Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Традиційна китайська практика вибору дат. Вибір дат заснований на такому понятті китайської метафізики як циклічність часу.

Статті по Фен-шуй: Вибір дат в фен-шуй і бацзи

Традиційна китайська практика вибору дат

Традиційна китайська практика вибору дат

Традиційна китайська практика вибору дат сходить своїми витоками до епохи династії Хань (206 р до н.е. - 220 р н.е.) і спочатку використовувалася у військовій стратегії та державних справах. Зараз потреби суспільства змінилися і нам важливо бути успішними в повсякденному житті.

Вибір дат заснований на такому понятті китайської метафізики як циклічність часу. Все розвивається «по спіралі» і справді - все те, що відбувається повторюється з певною циклічністю. Існує маса досліджень на тему циклічності природних, соціальних, політичних і економічних явищ.

Ідея техніки вибору дат полягає в тому, щоб дія відбувалася саме в той момент, коли потік енергій простору максимально підтримує людину і мету даної дії. Це дозволяє почати дію на високій хвилі, наповнити Вашу подію позитивною енергією і поліпшити результат цієї дії.

Думаю, кожен з нас може згадати випадки, коли під час важливої ​​події все йшло не так, як ніби спеціально все було проти Вас, або навпаки - коли все було як по нотах, легко і ефективно немов все навколо Вам допомагало. Не дарма кажуть, що успішний той, хто знаходиться в потрібний час в потрібному місці, а вибір такого правильного часу буде додатковим плюсом в досягненні поставленої мети.

Для вибору дат використовується китайський сонячно-місячний календар, який є однією з найбільш древніх календарних систем (понад 4700 років) і відрізняється тим, що він описує якості енергії часу. Дата (день і 2-ух годинний інтервал) розраховується на основі Вашої дати народження так, щоб в просторі переважала та енергія, яка максимально підтримуватиме Вас і Ваші плани. Так, наприклад, дата підписання контракту і дата для медичної процедури будуть для Вас різними, тому що цілі цих двох дій різні.

Якщо Ви цінуєте свій час і хочете бути в потрібному місці в потрібний час, то можна розрахувати дати для дня весілля, пропозиції руки і серця, розриву відносин, розлучення, переїзду, покупки цінних речей, відкриття офісу або бізнесу, підписання контракту, проведення переговорів, ділової поїздки, проведення медичної процедури, початку дієти і інших значущих подій.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024