Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Три види Удачі: Небесна, Земна і Людська. Коли ми покращуємо фен-шуй, ми допомагати не дому, а людям, що живуть в ньому.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Три види Удачі: Небесна, Земна і Людська

Три види Удачі: Небесна, Земна і Людська

Коли ми покращуємо фен-шуй, ми допомагати не дому, а людям, що живуть в ньому. Таким чином, кінцева мета фен-шуй – допомогти людям.

Однак, ми пам'ятаємо, що фен-шуй – це лише один з трьох аспектів, що впливають на наше життя, це Земна Удача. Інші два види Удачі - Небесна і Людська.

Краще за всіх цю концепцію сформулював близько 1000 років тому відомий китайський вчений, письменник, поет, художник, каліграф і державний діяч епохи Сун Су Донпо (Su Dongpo) (1037-1101) досліджував результати здачі імператорських іспитів. Справа в тому, що кожна людина, що претендувала на державну службу, повинна була пройти через екзаменацію. Ті, хто проходив, могли отримати гарне місце і непогано забезпечити як себе, так і свою сім'ю на все життя! Але лише малій кількості, не більше 2% претендентів вдавалося скласти іспити з першого разу. Вчений, дослідивши багато факторів, що впливають на успішність, виділив найважливіші і звів їх до п'яти категорій, згідно з концепцією Небо-Земля-Людина.

Су Донпо виділив 2 типи Небесної удачі, 1 - Земний, і 2 типи Людської удачі і описав їх вплив на наше життя.

Звичайно, сьогодні ми можемо використовувати це розуміння не тільки для пояснення успіху в здачі іспитів, але і для всього, що зустрічаємо в житті. Тобто, згадавши про три види Удачі, можна не тільки пояснити будь-який успіх або неуспіх, а й вжити заходів, що сприяють залученню першого і ослаблення другого. 

Тут три види Удачі представлені в порядку убування важливості, так, як їх розташував Су Донпо:

  • Доля - Небесна Удача
  • Удача - Небесна Удача
  • Фен-шуй - Земна Удача
  • Таємна доброчесність - Людська Удача
  • Власні зусилля - Людська Удача

Доля – Мін

Приблизно одна третина успіху з точки зору китайського мислення визначається Небом і її, на відміну від людської і земної частин, ми змінити не в силах, проте, можемо пізнати і передбачити. До Небесної удачі відноситься країна, в якій ми народилися, сім'я, де ми росли, наша стать, здоров'я, соціальний стан і характер наших батьків, також визначають багато в чому наші можливості, задатки, що визначають наш життєвий шлях, і т. д.

Небесну удачу китайці вважають найважливішим фактором досягнення щастя, вони впевнені, що для тієї чи іншої людини, в залежності від її долі, можливо домогтися свого рівня успіху. Розуміється таким чином Долю не можна змінити, але можна пізнати і частково передбачити. Тоді, розуміючи її, можливо найкращим чином використовувати дані нам від народження можливості.

Небесну Удачу можна розділити на дві частини, Долю і Удачу.

Доля

Те, що зафіксовано з моменту народження, наші задатки, можливості, здібності і фізичні характеристики. Можна порівняти цей тип удачі з певним видом транспорту, який кожному з нас дістається з моменту народження. Один отримує велосипед, інший джип, третій мотоцикл, четвертий «Мерседес». Наша астрологічна карта подібна технічному паспорту цього транспортного засобу, в ній описані наші можливості. Якщо ми дотримуємося того, що у нас «написано на роду», ми можемо досягти більшого в житті. Якщо ж ми хочемо домогтися чогось, що нам зовсім не підходить, звичайно, ми зможемо отримати щось, але великий успіх навряд чи прийде до нас. Ми можемо пізнати цей вид удачі, нашу Долю, якщо знаємо ба-цзи, астрологію Чотирьох Стовпів, але навіть в цьому випадку ми не зможемо її змінити. Те, з чим ми прийшли в цей світ, залишиться з нами назавжди.

Удача – Юнь

Якщо Доля приходить до нас від Неба, то Удача слідує після. Цей вид Небесної Удачі, можна назвати успіхом у житті. Це не просто удача в звичному сенсі, але удача чи невдача в цілому. У нашій культурі удачу вважають випадковою, в той час як китайці навчилися передбачати її.

Удачу можна порівняти з умовами на дорозі, по якій їде наш транспортний засіб і з погодою. По автостраді легко їхати на «Мерседесі», але на пересіченій місцевості джип буде краще, а по деяким горам можна проїхати тільки на гірському велосипеді або навіть коні. 

Карта Стовпів Успіху – це карта місцевості, по якій ми їдемо. Якщо у нас є карта, ми не пропустимо потрібний поворот і досягнемо мети раніше. Можна також порівняти цей тип удачі з розкладом потягів або літаків, Якщо ми знаємо його, нам буде легше потрапити туди, куди потрібно. Можна привести в приклад прогнози погоди чи фондового ринку.

Дану удачу можна передбачити і вона допоможе нам вибрати найкращий час для кожного виду діяльності, наскільки даний час допомагає нам досягти того, що ми хочемо в даній сфері чи ні.

Можна сказати, що в момент народження з першим вдихом, ми вступаємо в контакт з навколишнім світом, і наша власна ци починає взаємодіяти з ци оточення, в результаті чого складається індивідуальна енергетична картина людини. В кожний наступний момент часу наша ци взаємодіє з ци оточення і, в залежності від циклів часу, оточення сприяє одним нашим діям і протистоїть іншим. Наприклад, в якийсь момент життя нам може бути краще працювати і робити бізнес, і не так сприятливо одружитися, оскільки «зовнішня» ци, взаємодіючи з нашою власної ци, буде підтримувати наш бізнес. Це не означає, що ми не можемо одружитися в такий момент. Ми можемо своїми зусиллями протистояти удачі, але, оскільки час не сприяє нам, пізніше в шлюбі виникне багато проблем. Або навпаки, якщо час сприяє навчанню, а ми хочемо заробляти гроші, навряд чи заробимо стільки, скільки хотілося б. У порівняннях з рестораном і яблунею, нам потрібно знати, що вранці в ресторані є тільки ранкове меню, ми не отримаємо вечірньої їжі, а яблуня цвіте навесні і приносить плоди восени. Якщо ми знаємо це, тоді отримаємо те, чого хотіли в потрібний час.

Ми часто говоримо, що «Удача – це бути в правильний час в правильному місці». Китайці не сперечаються, але вважають, що правильний час можна розрахувати, а місце – створити. Способи створення правильного вдалого місця називаються «фен-шуй».

Фен Шуй

Третій вид удачі – Земна Удача. Від неї залежить те, наскільки ефективно людина використовує два інші види удачі, тобто те, чого вона навчилася, що придбала сама і те, що їй дано від народження.

Земна Удача – наше оточення, і те, як ми його використовуємо. Воно може допомогти нам звести разом ці два фактори і навчити робити правильні речі в правильному місці і в правильний час, домагаючись, тим самим, максимального ефекту від своїх зусиль.

За допомогою неї ми можемо також зменшити вплив на нас негативної небесної удачі, і посилити вплив позитивної, тих чинників, які ми не можемо змінити. Так, якщо ми народилися в бідній країні, сприятливе оточення – Земна Удача допоможе нам все одно стати багатими, а якщо ми від народження маємо слабке здоров'я – допоможе його зміцнити. Земну Удачу якраз і становить фен шуй.

Якщо ми знаємо його і активно використовуємо, значить, в наших руках ще один потужний інструмент, що впливає на наше життя. Якщо продовжити порівняння нашого життя з автомобілем, то Земна Удача подібна хорошому бензину і маслу для нього, оптимальної швидкості і різним «наворотам», взагалі, всьому, що відрізняє хороше авто від звичайного. Якщо продовжити порівняння з рестораном, то Земна Удача подібна смачним приправам і правильному способу приготування їжі, в прикладі з деревом вона подібна до добрив. Жодне добриво не перетворить грушу в яблуню, але допоможе нам зібрати хороший урожай, жодна приправа не зробить піцу китайським супом, але зате зробить їжу смачніше і корисніше.

Так і фен-шуй не змінить нашу Долю і Удачу, але зробить життя набагато приємніше, дозволить домогтися більшого в житті, отримати 100% користі від оточення, в якому ми живемо.

Таємна доброчесність – Дао де

Цей, як і наступний, вид удачі відноситься до Людської частини. Це наші заслуги, вчинки і відношення до людей. Для того, щоб пояснити цей вплив на наше життя, можна скористатися поняттям «карми», хоча це не китайське поняття, воно допоможе нам зрозуміти сенс того, про що йде мова. Роблячи корисні справи, роблячи позитивні дії на адресу інших, ми як би складаємо в наш «кармічний банк» наші позитивні враження, які дещо пізніше принесуть нам приємні переживання. Тут ми діємо свідомо, наповнюючи наш розум приємними враженнями, віддаючи. Кожен раз, віддаючи щось, ми як би говоримо собі: «у мене є досить, щоб ділитися». Ми не тільки говоримо, а й підтверджуємо це своїми діями. Не дарма в усіх релігіях щедрість вважається джерелом багатства.

Це не тільки матеріальна щедрість, але щедрість добрих слів, доброго ставлення, будь-які добрі справи, які ми робимо для інших.

Однак, ця чеснота буде працювати найбільш сильно, якщо буде таємницею, не показною. Чому? Якщо, наприклад, ми жертвуємо мільйон в благодійну організацію, і відразу скликаємо прес-конференцію, на якій розповідаємо всім про це, ми вже отримуємо «банківські відсотки» від вдячності інших, популярності, які отримуємо. Якщо навіть ми не повідомляємо всім про своє пожертвування, але після цього самі пишаємося собою, ми також отримуємо «відсотки» - позитивні враження від підвищеної самооцінки, гордості -усвідомлення, що ми «краще» інших, оскільки зробили щось корисне. Тому, щоб дійсно отримувати користь від цієї чесноти, вона повинна бути «таємницею», тобто, такою ж природною, як дихання, якого ми не помічаємо, не пам'ятаючи про те, який вдих ми зробили хвилину назад.

Власні зусилля – Дао шу

До речі сказати, на думку китайців від власних зусиль людини, від її вибору і дій залежить не так багато в загальній життєвій удачі. Тому в системі Су Донпо вона знаходиться на останньому місці. Звичайно, наші рішення, які ми приймаємо в кожен момент свого життя, дуже важливі і вони багато визначають. Чим ми займаємося, з ким спілкуємося, якої життєвої позиції дотримуємося - це і багато іншого ми вибираємо самі і більш-менш вільні змінювати за власним бажанням. Але від цих виборів, як уже було сказано, залежить далеко не все, як ми звикли думати в нашій культурі. Якщо продовжити наші порівняння, щоб машина поїхала, потрібно заправити її бензином і сісти за кермо, щоб в ресторані принесли їжу, потрібно замовити її.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024