Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як використовувати символ слона в Феншуй? Що символізує слон в Феншуй? Чи потрібно мати вдома зображення слона і для чого?

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Як використовувати символ слона в Феншуй?

Як використовувати символ слона в Феншуй?

Що символізує слон в Феншуй? Чи потрібно мати вдома зображення слона і для чого?

Як з будь-яким іншим символом, будь то божество, квітка, тварина або птах, найкраще керуватися власною інтуїцією, перш ніж купити щось подібне для будинку. Коли мова йде про декорацію вашого будинку конкретними символами, в Феншуй не існує загальних правил, крім як власна симпатія до того чи іншого символу.

На щастя, думка більшості людей про слонів збігаються - вони асоціюються з красою, силою, добротою і величчю. Хоча слони є найбільшими наземними тваринами, що живуть на нашій планеті (і найсильнішими), їх енергія без винятку сприймається як енергія доброти і мудрості.

У домашньому декорі є безліч мотивів із зображенням слонів - керамічні статуетки, іграшки, кольорова вишивка, фотографії слонів в дикій природі і так далі. У класичному Феншуй слон символізує захист, удачу, мудрість і родючість. Тим не менш, не забувайте, що першочерговими все-таки є ваше власне сприйняття і асоціації!

Вибираючи слона для Феншуй будинку або офісу, потрібно звертати особливу увагу на хобот слона, ну і, звичайно, як завжди на колір і матеріал, з якого він зроблений.

В основному для удачі в Феншуй використовуються зображення слона з піднятим хоботом. Якщо для вас слон - символ дружби і любові, тоді доведеться пошукати слонів з переплетеними хоботами.

Слон як символ родючості в Феншуй

Якщо ви використовуєте слона як символ родючості, вам потрібен слон з опущеним вниз хоботом.

Вважається, що слон з опущеним хоботом накопичує і акумулює енергію. Крім цього такий слон долає перешкоди, тому його феншуїсти рекомендують для пар, які не можуть завагітніти.

Слон як символ захисту в Феншуй

Завдяки своїй силі слон також символізує захист і стабільність. На вході азіатських будівель, будь то храм або бізнес-будівля, часто можна побачити пару слонів, так як, не дивлячись на свою силу, слони втілюють повагу і смиренність. Тому для захисту поставте пару слонів біля головного входу (не обов'язково величезних). Це можуть бути необов'язково статуетки, а просто невеликі картини.

Слон як символ удачі в Феншуй

Як вже говорилося, щоб слон виконував свою функцію символу удачі, його хобот повинен бути спрямований вгору. Таким чином, він як би розпорошує енергію удачі по всьому будинку або офісу.

Слон як символ мудрості і знань в Феншуй

Слон є однією з священних тварин в буддизмі і часто зображується в індійській міфології. Цей символ можна використовувати в кімнаті, де вчиться дитина, в офісі або просто у вітальні, щоб активувати енергію цікавості і навчання.

Багато феншуїстів рекомендують також використовувати пару слонів в спальні для активації любовних відносин. З цією метою ми все-таки радимо використовувати пару лебедів або качечок мандаринок.

В цілому від слонів виходить енергія доброти і сили, тому важко уявити собі будинок, в якому цей символ Феншуй був би зайвим.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024