Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Стиль фен-шуй. Люди хочуть оформити свій житловий або робочий простір в стилі фен-шуй

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Стиль фен-шуй

Стиль фен-шуй

Дуже поширена ситуація, коли люди хочуть оформити свій житловий або робочий простір "в стилі фен-шуй", але зовсім не знають і не уявляють як це зробити і що взагалі являє собою цей загадковий "стиль фен-шуй". Для того, щоб розвіяти всі непотрібні сумніви і очікування, давайте для початку згадаємо, що таке фен-шуй, яке його визначення та призначення. Напевно, всі вже знають, що дослівний переклад "фен-шуй" з китайської - це "вітер і вода". Тобто тут ми можемо сміливо стверджувати, що "шуй" включає в себе всі водойми (річки, озера, океани, водоспади і так далі), а також опади (сніг, дощ, туман), "фен", в свою чергу, має на увазі напрямок вітру і фактори, що впливають на нього, такі як височини, пагорби, гори, ущелини, скелі. будинки та інші споруди.

Як наука, фен-шуй отримала розвиток у багатьох філософських школах в давнину, де проводилися геомантичні ворожіння на формах земних утворень, таких як "жили Дракона", а також вивчали положення небесних світил і напрямків.

З огляду на все вищесказане, можна зробити висновок, що фен-шуй - це наука про те, як гармонізувати "фен" і "шуй", тобто створити найбільш гармонійні і природні умови для перебігу енергії ци, врівноваження аспектів інь і ян, а також підтримки балансу всіх п'яти Елементів в нашому організмі і в навколишньому нас просторі. Наука фен-шуй охоплює більшу частину аспектів нашого життя, так що можна сміливо сказати, що фен-шуй - це і є життя, певний її стиль і образ, де все гармонійно, злагоджено, дихає здоров'ям і свободою розвитку.

Якщо говорити про стиль фен-шуй для житлового будинку (що найчастіше і виникає в розумі при згадці про "стилі фен-шуй"), то тут в першу чергу має значення планування нашого будинку і ділянки, на якій він розташований. Розташування кімнат у будинку також дуже важливо і самим безпосереднім чином визначає те, наскільки хороший фен-шуй ми створимо в приміщенні. Фен-шуй приватного будинку має на увазі, що ви спочатку вибираєте відповідне місце для будівництва будинку, визначаєте фасад будинку і напрямок вхідних дверей, а потім розподіляєте кімнати таким чином, щоб створити сприятливі напрямки ци і уникнути отруйних стріл Ша ци, наприклад як у разі неправильного розташування туалету.

Пам'ятайте, що не існує такого поняття "стиль фен-шуй", який виступав би шаблоном і універсальним стилем для всіх житлових і робочих приміщень, все дуже індивідуально і залежить від безлічі факторів. Наприклад, якщо ви живете в великому двоповерховому будинку, то фен-шуй в ньому буде звичайно ж відрізнятися від того, який створюється в однокімнатній або комунальній квартирі. Також, якщо ви живете один і оформляєте інтер'єр відповідно тільки до ваших уподобань і сприятливими напрямками, то ситуація багато в чому зміниться, якщо ми розглядаємо приклад з багатодітною сім'єю або варіантом, коли в будинку або квартирі живе багато дорослих людей зі своїми сформованими звичками і поглядами на життя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024