Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Світ фен-шуй. Ми можемо визначити фен-шуй як науку про притягнення в своє життя доброчинної ци і недопущення несприятливої енергії.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Світ фен-шуй

Світ фен-шуй

Світ фен-шуй – це прекрасна, часом загадкова подорож в перевтілення навколишнього нас простору і світосприйняття. Гармонія, щастя, умиротворення, досягнення бажаного - все це світ фен-шуй.

В оригіналі, якщо перекладати з китайської, слово "фен-шуй" означає "вітер і вода".

Що, як не ці дві стихії, вважали китайські мудреці, здатні переносити якусь дивовижну життєву силу, звану ци? Ци здатна дуже легко, природно і рішуче впливати на людську долю, вносити в неї свої корективи, змінюючи людину і все, що з нею відбувається. "Що ж таке ци?" - запитаєте ви. Фен-шуй пояснює ци як якусь невидиму енергію, яка вібрує всюди. Ця енергія найчастіше не стоїть на місці, постійно рухаючись, розсіюючись, циркулює або заспокоюючись, незмінно всюди породжуючи удачу, спокій і гармонію. Вітер займається тим, що переносить небесну ци, а вода відповідає за земну. Між величними небом і землею знаходиться таке створіння, як людина, на яку і впливають обидві ці складові. Простіше кажучи, людська ци постійно взаємодіє із земною і небесною ци.

Ци може бути різною, в тому числі доброчинною або несприятливою для тієї чи іншої людини. Енергія, що підходить і гармонізує простір однієї людини, може бути трохи дисгармонійною і навіть руйнівною для іншого. Це відбувається тому, що всі люди різні, у всіх переважає різна кількість тих чи інших Елементів, отже, і сприятливі енергії у всіх свої.

З усього вищесказаного, ми можемо визначити фен-шуй як науку про притягнення в своє життя доброчинної ци і недопущення несприятливої ​​енергії.

Який би з методів фен-шуй ми не використовували, всі вони пов'язані саме з залученням ци, а, отже, саме поняття ци є ключовим для цієї прекрасної науки. Необхідно знати і пам'ятати про те, що з точки зору китайської метафізики, ци - це буквально все те, що стоїть за всім, що існує у Всесвіті. І, хоча фізично відчути ци ми не в змозі, проте ж ми можемо відчути і на власні очі побачити, яким чином вона працює.

В давні часи в Китаї вважалося, що саме ци творить всю неживу природу, а також створює силуети, форми і відтінки всього існуючого простору. Від неї безпосередньо залежить те, наскільки ми здорові, як відчувають себе все живі істоти: від комах до людини.

Ми можемо з упевненістю сказати, що будь-який предмет, явище і всі живі істоти є не чим іншим, як проявом цієї "першоенергіі". Унікальні і дієві методи фен-шуй дозволяють гармонізувати різні аспекти одного цілого так, щоб вся міць першородної енергії могла спрямуватися в одному найбільш сприятливому напрямку. У повсякденному житті це можна простежити в такий спосіб: якщо ви і ваша мета знаходиться в гармонії з вашим оточенням, а також з оточенням всередині вашого будинку, тоді ви з легкістю зможете її досягти і весь Всесвіт буде вам в цьому сприяти.

Виникатиме відчуття, що все відбувається найкращим чином: якимось дивом з'являються потрібні вам люди, гроші, вільний час - словом, всі умови сходяться в одній точці для того, щоб ваше бажання здійснилося. Природно, ніхто не говорить, що ваші особисті зусилля в даному випадку не мають значення. Звичайно мають, але їх необхідно набагато менше, і вони швидше приносять вам задоволення, ніж дискомфорт. У цьому випадку весь Всесвіт начебто встає на вашу сторону, щоб допомогти і підтримати, вказати правильний шлях.

Виходить, ми також можемо визначити фен-шуй як вчення про те, як жити в гармонії з навколишнім світом, досягаючи щастя і достатку.

Якщо розглядати фен-шуй як науку, то її понятійний апарат грунтується на ряді принципів з чіткими формулами успіху, конкретними методами гармонізації навколишнього простору і нашого життя. Одночасно, фен-шуй - це мистецтво, тому як кожна людина, що займається їм, може привнести в нього щось своє. Наприклад, в Китаї фен-шуісти спираються і на власні відчуття. Отже, якщо взяти п'ять різних фахівців по фен-шуй, то вони, досліджуючи одну і ту ж проблему, можуть розв'язати цю проблему в різний спосіб, кожен з яких буде правильним і дасть хороші результати.

Тому під фен-шуй ми будемо розуміти одночасно науку і мистецтво гармонізувати навколишній простір людини з її життям.

Світ фен-шуй цікавий і багатогранний, в ньому багато тем і методів, якими можна скористатися для поліпшення свого життя. Наприклад, існує фен-шуй будинку, де ви можете навчитися правильно і грамотно розставляти меблі в кімнатах і вибрати відповідний колір шпалер. Фен-шуй для достатку допоможе вам розбагатіти і наповнити своє життя радістю і фарбами. Жіночий фен-шуй здатний залучити "другу половинку", наповнити серце любов'ю, а будинок - теплом і щастям.

Словом, який би розділ фен-шуй ви для себе не вибрали – все приведе вас до гармонії і натхнення, слід лише тільки виконувати рекомендації і дотримуватися правил.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024