Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Система ба-цзи (4 стовпи долі і удачі). Метод Ба-цзи або система Чотирьох Стовпів долі вважається однією з найбільш точних у світі систем передбачення долі.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Система ба-цзи (4 стовпи долі і удачі)

Система ба-цзи (4 стовпи долі і удачі)

Метод Ба-цзи або система Чотирьох Стовпів долі вважається однією з найбільш точних у світі систем передбачення долі. На відміну від багатьох інших способів передбачення майбутнього, пов'язаних зі складанням складних гороскопів, він вимагає лише розкладки чотирьох компонентів дати народження - року, місяця, дня і години - на пари китайських ієрогліфів, кожна з яких називається "стовпом". Тому він ще називається "методом восьми ієрогліфів".

Витоки цього класичного методу потрібно шукати в китайській міфології. Протягом тисячоліть рік народження людини використовувався як головний засіб оцінки, але потім геній на ім'я Цзу Пін (буквальне його ім'я означає "вода в рівновазі"), що жив в період між 907 і 960 роком нашої ери, удосконалив традиційний метод і надав йому нинішній вигляд.

Видима простота методу ні в якій мірі не обмежує його можливості і ефективність. Китайська система ба-цзи спирається на багату спадщину класичної китайської філософії: "І-цзин" ( "Книга Змін"), тай-цзи (всесвіт), інь і ян (жіноче і чоловіче начало), принцип п'яти елементів, а також метеорологію і астрономію.

Інтерпретуючи вісім ієрогліфів, фахівець може з високою точністю описати характер людини, її поведінку, сімейні та суспільні відносини, творчий потенціал, фізичний тип особистості, здоров'я і так далі. Він може далі передбачити майбутні досягнення цієї людини і ймовірні невдачі. Можливості цього таємничого методу ще не ясні до кінця.

Основоположними принципами методу Чотирьох Стовпів Долі є гармонія і рівновага. Добре врівноважений взаємозв'язок між елементами, представленими у вигляді ієрогліфів, приносить удачу і благополуччя. З іншого боку, якщо рівновага порушена, це призводить до невдач і погіршення якості життя.

Цінність цієї оригінальної системи полягає не тільки в її точності та ефективності, а й в розумному поясненні і тлумаченні людської природи, які завжди можуть служити керівництвом до більш урівноваженого і гармонійного життя. Тому багато цінують і поважають метод Чотирьох Стовпів Долі не просто як систему передбачення долі, але і як життєву філософію, що зробила глибокий вплив на китайську культуру і традиції.

В першу чергу необхідно перевести дату народження людини - рік, місяць, день і годину - в форму китайських ієрогліфів. Для цього необхідно звіритися з Тисячолітнім календарем.

Встановивши китайський еквівалент дати народження людини за допомогою китайського календаря або калькулятора на сайті, ми отримуємо вісім китайських ієрогліфів, що позначають чотири стовпи: рік, місяць, день і годину. Ієрогліфи зазвичай записуються чотирма вертикальними парами. Верхні ієрогліфи називаються небесні стовбури, а нижні - Земні гілки.

Оцінка Чотирьох Стовпів Долі - це мистецтво аналізу і врівноваження сильних сторін п'яти елементів. Тому далі необхідно з'ясувати, які елементи представлені ієрогліфами.

Десять небесних стовбурів і дванадцять Земних гілок (12 тварин)

Зверніть увагу, що п'ять елементів розділені на категорії ян і інь. В цілому, ян означає сильне, мужнє і позитивний початок, а інь - слабке, жіночне і негативний. Мета поділу елементів на ян та інь полягає у визначенні відмінності між сильними і слабкими якостями. Наприклад, Дерево ян можна порівняти з високим, потужним деревом. Дерево інь можна порівняти з травою, квітами або гілками дерева. Вогонь ян символізує сонячне світло, а вогонь інь - полум'я свічки і так далі. Оскільки китайські ієрогліфи "говорять", кожен з них позначає той чи інший символ, краще не замінювати їх символами з кирилиці або латиниці, а навчиться самим розпізнавати і писати їх.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024