Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Стовпи долі в фен-шуй – це щось більше, ніж просто передбачення майбутнього, подібно західним гороскопам.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Стовпи долі в фен-шуй

Стовпи долі в фен-шуй

Техніка Чотирьох стовпів долі в фен-шуй – це не просто гороскоп, як може здатися на перший погляд. Чотири стовпи, безсумнівно, – це щось більше, ніж просто передбачення майбутнього, подібно західним гороскопам. Давньокитайська наука вчить нас тому, що все в цьому світі взаємопов'язане через гармонію енергій інь-ян, взаємодію п'яти елементів, восьми триграм і інших біологічних факторів. Тоді, як європейський гороскоп прагне передбачити тільки всі прийдешні події та можливі варіанти розвитку подій, які не можна змінити, техніка Чотирьох стовпів відкриває нам двері у світ можливостей робити практичні дії для створення кращої Долі, а фен-шуй в цьому випадку є засобом такого поліпшення.

Коли професійний консультант по фен шуй і ба цзи проводить приватну консультацію, він набагато більше допоможе клієнту, якщо буде знати його періоди удач і невдач, що дасть більш широку картину для аналізу всієї картини по фен-шуй. За допомогою визначення Чотирьох стовпів людини можна обчислити періоди Успіху і Невдачі – найбільш сприятливі і несприятливі періоди, під час яких людина зможе розвиватися в тому чи іншому напрямку. Не варто лякати людину даремно, стверджуючи, що, проживаючи період Невдачі, у неї нічого не вийде. Насправді, багато що залежить від нашого особистого настрою і стану нашого розуму - навіть зі складної ситуації можна отримати позитивний, цінний досвід.

Яка мета розшифровки карти долі ба цзи?

Володіючи системою Чотирьох стовпів, фахівець з фен-шуй може визначити, які елементи сприятливі для людини, а які – ні, а також їх вплив на різні аспекти життя. Такі знання допомагають свідомо діяти в разі оформлення інтер'єру по фен-шуй, що допомагає підтримувати енергетичний баланс і пробуджувати у людини ті чи інші необхідні якості, залучати удачу і щастя в дім.

Однак метою визначення Чотирьох стовпів долі в фен-шуй є не тільки створити сприятливий фен-шуй для власного блага, але також пізнати самого себе, свій внутрішній світ, зануритися в гармонію з навколишнім простором.

Виявлення Чотирьох стовпів долі допомагає нам зрозуміти більшою мірою усвідомити, хто ми є насправді і який наш вектор по життю.


Так, якщо людина не знає свого життєвого призначення, вона буде блукати по життю, і не знатиме куди себе подіти. Багато людей витрачають роки на пошуки "себе" і своєї місії, не маючи поняття, для чого були народжені. Але коли ми знаємо свою Долю, ми зможемо прийняти свою справжню природу і з'ясувати свої справжні особливості: чи були ми народжені для того, щоб стати менеджером, співаком або, наприклад, художником. Знаючи свою Долю, ми не будемо марно витрачати час, займаючись тим, для чого не призначені. Також у нас з'явиться чітке розуміння того, чому одні люди нам подобаються, а інші ні. Крім цього, в системі Чотирьох стовпів пояснюються принципи сумісності між людьми по даті народження, відповідно до їх елементів. Ми можемо також зрозуміти свою схильність до захворювань.

А якщо ми дізнаємося, що нас очікує, то зможемо правильно спланувати своє життя.

Важливо також розуміти, що Чотири стовпи долі в фен-шуй – це ще не остаточний вирок. У Стовпах долі укладена Небесна удача – важлива, але не унікальна складова нашого життєвого шляху. Пам'ятайте, що крім Стовпів долі, в нашому житті існує безліч інших факторів впливу і умов: соціум, сім'я, наша країна, житловий простір, наш власний, усвідомлений чи неусвідомлений вибір - життя таке багатогранне!

Тому буде помилкою стверджувати, що все визначається лише датою народження. Хоча дата і місце народження впливає на нашу долю навіть більше, чим ми собі уявляємо.

Техніка Чотирьох стовпів в фен-шуй складається з складання і аналізу Стовпів долі і Стовпів удачі. Ці Стовпи відносяться до Небесної удачі, при цьому Стовпи долі – це опис нашої Долі, першої складової Небесної удачі, а Стовпи удачі відносяться до опису другої, нашої Удачі.

Є такий китайський вираз: "Спочатку Доля, потім Удача, потім фен-шуй".

Це найважливіші чинники в житті людини. Перший і найважливіший фактор – це Доля, це те, з чим ми народжені. На другому місці знаходиться Удача – можливості і шанси, що з'являються на життєвому шляху. Сама по собі Доля без Удачі особливо не важлива, адже ми можемо бути народжені в багатій, щасливій родині, але, вступивши в період Невдачі, ми потрапимо в аварію і загинемо в ранньому віці. Тому, щоб отримати всю користь, сприятлива Доля повинна бути підтримана сильним Успіхом.

Незважаючи на те, що фен-шуй розташовується на третьому місці за впливом на людське життя, він вкрай важливий, оскільки фен-шуй – це єдиний інструмент, який сприяє нашому впливу на свою Долю, покращуючи життя в цілому.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024