Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Сумісність по даті народження. Гороскоп сумісності в парі і шлюбі

За допомогою онлайн калькулятора пропонуємо розрахувати як Ви підходите один одному в парі. Для цього потрібно ввести дані народження чоловіка і жінки. Після виконання аналізу натальних карт по даті народження, видається результат гороскопу сумісності у вигляді графічного відображення. У першому стовпці вказуються області сумісності. У другому – як чоловік підходить для жінки. У третьому – як жінка підходить чоловікові.

Калькулятор сумісності чоловіка і жінки по гороскопу

Додаткова інформація: Сексуальна сумісність. Калькулятор
Жінка (введіть дату народження)
Рік / Місяць / День / Година* (якщо не знаєте час народження, то залишіть 0. Але з повною датою гороскоп буде більш точним.)
Часовий пояс місця народження (найближче місто)
Чоловік (введіть дату народження)
Рік / Місяць / День / Година* (якщо не знаєте час народження, то залишіть 0. Але з повною датою гороскоп буде більш точним.)
Часовий пояс місця народження (найближче місто)
Сумісність буде складена за такими областям життя:
 • Спілкування, взаєморозуміння, сварки
 • Особистісна, відносини з партнером, чловіком / дружиною
 • Фізична, Сексуальна сумісність
 • Спільна діяльність
 • Соціальна
 • Офіційні відносини, шлюб
 • Хобі, захоплення
 • Поїздки
 • Відпочинок
 • Обговорення планів
 • Робота, Бізнес
 • Фінанси
 • Компанії друзів
Для аналізу сумісності по натальним картам можна використовувати:
- західну астрологію (синастрія);
- китайську астрологію ба цзи (4 стовпи долі і удачі);
- нумерологію (квадрат піфагора);
- зодіакальний гороскоп сумісності (за знаками зодіаку як підходить Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби);
- китайський гороскоп (як підходять знаки один одному: Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Баран Коза, Мавпа, Півень, Собака, Свиня.);
- сумісність за ім'ям;
- карти таро і інші.

Все це відноситься до загадкових езотеричних знань. Правильний аналіз і розшифровка натальної карти допомагає дізнатися долю людини, збільшити її удачу і обійти смугу невезіння. Ці метафізичні знання також можуть допомогти тим, хто хоче дізнатися свою сумісність з іншою людиною.

Для того щоб дізнатися, як партнери підходять один одному, проводиться аналіз їх карт долі Ба Цзи (натальна карта). Вона являє собою набір з 8 ієрогліфів (елементів), які утворюють 4 пари. На основі цих ієрогліфів, а також 10-річних циклів і років, дивляться долю людини в різних сферах життєдіяльності (в тому числі сумісність в шлюбі за датою народження).

Для визначення сумісності за датою народження онлайн потрібно порівняти ієрогліфи карт між собою. Взаємодія між елементами карт може бути сприятливою (дружньою) чи ні (ворожою). Ось на основі цього і робиться прогноз по сумісності.

розрахунок сумісності по даті народження онлайн

Важливо відзначити, що жоден онлайн розрахунок сумісності чоловіка і жінки, який виконується комп'ютером, не дасть повної впевненості в правильності всіх пунктів. Тільки людина, яка займається аналізом натальних карт, може врахувати всі нюанси (в картах можуть змінюватися елементи при певних умовах). І навіть у цій ситуації результат розрахунку сумісності по калькулятору онлайн буде точним.

Для кого потрібен розрахунок сумісності партнерів по гороскопу?

Починаючи відносини з іншою людиною, ми не можемо з упевненістю сказати на скільки сильно один одному підходимо. Є звичайно люди, які інтуїтивно відчувають, що знайшли свою другу половинку. Але якщо подивитися на статистику розлучень, то таких людей меншість. Тому, перед початком серйозних відносин, а тим більше перед укладанням шлюбу, дуже бажано дізнатися сумісність з партнерів.

Адже сумісність двох людей – це великий плюс для тривалих і щасливих стосунків в парі і шлюбі. Отримавши інформацію з онлайн калькулятора або від консультанта, можна робити висновок в яких областях життєдіяльності добре підходите, а в яких гірше. Звичайно, добре коли калькулятор покаже ідеальну сумісність. Але це не завжди буває. Якщо немає критичної несумісності, то інші ситуації "робочі" для відносин.

Якщо Ви сумніваєтеся в результатах розрахунку сумісності, то краще звернутися до консультанта за точним індивідуальним розрахунком.

Приклад розрахунку сумісності по натальній карті народження

На графічному зображенні нижче Ви можете побачити приклад розрахунку сумісності між чоловіком і жінкою. Він видається у вигляді таблиці. У першому стовпці вказуються області життєдіяльності за якими йде аналіз. У другому, колірною градацією (від насиченого зеленого до насиченого червоного) показується як жінці підходить чоловік у різних сферах життя. У третьому стовпці можна подивитися, як чоловікові підходить дана жінка.

приклад сумісності по даті народження

За допомогою китайської астрології ба цзи можна дізнатися не тільки сумісність партнерів по їх датам народження, але і скласти гороскоп відносин. За допомогою безкоштовного онлайн розрахунку можна дізнатися любовний гороскоп по даті народження на рік.

Сумісність по гороскопу дає нам можливість краще розібратися, в типах характеру майбутнього партнера. Таким чином використовуючи гороскоп сумісності і знайшовши сумісного партнера, ви можете покращити свій майбутній шлюб, спільна співпрацю, взаємини.

Будь-яка людина з моменту дорослішання мріє зустріти свою другу половинку, супутника життя з яким можна було разом йти по життю і долати різні труднощі і негаразди. Зв'язати себе узами шлюбу і разом створити міцну і надійну сім'ю. Але всі ми різні і це дає зрозуміти гороскоп сумісності. Спираючись на дані гороскопу сумісності ви можете дізнатися на скільки підходить Вам майбутній партнер, і вбережете себе від непотрібних розчарувань в майбутньому. Звичайно бувають і винятки, наприклад абсолютно не сумісні знаки зодіаку, разом живуть довго і щасливо, гармонійно доповнюючи один одного. Адже крім сумісності, ще існує безліч різноманітних факторів, що впливають на союз двох людей – це виховання, попередній досвід партнера, національний менталітет та інше, і нарешті справжня любов, яка творить чудеса і змінює людей.

Сумісність по гороскопу заслуговує великої уваги, тому що тільки союз з відповідною людиною може зробити ваше життя щасливим і благополучним.
гороскоп сумісності в шлюбі

Знайти партнера, з яким відчуєш щастя в сімейному житті, – непросте завдання. Однією з серйозних помилок може стати неправильний вибір партнера по шлюбу, що в подальшому обернеться стражданням, якщо і не на все життя, то, все ж, на якийсь його період. Гороскоп сумісності показує причинні зв'язки вдалих і невдалих шлюбів. Якщо ви будете знати основні принципи сумісності в любові і в шлюбі, і почнете застосовувати їх на самому початку відносин з партнером, ви зможете уникнути багатьох проблем. Гороскоп сумісності вкаже, в яких областях ви і ваш партнер більш схильні до співпраці, а в яких менше.

Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2022