Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Символ удачі в фен-шуй. Слово фен-шуй часто асоціюється з різними східними дрібничками - зі зв'язками китайських монет, металевими дзвіночками і т.д.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Символ удачі в фен-шуй

Символ удачі в фен-шуй

Слово фен-шуй часто асоціюється з різними східними дрібничками – зі зв'язками китайських монет, металевими дзвіночками, віялами на всю стіну, трьохлапою жабою з монетками в роті або навіть з нецке. Лише деякі розуміють, що все це швидше пов'язано з традицією народу, на землі якого понад 5 тисяч років тому зародилася ця досить складна і в той же час дуже ефективна наука про використання зовнішніх енергій для свого блага, ніж з її засобами. Звичайно, в фен-шуй з успіхом використовуються різні символи, але вони впливають на нас швидше психологічно, ніж енергетично, і застосовувати їх потрібно зі знанням справи.

По суті, все, що оточує нас у житті, є своєрідним символом. Обстановка, в якій ми знаходимося довгий час, через нашу підсвідомість налаштовує нас на певні думки, почуття, поведінку, що призводить до певних результатів. Живемо ми в місті або в селі, в Африці чи в Європі, в Токіо чи Лос-Анджелесі – наші життєві цілі і цінності, наш світогляд і світовідчуття, наші вчинки і досягнення будуть істотно відрізнятися.

Те ж саме і з інтер'єром нашого будинку, де ми зазвичай проводимо чимало часу – та обстановка, та колірна гамма, ті предмети, які нас оточують протягом багатьох років, в кінцевому рахунку, формують нашу долю. Напевно, ви без зусиль зможете уявити собі кімнату завзятого меломана або політичного активіста, будуар актриси або житло буддійського ченця. Є різниця?

Майже всі народи здавна використовують обереги, захисні талісмани, образи удачі і символи, які залучають щастя.

Досить згадати підкови над дверима, Архангельських журавликів, символічні подарунки молодятам, включаючи весільні кільця і ​​багато іншого. Можливо, першими символами удачі були наскальні малюнки древніх людей, які перед полюванням формували своє найближче майбутнє, зображуючи на стінах печер себе і убитих тварин. У китайській традиції така любов до позитивних символів досягла найвищої точки. Навіть в наші дні, якщо пройтися по магазинах і подивитися на постери і плакати, що прийшли до нас з Китаю, ми знайдемо на них лише зображення приємних і позитивних сцен, будь то природний пейзаж, метелик, сильна тварина або натюрморт з фруктами. Навряд чи китайці будуть прикрашати свій будинок агресивними символами, чітко знаючи, що рано чи пізно вони принесуть біду.

Озирніться навколо себе. В якій обстановці ви живете? Наскільки вона відповідає тому, до чого ви насправді прагнете, про що мрієте?

Можливо, ви вже давно хочете розібратися в якійсь складній життєвій ситуації, але ваш будинок постійно не прибраний, все завжди лежить не на своїх місцях. Тоді почніть з генерального прибирання, і ваші справи зрушаться з мертвої точки! Або ви хочете знайти свою другу половинку, але над вашим одномісним ліжком вже давно висить портрет самотньої жінки. Замініть своє спальне місце, повісьте на видне місце зображення щасливої ​​за вашими мірками пари, наприклад, весільне фото ваших батьків або якихось кінозірок, і ситуація дивним чином зміниться.

Про що б ви не мріяли, створіть свій символ бажаних досягнень, який першим прийде вам на розум при одному згадуванні про славу, багатство, здоров'я або щасливому шлюбі. Подумайте про те, якою справою ви хотіли б займатися, як ви уявляєте ідеальне коло своїх друзів, в якому будинку бажали б жити, яку машину мрієте водити ... А може, вам цікаво мати свою яхту чи літак? Знайдіть зображення всього, до чого ви хочете прийти в життя хоч на фото в журналі, виріже потрібну картинку або намалюйте свою і повісьте її на найбільш видне місце в будинку.

Символ подвійного успіху в фен-шуй використовується китайцями для залучення партнерів і зміцнення сімейного життя. Крім того, в ньому зашифрована вісімка, яка вважається одним з найбільш щасливих чисел в китайській культурі. В конвертах з символом подвійного успіху прийнято робити підношення молодятам на весілля.

Можна також уявити собі потенціал в восьми основних сферах свого життя і наклеїти символ кожного з них на аркуш паперу в порядку їх слідування по восьми секторах багуа, в центр якого можна навіть помістити свою фотографію для кращої ідентифікації з цими цілями. Нагорі наклейте все, що пов'язано для вас зі славою (ваша популярність і визнання), внизу навпроти розташуйте символи своєї кар'єри (ваші досягнення в обраній професійній сфері), праворуч - місце сектора дітей і творчості (ваші творіння в широкому сенсі цього слова), ліворуч - сім'ї, здоров'я (ваші відносини з батьками, дітьми та іншими родичами, ваше фізичне самопочуття). Далі між кар'єрою і сім'єю наклейте символи мудрості, знань (ваші досягнення в якійсь галузі науки або в релігії, набуття життєвої мудрості), між родиною і славою - символи багатства (ваш добробут), між славою і творчістю - символи щасливого шлюбу , успішного партнерства (ваші особисті відносини і відносини з співробітниками), між творчістю і кар'єрою - символи ваших помічників (люди, від яких ви чекаєте підтримки, або ваша можливість приймати допомогу від кого б то не було). Звичайно, важливо розуміти, що такий метод, що отримав сьогодні широке поширення в усьому світі, не має відношення до класичного фен-шуй, це скоріше позитивна психологія, але й вона теж може дати відмінні результати. А як кажуть китайці, «правильно все, що корисно». У цьому сенсі, можна інтерпретувати подібні методи «фен-шуй-лайт» як сучасну трансформацію любові китайців до позитивних символів.

Отже, після того як ви склали свою «карту бажань», назвемо її так, і повісили свій шедевр на чільне місце, намагайтеся щодня концентруватися на якомусь одному її аспекті, в залежності від вашої поточної життєвої ситуації, ваших пріоритетів на сьогоднішній момент або навіть від свого миттєвого настрою. Справа в тому, що якщо ми будемо надмірно довго концентруватися тільки на 1-2 аспектах свого життя, наприклад, тільки на грошах і кар'єрі, рано чи пізно це створить серйозний дисбаланс в нашому житті, що може негативно позначитися або на нашому здоров'ї, або на емоційному стані. З іншого боку, прагнути до всього відразу теж не продуктивно. В результаті погоні за двома навіть зайцями, як відомо, жоден з них не потрапить до наших рук. Тому перемикайте свою увагу з однієї сфери в іншу, але робіть це по-справжньому якісно! Недостатньо просто помилуватися на машину своєї мрії, уявіть себе її володарем: що ви будете при цьому відчувати, бачити, чути, як зміниться ваше життя, ваше світосприйняття, відносини з людьми ... І не думайте в цей момент про те, яким способом ви зможете прийти до своєї мети, будьте вже там, і все складеться для вас найкращим способом.

Звичайно, для складання карти бажань можна скористатися якимись загальнолюдськими, архетипними, загальнонаціональними або міськими символами, але вони будуть працювати набагато слабкіше, ніж ваші особисті образи. Наприклад, наскільки сильно відгукується у вашому серці сова як символ мудрості або бик як символ здоров'я? Якщо вони вам дійсно дуже близькі, використовуйте їх, якщо ні - шукайте свої. І тут якраз варто задуматися ось над чим. Якщо вже символи нашого народу для нас, швидше за все, є лише красивою метафорою, то що вже говорити про китайські національні символи. Наприклад, символом партнерства в Китаї є дві мандаринових качки. Вони якось в вас відгукуються? Нам набагато більш знайомі образи двох голубків або пара сердець, а й ці символи будуть дуже довго доходити до нашої підсвідомості, якщо ми в них не вкладено особистісно. Тому краще подумати над тим, що є уособленням щасливого шлюбу для вас особисто і саме його використовувати для залучення у своє життя ідеального партнера.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024