Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

У давньокитайському вченні фен-шуй тварини спочатку шанувалися як наші брати, вчителі, охоронці і талісмани.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Тварини в фен-шуй

Тварини в фен-шуй

Тварини супроводжують нас в цьому світі всюди: вдома, на вулиці, в дикій природі ми можемо бачити величезну різноманітність представників фауни, що населяють нашу блакитну планету. Світ тварин і світ людей існують пліч-о-пліч, тому ми так тісто пов'язані і здатні відчувати енергії один одного, допомагати один одному і служити надійною опорою в різних життєвих обставинах.

У давньому китайському вченні фен-шуй тварини спочатку шанувалися як наші брати, вчителі, охоронці і талісмани. Тварини у фен-шуй допомагають людині знайти благополуччя, гармонію, пізнати себе і повернути течію енергій в потрібному напрямку.

Тварини в домі по фен-шуй завжди значимі і роблять свій неоціненний вплив на наше життя. Яку б тварину ви не завели, вона буде ділитися з вами своєю власною своєрідною енергетикою і приживеться у вас тільки в тому випадку, якщо ви будете її любити, шанувати і дбати про неї, годувати і доглядати.

У науці фен-шуй зазвичай використовуються символи тварин, тобто їх фігурки, зображення, амулети або прикраси. Тварини в фен-шуй можуть бути як реальними, що населяють нашу планету, так і містичними, тобто вигаданими.

До реальних відносяться, наприклад, такі тварини-захисники, як слон, тигр, орел, черепаха, а до містичних – дракон, фенікс, трьохлапа жаба.

Фігурки тварин по фен-шуй здатні залучати в наше життя щастя, успіх, гроші, любов. Деякі тварини пробуджують теплі почуття і співчуття (наприклад, дельфіни, і качечки-мандаринки), а інші здатні вселити в нас безстрашність, готовність до дій, старанність і жорсткість у прийнятті рішень (цими якостями з нами діляться лев, кінь, тигр, орел, півень і інші).

Давайте докладніше розглянемо, що саме приховують ті чи інші тварини в фен-шуй.

Кінь по фен шуй

З давніх часів кінь вважався сильною і швидкою твариною, свого часу заміняв людям машини і поїзди. Неймовірна швидкість і спритність коня активно використовувалася людьми для подолання великих відстаней між поселеннями і підкорення складних ландшафтів. Кінь в фен-шуй шанується як символ швидкості, точності і просвітлення, наділений тридцятьма двома основними знаками божественності, а також тридцятьма двома мітками досконалості. Кінь - дуже швидка і смілива тварина, що символізує досягнення мети і швидкий результат. Стрибаючий галопом кінь по фен-шуй означає завзятість, силу духу, душевний підйом і свободу від кайданів і усіляких перешкод. Маючи на робочому місці статуетку коня, що встав на диби або мчиться галопом, ви можете швидко просунутися по кар'єрних сходах. Вітер - основний елемент коня. Коли кінь скаче галопом по відкритій місцевості, вітер служить йому вірним супутником, довгий хвіст і грива тварини майорять і весь простір іскриться і грає, створюючи силові потоки сприятливої ​​ци.

Тигр по фен шуй

Тигр входить до складу надприродних тварин чотирьох напрямків. У Стародавньому Китаї чотири напрямки прирівнювалися до чотирьох сезонів: сонце, яке встає на сході уособлювало собою весну, зародження нового життя, полуденне, спекотне сонце на півдні символізувало літо, що хилиться до заходу небесне світило на заході - осінь, а темні райони північного напрямку, в яких сонце - рідкісний гість, символізували зиму. У фен-шуй тигр також входить в число тварин, що утворюють квадрант стародавнього китайського зодіаку (дракон, фенікс, черепаха і тигр). Тигр, як цар всіх земних створінь, уособлює своїм виглядом темний жіночий принцип інь, який також означає принцип парних чисел. Маючи в своєму будинку або офісі статуетки і зображення тигра, ви залучаєте до себе силу, безстрашність, здатність керувати людьми, давати відсіч ворогам і всіляким проблемам, а також гармонію в сімейному житті і партнерство.

Дракон у фен шуй

Дракон відноситься до розряду міфічних тварин. У китайській письмовій культурі перші згадки про дракона з'явилися в «Книзі змін» ( «І цзин»), де пояснювалася загадкова і складно помітна сутність дракона як істоти творчої і мудрої натури. Дракон володіє дивовижними здібностями трансформувати своє тіло, стаючи невидимим, прозорим, розміром з личинку, а також, навпаки, роздмухувати своє тіло до масштабів самого неба. Будучи одним з чотирьох надприродних тварин, дракон по фен-шуй є збільшення світлового дня навесні і схід на сході. Дракон також майстер в управлінні часом і розширенні часових меж. Якщо ви хочете стати більш сконцентрованим і усвідомленим в прийнятті тих чи інших рішень в житті, придбайте статуетку або картину дракона по фен-шуй і розташуйте її в східному напрямку вашого будинку. Картина дракона, що висить з лівого боку від вхідних дверей усередині будинку, вбереже вас від розладів в сім'ї і допоможе підтримувати в будинку затишок і дружні відносини з рідними.

Легендарний китайський дракон здавна асоціювався у людей з передбаченнями прогнозу погоди, особливо бур і гроз. Багатотисячні іскристі блискавки розлітаються з пазурів страхітливого дракона, і полум'яна кульова блискавка стрімко вилітає з його вогнедишної пащі. Голос дракона подібний гуркоту грому, а його величезне, що б'ється серед темних грозових хмар тіло породжує собою низку сліпучих блискавок, в той час, як з його сталевої луску виливається проливний дощ. Для прогнозів погоди також використовували черепаху по фен-шуй, а точніше, її панцир. У китайському образотворчому мистецтві дракону приділяли особливу увагу, його зображували знамениті художники давнини, що спеціалізувалися виключно на драконах. Кажуть, що зображення драконів по фен-шуй, намальовані справжніми майстрами своєї справи, оживали, руйнуючи до основи стіни залу, в якому працювали їх творці, несамовито метали грім і блискавки, і потім пірнали в ставок дракона, залишаючись там навіки.

Статуетка або зображення дракона в будинку по фен-шуй забезпечить вас і вашу родину захистом від негативних впливів ззовні, захистить від сварок і невдач. Дракон любить воду, яка підсилює і активізує всі його якості в рази.

Гаруда у фен шуй

Ця міфічна птиця в індуїзмі і буддизмі вважається царем в царстві пернатих, її ще називають Гаруда-пожирач (Гаруда вважається ворогом, пожирачів нагів, тобто змій).

Тіло Гаруди величезне, подібно горі, і сяє золотом як тисячі сонць, за що Гаруда в релігійній міфології вважається також богом вогню. Найперше зображення індійського Гаруди представляло собою величезного птаха, а пізніше його образ трансформувався, і Гаруда став зображуватися в тілі людини з пташиною головою. У фен-шуй Гаруда вважається захисником від нагів. Зображення або статуетку Гаруди по фен-шуй можна використовувати, коли ви помічаєте, що у вашому будинку почастішали проблеми з водопроводом, а також коли гроші витікають, як «вода крізь пальці» (гроші пов'язані з енергією води). У класичному виконанні Гаруда в фен-шуй зображується з найдовшою змією, затиснутою в його обох руках, в той час, як його дзьоб встромляє в її тіло.

Фенікс по фен шуй

У давньому китайському вченні фен-шуй фенікс вважається істотою, яка наділена різноманітними містичними і чарівними здібностями, наприклад, приносити удачу в кожен будинок, воскрешати померлі почуття, розпалювати згаслі енергії і активізувати різноманітні канали ци (багатство, удача, здоров'я і всі інші важливі аспекти щасливого життя ). У стародавні часи в Китаї, в імператорських династій Мін і Ціп фенікса шанували як символ найвищої шани знаті.

Статуетку фенікса по фен-шуй добре ставити на півдні, в зоні успіху, щоб вона приносила вам удачу, розвиток, фінанси і здійснення бажань.

Наука фен-шуй сповнена загадок і дивовижних відкриттів, яка приносить користь людям. Пізнавайте світ фен-шуй з перевірених джерел. Гармонії вам!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024