Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ци фен-шуй. Можна з упевненістю сказати, що весь фен шуй це наука про те, як залучити і використовувати доброчинну енергію ци.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Ци фен-шуй

Ци фен-шуй

Можна з упевненістю сказати, що весь фен шуй це наука про те, як залучити і використовувати доброчинну енергію ци. Це перша і остання концепція фен-шуй, і тому важливо правильно розуміти її. Сама назва фен-шуй каже нам про дві сили, Вітра і Води, що переносять ци. Саме з цієї точки зору потрібно розглядати ці поняття. Ци в фен-шуй означає і випаровування, і повітря, і випромінювання, і внутрішню життєву енергію.

Ци – це:

 • Енергія: комбінація магнітних полів Землі, сонячного світла, радіації, космічного випромінювання, радіохвиль, гравітації, випромінювань Землі і т.д.
 • Повітря в атмосфері, життєво важливе для нашого існування, пар і тепло;
 • Вода, необхідна для життя,
 • Наші прагнення, розум і дух, воля до життя, бажання домагатися успіхів;
 • Удача, погана чи хороша, її існування можна відчути, але неможливо довести;
 • Енергія нашого тіла, коли ми відчуваємо себе добре, значить, у нас «багато сприятливої ​​ци»;
Ци – це та енергія, що стоїть за всім, що існує в цьому світі. Можна сказати, що ци – це причина і потенціал всього.

Будь-яке явище, людина, предмет є проявом цієї «первоенергіі» (в Індії поняттю «ци» рівнозначно поняття «прана» - «божественне дихання», в Японії - «ки»). Таким чином, в кінцевому підсумку, все навколо нас є різними проявами постійно вібруючої і яка постійно рухається енергії, ци. Більш того, все з неї виникло і в неї ж повернеться.

Вітер переносить небесну ци, вода – земну. Між Небом і Землею знаходиться людина, на яку і впливають обидві ці складові. Точніше, Людська ци взаємодіє з Небесною ци і Земною ци. Слово ци не перекладається точно, але, можливо, найближчим аналогом можна вважати слово: енергія. Так само як ми не можемо доторкнутися ци, ми не можемо доторкнутися і енергії, на відміну від речовини, але ми можемо побачити, як вона діє - наприклад, коли вмикаємо світло. Але коли ми бачимо два дроти, один з яких під напругою, а інший ні, ми не визначимо на-віч, який з них під струмом - і зрозуміємо це тільки тоді, коли доторкнемося до них і відчуємо удар. Але електрична енергія - всього лише один з безлічі видів ци, тієї енергії, що всім рухає, з якої все з'являється і в яку все повертається.

Ще одна сторона ци – вона «володіє свідомістю». Свідомі властивості ци проявляються в тому, що вона притягується до тих місць і речей, про які ми думаємо (природно, чим більше ми про них думаємо, тим більше ци туди залучається).

Позитивні думки притягують сприятливу ци, негативні – негативну і шкідливу для людини.

Іншими словами можна сказати, що у ци є дві сторони - енергія і інформація. Тобто, вона може вести себе як енергія, щось робити, але також і нести в собі інформаційний заряд.

Може здатися, що все просто. Насправді, схопити концепцію ци - дуже складно. І в першу чергу потрібно не проводити лінії розмежування між конкретним і абстрактним. Але щоб краще зрозуміти концепцію ци необхідно навчитися мислити по-східному.

 • Коли в саду багато хорошої ци, трава зеленіша, квіти приваблюють метеликів і комах, а навесні прилітають співати птахи;
 • Коли людина повна хорошої ци, вона виглядає здоровою, впевненою в собі і енергійною;
 • Коли будинок повний хорошої ци, він чистий і затишний, сповнений світла і свіжого повітря, радості, веселощів і любові;
 • Коли на робочому місці багато хорошої ци, люди працюють дружно і з ретельністю, всі виглядають задоволеними;
 • Коли в ресторані багато хорошої ци, їжа смачна, обслуговування приємне, і відвідувачі йдуть задоволеними;
 • Коли в магазині багато хорошої ци, покупці з радістю заходять усередину і з задоволенням роблять покупки;
 • Коли в саду багато поганої ци, трава стає жовтою і сад заростає бур'янами. Відчувається застій і в'янення;
 • Коли в будинку багато поганої ци, він темний, недоглянутий, люди, що живуть в ньому, багато сваряться
 • Коли на робочому місці багато поганої ци, люди працюють недружно, і не прагнуть до спільної мети;
 • Коли в ресторані багато поганої ци, їжа неапетитна, офіціанти нечемні, клієнти йдуть і більше не повертаються;
 • Коли в магазині багато поганої ци, товари не привертають уваги, покупці ходять, не проявляючи ніякого інтересу до речей.

Отже, що б ми не вивчали в фен-шуй, як і в китайській медицині, астрології, системі Чотирьох стовпів ба-цзи, гадальних системах, І Цзин, практикуючи бойові мистецтва, ми завжди будемо починати з ци. Метою завжди є баланс і гармонія різних видів ци. Всі ці мистецтва і науки спрямовані на це. Бойові мистецтва, цигун допомагають гармонізувати ци за допомогою рухів і дихання, медицина і дієтологія за допомогою харчування і ліків, а фен-шуй за допомогою створення правильного оточення, що сприяє залученню сприятливої і захисту від несприятливої ​​ци в нашому будинку і оточенні.

Звичайно ж, є безліч гармонізацій ци в нашому оточенні, оскільки і видів її безліч. Енергія ци в фен-шуй відрізняється в залежності від напрямків, з яких вона приходить, вона змінюється в часі, в залежності від зовнішніх і внутрішніх факторів будинку. П'ять елементів фен-шуй - це теж різні форми прояву ци. Тому існує багато шкіл фен-шуй, одні з яких більше звертають більше уваги на напрямки сторін світу, інші на часовий чинник, треті на зовнішні форми. І якщо ви заплуталися в різноманітті різних поглядів, подумайте на такому прикладі: у вас є багато різних банкнот з різних країн. Все це гроші, але щоб використовувати їх, потрібно знати, в якій країні варто застосовувати ті або інші гроші. Також і в фен-шуй, щоб знайти правильний метод для вашої конкретної ситуації, важливо знати, що це за ситуація і знати метод, що підходить для неї. Цьому неможливо навчитися по книгах. Важливий досвід, практика і навчання.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024