Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Тварини китайського гороскопу. Те, що сьогодні називають «китайським гороскопом» - це можна вважати спрощеним видом Системи ба-цзи

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Тварини китайського гороскопу

Тварини китайського гороскопу

Те, що сьогодні називають «китайським гороскопом» - це можна вважати спрощеним видом Системи ба-цзи, вельми складної системи аналізу долі і удачі, дуже популярною в китайському світі.

Відомо, що 12 тварин китайського гороскопу - це 12 земних гілок, на чергуванні яких разом з небесними стволами побудований китайський календар. Також, відомо, що «клички тварин» Земних гілок з'явилися набагато пізніше, ніж самі гілки. Історично вважається, що систему 12 земних гілок і 10 небесних стовбурів розробив Жовтий імператор (Хуанді), в 3-му тисячолітті до н.е., і в ті часи ні про яких тварин не йшлося. Перші зображення 12 тварин можна знайти, наприклад, на бронзових «дзеркалах» Династії Хань, вони з'явилися приблизно в 1 столітті нашої ери.

Один з дослідників, Майстер Дерек Уолтерс вважає, що поява тваринних знаків в якості «прізвиськ» Земних гілок пов'язано з приходом буддизму в Китай і поширенням «народних гороскопів». У ті часи було заборонено робити справжні гороскопи для народу. Тому буддійські ченці, щоб заробити собі на прожиток, придумали «народну» версію гороскопу для простих людей. Вони дали кожній з земних гілок назву, яка ясна будь-якому селянинові або торговцю, що отримало згодом широке розповсюдження.

Але, як це часто бувало в китайській метафізиці, у тварин виявився свій власний характер. Можна подивитися, як вони його виявляють і чому кожна з Земних гілок отримала саме цю, а не іншу, тварину. Знаючи тварину моменту свого народження, можна навіть трохи «поворожити», пізнати певні вроджені риси свого характеру. Тим більше, що скласти такий гороскоп дуже легко, він простіше, ніж традиційні «Чотири стовпи долі (ба-цзи)».

Які ж тварини є в китайському гороскопі? Це Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Вівця, Мавпа, Півень, Собака і Свиня. Ними позначаються роки, місяці, дні та години.

12 тварин діляться по парам, кожна з яких має свій характер, причому одна з тварин пари відповідає за іньську, інша за янську сторону даного якості.

Наприклад, пара Щур-Бик починає цикл 12 тварин. Вони обидва відповідають за творчість і роботу. Щур, як перший знак Зодіаку, означає вміння починати, генерувати ідеї, він - нічний мрійник і новатор. Бик, як іньський аспект даної пари, відповідає за втілення ідей в життя. Часто, якщо у людини в гороскопі є Щур, але немає Бика, їй вдається легко придумувати щось нове, але важко доводити справу до кінця. І тоді такій людині добре працювати в парі з тим, у кого є бик.

Пара Тигр-Кролик відповідає за розширення, за завоювання. Однак, це різні можливості захоплення. Тигр владний, здатний захоплювати силою, люди з Тигром в гороскопі часто вибирають професії, в яких слід носити форму. Це може бути, наприклад військова, але також і медична кар'єра. Кролик також захоплює, але це іньське захоплення. Згадайте, як Кролики завоювали Австралію. Кролик діє не силою, а ласкою. Він турботливий, любить дітей і тварин.

Пара Дракон - Змія - це чарівна пара. Дракон - це шоумен, любить виступати на сцені, любить азартні ігри і здатний виражати себе як артист. Змія акуратна і скрупульозна, вміє рахувати, вона - глибокий мислитель.

Пара Кінь і Вівця - це соціальне і партнерське життя людини. Кінь відповідає за зовнішні контакти, це людина команди, яка бажає рухатися в потоці разом з усіма. Вівця - це сімейне партнерство, вона відповідає за вміння знаходити партнера і будувати з ним стосунки.

Пара Мавпа і Півень - це технологія і ремесло. Мавпа розбирається в складних механізмах, заплутаних ситуаціях, а Півень має ділову хватку і вдало займається журналістикою, комерцією.

Собака і Свиня - це сімейне життя. Собака, як янська частина пари, представляє зовнішній аспект будинку, а Свиня домашній затишок, внутрішнє життя і комфорт, вона гостинна і приваблива.

Звичайно, можна і так просто дивитися на китайський гороскоп тварин, але все ж, він може розкрити нам далеко не всі можливості, які дає змогу побачити повна система «Чотирьох стовпів долі».
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024