Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Сумісність в шлюбі за датою народження фен шуй. Гороскоп сумісності у шлюбі розрахувати безкоштовно онлайн. Сумісність дат народження в любові і шлюбі по картах долі фен шуй.

Статті по Фен-шуй: Сумісність і шлюб в ба-цзи

Сумісність в шлюбі. Гороскоп сумісності у шлюбі за датою народження

Сумісність в шлюбі. Гороскоп сумісності у шлюбі за датою народження

Гороскоп сумісності у шлюбі за датою народження на основі карт долі бацзи – одна з древніх езотеричних методик, яка виникла в стародавньому Китаї. Ці знання можуть ще називатися - китайський гороскоп, 4 стовпи долі і удачі, карти долі ба цзи. На основі цих карт можна дивитися не тільки сумісність дат народження в любові і шлюбі, але і долю людини в різних сферах життєдіяльності (робота, фінанси, здоров'я, хобі, поїздки і т.д.).

Якщо говорити коротко, то щоб розрахувати сумісність пари в шлюбі потрібно знати дати народження чоловіка і жінки (час народження потрібно знати обов'язково або розрахунок сумісності буде не таким точним) і місце їх народження. На основі цих даних будуються карти долі бацзи, які складаються з 8 ієрогліфів. Далі потрібно порівняти певні ієрогліфи карт долі партнерів по формулах. Якщо знаки добре поєднуються в певній області, то і сумісність в цій області буде хороша.

В калькуляторі сумісності за датою народження можна розрахувати БАЗОВУ сумісність (точнішу сумісність може сказати консультант) по таким пунктам: Спілкування, Емоційна сумісність, Особистісна сумісність, Психологічний комфорт, Офіційні відносини, Фізична сумісність, Соціальна сумісність, Хобі, захоплення, Поїздки, Відпочинок, Спільні ідеї, планування, Обговорення планів, Робота, Бізнес, Фінанси, Компанії друзів.

Якщо в певних пунктах калькулятор показав погану сумісність, то не потрібно відразу засмучуватися. Не часто таке буває, щоб була повна сумісність. У якихось областях вона буває краще, а якихось гірше. Також в картах може бути злиття, яке змінює ієрогліфи в карті. В цьому випадку базова сумісність залишається, але якщо знак змінився, то для точної сумісності потрібно розглядати його для аналізу (комп'ютерна програма цього робити не може, тільки консультант бацзи і фен шуй).

Буває ще ситуація коли калькулятор сумісності показує наприклад, що чоловік добре підходить жінці, а жінка не сильно підходить чоловікові (або навпаки). В такому випадку один з партнерів в цьому союзі буде відчувати себе не комфортно.

Особливу важливість розрахунок сумісності має для тих людей, які хочуть укласти шлюб. Хоча з іншого боку, якщо пара вже зважилася на це, то в більшості випадків сумісність в парі вже є. Але перевірити не завадить. Чи підійде ваш обранець (обраниця) для тривалих відносин, шлюбу (офіційного або цивільного)? Пролити світло на подібні питання допоможе аналіз карт долі бацзи і конкретно аналіз сумісності партнерів у шлюбі за датою народження.

Для розрахунку базової сумісності у шлюбі скористайтеся безкоштовним онлайн калькулятором сумісності за датою народження.

А що ще може запропонувати аналіз карт долі ба цзи щодо особистого життя, стосунків, шлюбу?

  1. За картами долі можна дізнатися сприятливий період для зустрічі чоловіка (жінки) для тривалих відносин. Або, якщо вже зустріч відбулася, то подивитися чи в хороший період зустрілися.
  2. Один або більше буде шлюбів.
  3. Чи хоче чоловік в даний період одружитися (жінка вийти заміж)?
  4. Коли можлива пропозиція руки?
  5. Більше підходить офіційний або неофіційний шлюб?
  6. Періоди в стосунках коли можливі серйозні сварки, розлучення.
  7. Вибрати хорошу дату для весілля по фен шуй і картам долі.
  8. та інше.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024