливості прості і надійні. Не варто вигадувати і замовляти ковані меблі, так як при всій своїй витонченості, ковані лавки і столики добре виглядають в якомусь парку, але не в кафе або ресторані - там вони швидше відштовхують і викликають бажання швидше втекти, ніж розслабитися і розташуватися на довше .

Столики необхідно розташувати на такій відстані один від одного, щоб відвідувачам було комфортно сидіти за ними, а офіціанти могли вільно переміщатися між, нікого не зачіпаючи і не натикаючись на столи і стільці. Щоб енергія в залі текла легко і вільно, головний прохід між столиками в кафе або ресторані потрібно зробити широким і просторим.

Особливу увагу приділіть розташуванню кухні - не розташовуйте її далеко від залу, а також подбайте про те, щоб запахи з кухні не потрапляли в зал, дратуючи тим самим відвідувачів.

Офіціанти в вашому закладі повинні відчувати себе легко і розкуто, а з боку їх робочого місця повинен добре проглядатися вхід в кафе і весь зал.

Оформити кафе або ресторан можна в кольори червоних і золотих відтінків, так як ці кольори найбільш сприяють збудженню апетиту і гарному травленню. Прикрасити стіни можна картинами квітів або живими квітами, що символізують здоров'я і довголіття. Золоті рибки в акваріумі, як уже говорилося вище, - також гарне рішення для оформлення інтер'єру ресторану і для збільшення доходів закладу.

Освітлення в вашому закладі має бути м'яким і розташовувати до довгого знаходження в приміщенні. Використовуйте люстри і торшери з м'яким світлом для ресторанів і кафе, і настінні і стельові світильники і лампи для магазинів. У місцях обслуговування, таких як салони краси та різного роду клініки, звичайно, краще використовувати для освітлення лампи денного світла. Не нехтуйте живими рослинами в оформленні інтер'єру, адже вони створюють відвідувачам затишок і розслабленість.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024