Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Трохи про Ци: Ци Неба, Землі і Людини. У китайській мові Ци Qi означає «повітря», «дихання», «життєва сила».

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Трохи про Ци: Ци Неба, Землі і Людини

Трохи про Ци: Ци Неба, Землі і Людини

У китайській мові 氣 Qi Ци – означає «повітря», «дихання», «життєва сила».

Складність китайської мови полягає в тому, що одне слово часто має кілька схожих значень, які перекладаються по-різному в залежності від контексту.

У Фен-Шуй Qi – це щось на зразок енергії, найчастіше органічної за своєю природою, яка тече, безперервно рухається і змінюється в просторі.

І ми можемо нашими п'ятьма органами почуттів відчути існування Qi.

І хоча Ци має багато назв, але, по суті, вона є якоюсь субстанцією, що лежить в основі всього сущого, тобто душею всіх речей. І цей подих життя є силою, яка живить Небо, Землю і Людину. Ци - якщо висловлюватись у термінах сучасної науки - енергоінформаційне поле, що зв'язує всі явища і всіх один з одним.

Ци схоже з поняттям квантового поля. Фрітьоф Капра у своїй книзі «Дао фізики» пише: «Так само як і в квантовому полі, Ци вважається найтоншою, недоступною безпосередньому сприйняттю формою матерії, яка присутня скрізь і яка має здатність конденсуватися і утворювати матеріальні об'єкти. Ци поле, або Ци, не тільки є субстанцією, що лежить в основі всіх матеріальних об'єктів, а й переносить їх взаємодія у вигляді хвиль».

Про це ж говорив відомий Майстер Фен-Шуй Guo Po, що жив приблизно 2-4 столітті н.е., і який написав знамениту Книгу про поховання. Він спробував описати деякі властивості Qi: 'Qi скаче на вітрі і розсіюється, але вона збирається при зустрічі з водою.' Тепер ця цитата широко використовується в багатьох книгах Фен-Шуй з різними перекладами.

Метафізики стверджують, що Qi існує, але багато вчених говорять, Qi не існує. І вона дійсно поки не може бути виміряна жодним науковим інструментом. І таким чином, Qi не може бути визначена. Тобто ми не можемо визначати - що є Qi; ци - не енергія, але "енергія" є найближчим словом, щоб описувати Qi. Отже, вона не може бути визначена, але може бути описана. Вона може існувати: і в формі матерії і в формі енергії, або в формі їх обох. Проте, ми не можемо прирівняти матерію або енергію до Qi.

І ми розглядаємо три головні Ци, які утворюють все суще: Ци Неба, Ци Землі і Ци Людини.

  • Ци Неба – рухається зверху вниз. Це перша з сил природи. Ця Ци сходить на нас з Небесних тіл: Сонця, Місяця, планет, зірок. І, звичайно, Ци Неба пов'язана з Часом, який асоціюється зі зміною і перетворенням.
  • Ци Землі рухається від низу до верху. Енергія водойм, річок, долин, лісів, пустель, гір утворює Ци Землі. Магнітне поле Землі є одним з компонентів Ци Землі. Час побудови і розташування будинку щодо магнітних полів визначає Ци будинку, його внутрішню сутність.
  • Ци Людини – це в першу чергу Ци, яка виникла в момент народження людини, коли вона зробила перший вдих. Ця енергія пов'язує нас з навколишнім світом, і безпосередньо пов'язує нас, людей з колективною свідомістю (колективним несвідомим в термінах психотерапії). Це поле, яке виходить від нашого тіла (аура). І також це дії самої людини.
Три Ци найбільш важливі, і в іншому значенні це – Час, Простір і Людина, це – три компонента для кожного випадку, що має місце. Це – три найбільш важливих компонента для чого-небудь, що відбувається у Всесвіті.

Ци рухається, постійно змінюється, акумулюється і розсіюється. Її дії неможливо уникнути. Все - результат і об'єкт дії цієї величезної сили.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024