Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ци і Ша Ци? Що це таке? Навколо нас постійно знаходяться різні види енергії: світло, запах, вітер, вода, енергія живих істот і людей

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Ци і Ша Ци? Що це таке?

Ци і Ша Ци? Що це таке?

Багато з тих, хто цікавиться феншуй, чули про те, що існує доброчинна енергія Ци і негативна енергія ША Ци.

Розглянемо ці два поняття докладніше.

Ци – позначення енергії взагалі.

Помічаємо ми це, чи ні, але навколо нас постійно знаходяться різні види енергії: світло, запах, вітер, вода, енергія живих істот і людей, зокрема ...

Щось з цього нам приносить задоволення, а щось дратує. Причому, джерело енергії при цьому може бути одне і те ж.

  • Візьмемо, наприклад, сонце. Його світло може бути, як приємним, теплим і м'яким, так і гарячим, сліпучим і палючим.
  • Вітер може бути ласкавим, а може перетворитися на ураган, який зносить все на своєму шляху.
  • Водні потоки можуть бути чистими, плавними і прозорими з великою кількістю риб, а можуть перетворитися в гниле смердюче болото, де ніхто не живе.

Все залежить від того, через що проходить енергія, що її оточує.

Сонце стане м'якше в тіні рослин, або на березі моря, а в пустелі воно покаже всю свою силу і жорстокість.

Вітер знизить свою міць там, де є перешкоди у нього на шляху, наприклад, в лісі, або горах ...

Вода буде чистою, якщо вона буде текти, рухатися і поповнюватися за рахунок джерел, річок та дощів. Ще важливо, щоб в неї не скидалися відходи, і щоб навколишня земля не забруднювала її.

Тобто ми бачимо, що у однієї і тієї ж енергії ци існують дві сторони – позитивна і негативна.

Що значить енергія Ци для будинку?

Її можна порівняти з харчуванням. Коли чиста, гармонійна і приємна енергія входить в будинок – він наповнюється цим станом. Тоді люди живуть без непотрібних стресів і проблем. Збалансована енергія робить їх спокійнішими і щасливішими. А коли людина спокійна – вона може приймати вірні рішення. Тому і удача буде здебільшого на її стороні.

Тобто, саме наповнення будинку позитивною збалансованою енергією створює хороший феншуй.

Коли в будинку темно, затхле повітря і все завалено речами, позитивна енергетика не може потрапити всередину, щоб наповнити собою приміщення. Це називається «поганий фен-шуй». І тоді у людей починаються депресії, невдачі, з'являються відсутність грошей і здоров'я.

Щоб виправити становище зазвичай рекомендують розчистити завали, посилити освітлення, частіше відкривати вікна. Коли всі ці умови дотримуються - це вже великий крок на шляху до виправлення ситуації.

Але, щоб енергія плавно увійшла в будинок, тільки цього недостатньо.

На жаль, оточення будинку впливає на нас набагато сильніше, ніж те, що знаходиться всередині. Найсерйозніші формули феншуй побудовані саме на тому, звідки приходить дорога до дому, або річковий потік, де щодо входу знаходиться гора, а де негативний потворний об'єкт. Саме кострубаті, зруйновані, потворні гори, дерева і будівлі несуть в собі дуже сильний негатив, який здатний звести «нанівець» все те хороше, що ми створюємо в нашому домі.

Тому, перш, ніж купити квартиру, обов'язково подивіться навколишній ландшафт! Це дуже важливий крок, – якщо не сказати, головний – на шляху до створення хорошого феншуй.

Подивіться, чи немає поблизу сухих дерев, гілки яких «дивляться» прямо у вікна, чи немає ліній високовольтних електропередач на відстані ближче 300 метрів, чи немає шпилів та інших гострих об'єктів ... На практиці їх присутність може виявлятися, як невдача в бізнесі і особистих взаєминах , хворобах і навіть летальний кінець ...

Правда, на жаль, в пошуку об'єктів, що створюють ША Ци, багато хто починає бачити її всюди. Це зрозуміло: навчитися правильно визначати небезпечні об'єкти буває непросто.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024