Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ци - це універсальна життєва енергія, яка присутня у всіх живих істот. Ця сила згідно з фен шуй може створюватися різними способами. Вода, яка повільно тече створює ци в достатку.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Ци - універсальна життєва енергія

Ци - універсальна життєва енергія

Ци – це універсальна життєва енергія, яка присутня у всіх живих істот. Ця сила згідно з фен шуй може створюватися різними способами. Повільно текуча вода створює ци в достатку. Тому ми завжди відчуваємо себе більш краще, провівши трохи часу біля річки, ставка чи просто фонтану. Легкий вітерець також приносить енергію ци. Бурі, урагани і стрімкі водні потоки, навпаки, забирають ци від нас. В цьому випадку удача відвертається від нас.

Все ідеальне і досконале випромінює ци. Хороший музикант під час гри створює певну ци; при вдалому виступі хорошого спортсмена виникає ци. У природі ци циркулює постійно. Краса величезної гірської вершини або зеленого пасовища створює і акумулює ци.

Ци також може застоюватися. Старий ставок із зіпсованою водою створює ци з властивістю ша (негативну енергію), яка, в свою чергу, відлякує удачу. Треба прагнути, щоб в наш будинок потрапляло максимальна кількість позитивної енергії. Завдяки цьому ми будемо процвітати і наповнюватися життєвими силами.

Згідно з фен шуй є кілька видів ци. Всі вони – прояви сприятливої ​​енергії.

  • Природна ци - це сила природи, тварин і рослин.
  • Небесна ци - енергія космосу, неба і зірок.
  • Людська ци - це внутрішня енергія людини.
  • Домашня ци - енергія, яка щодня циркулює в будинку.
  • Громадська ци - енергія, яка існує у кожної нації і народу.

Ось ці енергії безпосереднім чином впливають на наше щоденне життя. Природна або громадська ци практично не залежать від наших дій, вони діють незалежно від наших бажань. Особиста ци являє собою ту енергію, яку можна розвивати за допомогою навчання і роботи над собою. Мистецтво феншуй - всього лише один із способів акумуляції енергії ци, найефективніше поєднувати різні способи, покращуючи кількість і якість ци, що спричинить за собою поліпшення життя в цілому.

Види ци і їх взаємодія

Кілька слів про фактори, які необхідні для циркуляції енергії ци в навколишньому світі. Уявіть собі алегоричні потоки енергії, які існують у вашому будинку і навколо нього, і ви зрозумієте, як існує і працює ця система. Уявіть собі гірський струмок, який петляє між валунами, водоспад, який обрушується по крутих схилах. Вода постійно рухається дуже і дуже швидко, постійно змінюючи свій напрямок, натикається на перешкоди і вирує в вирах. Вода налаштована агресивно, в ній можна побачити багато енергії, яка пропадає безцільно. В цьому випадку сприятлива ци перетворюється в погану Ша. Ця безладна і некерована енергія зменшує ефективність діяльності і робить непотрібними всі ваші зусилля.

Тепер спробуйте уявити собі гирло річки близько впадання в великий океан, де її течія плавна, а води помітно мутні мулом і частинками грунту. Вода тут широко розливається по плоскій рівнині, де і застоюється в заболочених закрутах. Така ось слабка і немічна енергія називається Си. У будинках зі слабкою енергією си, люди з часом стають млявими і апатичними, в них немає вируючої енергії.

Річка в середній течії плавно несе свої води по вигинах русла, по шляху в неї впадає кілька приток, в ній відчувається невпинний ритм, рух вперед, який настільки сильний, що може огинати перешкоди, не збиваючись з природного потоку. За допомогою внутрішньої енергії вона підтримує швидкість і напрямок. Це Шень – «подих задоволеного дракона», одна з цілей мистецтва феншуй. Створити енергію шень можна багатьма способами; правильна циркуляція енергії ци в будинку - найважливіший фактор облаштування життя відповідно до правил феншуй. Якщо ци може постійно рухатися, накопичуватися і відпочивати навколо вашого будинку, не застоюючись в окремих місцях, перед вами відкриються найкращі можливості для гармонійного життя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024