Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Світло в спальні по фен-шуй. Якщо вирішили поміняти обстановку в будинку по фен-шуй, в першу чергу візьміться за спальню.

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Світло в спальні по фен-шуй

Світло в спальні по фен-шуй

Міцний і здоровий сон – запорука гарного самопочуття і, почасти, стабільного емоційного стану. Від того, як ми відпочиваємо вночі, багато в чому залежить те, як ми функціонуємо вдень.

По фен-шуй, спальня – одне з найважливіших місць в будинку, так як в ній ми проводимо принаймні 30% свого життя. У цій кімнаті ми акумулюємо свою ци, відпочиваємо, «перезаряджаємось». Коли ми спимо, наше тіло знаходиться в горизонтальному положенні, практично без змін (якщо ми часто не ворочаємося уві сні). Також під час сну ми енергетично дуже вразливі, а це значить, що ми не можемо протистояти зовнішнім впливам, точніше, наша здатність до цього знижується в рази. Коли ми не спимо, наш організм природним чином «вмикає» самозахист енергетичної системи, але коли ми перебуваємо в стані сну, наш організм і його захисні функції відпочивають.

Тому, фен-шуй в нашій спальні повинен бути хороший і правильний, що вплине на нас найкращим чином.

Таким чином, вирішивши поміняти обстановку в будинку по фен-шуй, в першу чергу візьміться за спальню. Існує безліч прикладів, коли люди, зробивши перестановку в спальні, помінявши освітлення і колірне рішення, кардинально змінювали своє життя і усували вже існуючі проблеми в житті.

При облаштуванні цієї важливої ​​частини вашого житла виходьте, будь ласка, з того, що спальня призначена головним чином для пасивної діяльності людини. Тому в першу чергу подбайте про те, щоб зробити її іньскою (з точки зору принципу інь-ян): витримуйте кімнату в спокійних, пастельних тонах, в спокійному стилі, - так, щоб в ній вся атмосфера сприяла спокійному сну і комфортному відпочинку . Світло в спальні по фен-шуй повинно бути приглушене (це стосується штучного освітлення) - це створить ту саму іньську атмосферу, дуже сприятливу для людини. Краще, коли в спальню потрапляє не дуже багато сонячного світла. Цього можна домогтися, якщо вікна спальної кімнати будуть виходити на північну, північно-західну, або північно-східну сторону будинку.

Не варто вішати люстру або світильник прямо над узголів'ям – під час сну над людиною нічого не повинно нависати. Інакше це загрожує неврозами, страхами і кошмарами. Щоб створити приємне світло в спальні по фен-шуй, використовуйте звичайні лампочки, які працюють на звичайній напрузі 220 вольт, - вони самі нешкідливі і дають м'яке, природне світло, приємне для ока. Що стосується флуоресцентних ламп, то з ними справа йде серйозніше: вони створюють великі і сильні електромагнітні поля. Також уникайте неонового світла в спальні по фен-шуй - воно не дуже корисно діє на людину, аж до того, що забирає енергію. Галогенне світло також не підходить для освітлення спальні по фен-шуй: галогенне світло - синє, а нам в ранковий або вечірній час потрібне світло червоного кольору і тому нашому тілу воно не подобається. Якщо у вас поруч з ліжком стоїть світильник. Яким ви користуєтеся, скажімо, читаючи в ліжку, то для нього прийнятні тільки звичайні лампочки розжарювання.

Природне світло, що освітлює квартиру зовні, зазвичай змінюється протягом дня. Вранці сонце червоне і помаранчеве, і тому воно створює світло оранжевого кольору. Опівдні, коли сонце знаходиться в зеніті, його промені стають більш синіми, а ввечері їх спектр знову переходить більше до червоного кольору. Ми ж зазвичай користуємося штучним освітленням або до того моменту, коли сонце встало, або після того, коли воно вже сідає, тобто в той час, коли зовнішній світ виробляє червону або помаранчеву частину спектру. Але єдина існуюча річ, що створює червонуватий колір, крім природного вогню, це електричні лампи розжарювання. Все інше, чим ми користуємося в побуті, створює відмінний від цього спектра освітлення.

Ще одна важлива порада: забезпечте себе і подбайте про те, щоб всі електричні прилади, які є у вашій спальні, або працювали без трансформатора - як внутрішнього, так і зовнішнього, або перебували, по крайньому випадку, в метрі від ліжка. Для телевізора ця відстань повинна бути більше - бажано кілька метрів. Хоча в ідеалі телевізору взагалі не місце в спальній кімнаті. Що стосується розташування спальної кімнати, то розміщуйте її в найдальшій, більш іньскій частині вашого будинку, так як вона вважається більш інтимною і в неї рідко заходять сторонні люди. Якщо спальня розташована на другому поверсі (в разі, якщо у вас двоповерховий будинок), тоді спальня також повинна бути розташована в самій віддаленій частині поверху.

Обставити спальню я вам раджу за принципом «мінімалізм»: ліжко і комод, пару тумбочок, можна маленький столик. Не дуже добре влаштовувати в спальні гардеробну і тим більше поєднувати її з дитячою ігровою кімнатою або активною робочою діяльністю - в спальні повинна бути спокійно. Це місце для сну і відпочинку! 

Ліжко вибирайте таке, щоб воно було максимально комфортне для вас і вашого партнера. Краще якщо воно буде зроблене з натуральних матеріалів, наприклад дерево. Матрац теж повинен бути зручним, краще - ортопедичний. Не варто вибирати матрац, в конструкції якого знаходиться багато металу - в такому випадку ви всю ніч будете піддаватися впливу електромагнітних полів, які він випромінює.

Розміщувати ліжко (узголів'я) краще в гарних секторах по методу 24 гір.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024