Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Стіл в кабінеті по фен-шуй. Наскільки добре стоїть стіл в кабінеті по фен-шуй, багато в чому залежить те, скільки грошей ми заробляємо і як швидко рухаємося по кар'єрних сходах.

Статті по Фен-шуй: Кабінет по фен-шуй

Стіл в кабінеті по фен-шуй

Стіл в кабінеті по фен-шуй

На роботі ми найчастіше проводимо по 8 годин на день і від того, наскільки добре стоїть стіл в кабінеті по фен-шуй, багато в чому залежить те, скільки грошей ми заробляємо і як швидко рухаємося по кар'єрних сходах. Чим більше і краще енергія ци в тому місці, де людина працює, тим успішніше вона буде.

Найважливіше в розташуванні столу в кабінеті по фен-шуй - сидіти так, щоб ваш ніс дивився в одному з особистих сприятливих напрямків, найкраще Шен-ци, що приваблює грошове благополуччя, успіх в справах і високу життєву активність. Як визначити свої напрямки можна прочитати в статті "Фен шуй число Гуа. Розрахувати число гуа для жінок і чоловіків".

Крім того, свій письмовий стіл не варто розташовувати на прямому потоці ци (прямо між дверима і вікном). Якщо іншого варіанту немає – повісьте на вікно або на люстру металеву музику вітру.

Також важливо, щоб за вашою спиною на робочому місці була глуха стіна, на яку додатково можна повісити репродукцію гір. Це забезпечить вам стабільну підтримку і підвищить впевненість в собі. Правильно поставити стіл кабінеті по фен-шуй означає, що перед тим, хто сидить залишається відкритий простір, це забезпечить вам відчуття можливих перспектив. Зображення води, особливо активної, розміщене поруч з робочим місцем, збільшить вашу енергійність, а разом з нею і працездатність. На додаток, на стіл або поруч з ним можна поставити фонтан фен-шуй.

Якщо на людину, що сидить за столом, спрямовані гострі кути меблів або балок, то ці джерела негативної ци можуть викликати у нього головний біль і занепад сил до кінця робочого дня. Тому коли немає можливості пересісти в інше місце, то потрібно хоча б якимось способом приховати ці кути від своїх очей.

Крім того, в офісі завжди має бути чисто, досить свіжого повітря і світла, бажано природного - сонячного або створеного за рахунок ламп розжарювання. Мабуть, це самий простий і в той же час самий базовий спосіб поліпшити фен-шуй свого робочого місця.

Положення столу

Стіл співробітника будь-якого статусу повинен стояти по діагоналі від входу. Якщо поставити його навпроти входу - енергія Ци не затримуватиметься в кабінеті.

Ще гірше, якщо доведеться сидіти спиною до дверей або до вікна, тут і здоров'я втратити недовго. А той, хто сидить до дверей спиною - перший кандидат на звільнення. Сидіти ж обличчям до стіни - значить, придбати деяку вузькість мислення.

Фен шуй робочого місця передбачає, що найкращий захист – стіна за спиною. На стіну бажано повісити пейзаж із зображенням гір, але тільки, якщо у них немає гострих вершин. Будь-які піки, з'єднання прямих ліній - отруйні стріли, що вражають благополуччя людини.

За цим же міркуванням не можна вішати над головою і за спиною книжкові полиці і шафи для документів.

Робочий стіл – правила організації простору

Перед тим, як почати організацію по фен шуй робочого столу, потрібно позбутися списаних ручок, непотрібних паперів в ящиках, поламаного степлера і пошарпаного килимка для комп'ютерної миші.

Всі речі подібного роду, зламані і невикористовувані, потрібно відразу ж викидати. Один з постулатів вчення говорить про те, що непотріб і старі речі - це перешкода для циркуляції доброчинної енергії.

Не вітаються чудернацькі столи, оброблені складними декоративними елементами, особливо з металу, що мають гострі кути і асиметричні мотиви. Натуральні матеріали, особливо дерево, по фен шуй робочого місця сприяють стимуляції робочого процесу в кабінеті.

РЕКОМЕНДАЦІЇ З РОЗМІЩЕННЯ СТОЛУ

Деякі з них здадуться вам дуже простими, проте, в повсякденній метушні ми не завжди виконуємо навіть прості правила. Ось що потрібно врахувати насамперед при облаштуванні свого столу в офісі:

  • Не варто ставити його таким чином, щоб ви сиділи спиною до входу в приміщення. На рівні підсвідомості таке розташування сприймається, як потенційно небезпечне, а з точки зору потоків енергії, таке розміщення може накликати зрада. Особливо це стосується випадків, коли двері відкриваються всередину;
  • Не слід сидіти спиною і до вікна, в іншому випадку є ризик, що вам важко буде заручитися не тільки підтримкою начальства, а й колег;
  • Не ігноруйте і символи Води. Не розміщуйте свій стіл так, щоб вони виявилися у вас за спиною. Символи води, до яких відносяться, наприклад, картини із зображенням води, фонтанчик, акваріум і т. д., повинні перебувати перед вами. Нічого поганого не буде, якщо дані символи будуть перебувати над вами;
  • Зверніть увагу на верх. Над вашою головою не повинно бути нависаючих конструкцій (кондиціонерів, балок, колон, полиць і т. д.). Маючи в своєму розпорядженні робочий стіл в офісі згідно фен-шуй, це слід враховувати, оскільки такі конструкції не тільки створюють відчуття тиску, а й перекривають позитивні енергії;
  • Ховайте дроти. Перебуваючи на видному місці, вони є символом відтоку фінансів, тому телефонні і комп'ютерні дроти потрібно прибирати за стійки або панелі.
Вдалим розташування столу вважається те, при якому людина сидить обличчям до дверей, будучи не прямо навпроти входу, а по діагоналі від нього. При цьому важливо, щоб ваше місце було добре видно при вході в приміщення і ніяких сторонніх предметів його не загороджували. Постарайтеся, щоб ззаду вашого робочого місця була стіна, а якщо це не представляється можливим, на вікна варто повісити щільні фіранки.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024