Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Тигр по фен-шуй - це потужний захисний символ, що оберігає будинок від негативного впливу темних сил і несприятливих енергій

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Тигр по фен-шуй

Тигр по фен-шуй

Тигр – дуже сильна, граціозна і часом небезпечна хижа тварина. Володіючи красивим забарвленням і благородною грацією, тигр - така собі велика кішечка, з м'якою ходою і страхітливими іклами. Деякі любителі тигрів наважаться зустрітися з таким представником сімейства котячих один на один. Тигри вселяють страх ворогам і захищають своїх господарів від бід. Так, тигр по фен-шуй - це потужний захисний символ, що оберігає будинок від негативного впливу темних сил і несприятливих енергій. Будучи досить агресивною твариною, тигр символізує собою наполегливість, перемогу і успіх в нових починаннях.

Найбільш оптимальним місцем для розташування фігурки або зображення тигра по фен-шуй буде передпокій або коридор – місце, близьке до вхідних дверей. Справа в тому, що чим ближче біля входу в приміщення розташований тигр - тим краще, тоді він буде захищати житло від негативного впливу агресивних енергетичних хвиль.

Якщо ви поставите фігурку у вигляді тигра в своєму робочому кабінеті, скажімо, на робочому столі, ви забезпечите себе підтримкою і впевненістю з боку цього хижого звіра - він посилить ваш авторитет і допоможе швидше впоратися зі складними робочими завданнями. Будучи по суті кішкою, доброю і лагідною, тигр символізує доброту, гнучкість і лояльність. Однак з іншого боку тигр - це кровожерний хижак, спраглий підкорити і з'їсти свою здобич, тому він також символізує жорстокість до прояву слабкості, силу волі і швидкість реакції.

Білий тигр в фен-шуй – дуже популярний талісман, здатний уберегти від бід і принести своєму власникові духовне багатство, перемогу над своїми внутрішніми блокуваннями.

Тигр є стихією Дерева, його напрямок – Захід. Білий тигр здавна вважався захисником і покровителем будинку, наприклад, під час розкопок в Китаї були виявлені зображення білого тигра, яким більше шести тисяч років. Тигр в фен-шуй також символізує відмінне здоров'я і стабільний емоційний стан. Тигр в фен-шуй також протидіє Дракону, саме тому ці дві тварини доповнюють і врівноважують один одного. Тигр входить в четвірку тварин, які складають Принцип чотирьох тварин, необхідний для вибору ділянки та будівництва будинку по фен-шуй (Черепаха, Тигр, Дракон, Фенікс).

Як вже говорилося вище, тигра найкраще розміщувати в західному напрямку, біля входу в будинок. Його також можна розташувати на кухні, але тільки подалі від стихії Вогню (від плити і різних теплових пристроїв). Можете розмістити фігурку або зображення тигра біля мийки або холодильника - поруч зі стихією Води.

Оберіг тигра також популярний і відомий як такий, що приносить щастя і гармонію в сімейні справи, а також сприяє вдалому зачаттю і успішному вихованню дітей. Поряд зі слоном з опущеним хоботом, тигр хороший для жінок, які мріють завагітніти - це символ родючості і жіночого здоров'я.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024