Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Стратегія життя по фен шуй. Знання персональних ритмів власного життя - дуже важлива і корисна інформація для створення особистої стратегії життя і бізнесу.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Стратегія життя по фен шуй

Стратегія життя по фен шуй

Всім відомо, що життя смугасте. Бувають дні, коли все складається, всі завдання вирішуються самі собою без зусиль. У такі дні людина відчуває себе впевненою, сильною, мудрою, успішною.

Але бувають і чорні смуги: дні невдач і поразок, коли все валиться з рук, суцільні неприємності. В результаті людина сприймає себе повною невдахою.

Традиційні китайські науки про життя пояснюють це накладенням хвиль персональних ритмів життя конкретної людини і біокліматичних процесів у навколишньому середовищі.

Знання персональних ритмів власного життя - дуже важлива і корисна інформація для створення особистої стратегії життя і бізнесу.

Техніки традиційних китайських наук про життя - Карти Долі Ба цзи, дозволяють розрахувати детальний особистий профіль, який зображає становлення і напрямок розвитку людини в умовах зміни природного середовища. Кожному, хто хоче свідомо направляти своє життя, необхідно познайомитися з персональними психологічними механізмами своєї особистості, щоб краще пізнати себе, структуру своєї свідомості і стійких типів поведінки. Тоді від спонтанного перебігу життя під впливом зовнішніх обставин людина може перейти до свідомого формування курсу свого розвитку. Суть такої навігації полягає у виборі умов, освіти, професії, які максимально відповідають особливостям конкретної людини, її здібностям і бажанням в побудові відповідної стратегії життя.

Крім повної оцінки власного потенціалу та природного розвитку в часі, аналіз дає можливість визначити, як людина може справлятися з робочими обов'язками в конкретний період часу, щоб досягти найкращих результатів, витрачаючи мінімум енергії.

Можна скласти особисту стратегію життя так, щоб узгодити її з плином природної енергії часу. Це знизить рівень стресу і збільшить успіх!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024