Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Стеля по фен-шуй. Які ж стелі по фен-шуй можна назвати ідеальними?

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Стеля по фен-шуй

Стеля по фен-шуй

Облаштовуючи житло відповідно до правил фен-шуй, потрібно замислюватися не тільки про правильне розташування житла в цілому і навіть не тільки про облаштування кожної кімнати - потрібно продумувати кожну деталь! Адже навіть одна неврахована деталь, начебто неправильно підібраного кольору шпалер або невдалої картини можуть зіпсувати ідеальні поєднання і викликати в кімнаті дисбаланс. 

Які ж стелі по фен-шуй можна назвати ідеальними?

Почнемо з розмірів. Звичайно будинки з високими стелями набагато краще, ніж з низькими. У таких будинках відчувається простір, немає відчуття скутості і тиску. Але навіть якщо з висотою Вам не пощастило, вихід є завжди. Слід просто зробити стелю світлого кольору і не приклеювати шпалери під саму стелю. Такий простий дизайнерський хід візуально підніме низьку стелю і в такій кімнаті перебувати стане приємніше. У приміщенні із занадто високими стелями (більше 4 метрів) людям теж стає незатишно, але зазвичай це не житлові приміщення (спортивні зали, театри) і люди не проводять там занадто багато часу.

Про нерівні стелі я вже писалося в інших статтях, але повторюся - не варто гнатися за модою, приносячи в жертву своє самопочуття і гармонію в сім'ї! Всі виступи та гострі кути принесуть з собою тільки негатив. Скошені або ступінчасті стелі також принесуть дисгармонію, адже позитивній енергії Ци складно циркулювати в подібних приміщеннях. Однак буває так, що таку стелю переробити не вдається. Щоб пом'якшити негативну ситуацію, фен-шуй рекомендує повісити в кожному кутку такого приміщення по флейті з бамбука. Вішати її потрібно під саму стелю і трохи навскіс, так вона буде обертати негативну енергію скошеної стелі в позитивну. Також можна спробувати гармонізувати кімнату за допомогою високих рослин і правильно спрямованого світла (сильніше освітлити похилу частину стелі).

Останнім часом в моду міцно увійшли натяжні стелі. По фен-шуй натяжну стелю можна вважати практично ідеальною, адже на такій стелі нерівності і кути відсутні напевно. Досить просто правильно підібрати її колір і врахувати одне головне правило: стеля повинна бути матовою. Глянцева стеля по фен-шуй веде до розладу, нерозуміння в родині, а в спальні глянцева стеля може обіцяти невірність подружжя.

Колір стелі по фен-шуй можна вибрати будь-якого світлого відтінку. А якщо Ви зважилися на натяжну стелю, замовте фотодрук з ясним небом - так Ви станете ближче до природи! Якщо стелі високі, можна вибрати кольори яскравіші або більш темні. Але головне не переборщити - фен-шуй не любить занадто темні відтінки. Варто бути акуратніше з синім кольором - він відноситься до стихії води, тому стеля такого кольору буде «притискати» людей, як товща води. Більш правильно при виборі кольору відштовхуватися від призначення кімнати і сектори яких стихій потрапляють в дану кімнату.

Ну і звичайно чистота і порядок. Повинен бути він і на стелі: тріщини, цвіль і інший бруд неприпустимі! Тому при виборі дизайну стелі віддавайте перевагу фарбі, яка миється і час від часу протирайте її.

Фен-шуй дуже уважний до дрібниць, адже енергія Ци не прощає помилок. Тому дуже важливо вивчити і врахувати всі нюанси.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024