Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Важливі нюанси при складанні карти. Найбільш сприятливі місця для розміщення карти щастя. Складаємо карту щастя фен-шуй

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Складаємо карту щастя фен-шуй

Складаємо карту щастя фен-шуй

Для залучення удачі багатьом людям допомагає карта щастя. При складанні такої карти часто використовують принципи фен-шуй – вони дозволяють швидше досягти бажаного. У цьому випадку застосовують сітку Багуа.

Ключ до виконання бажань по фен-шуй – карта Багуа

Власноруч складена карта удачі по фен-шуй допомагає в візуалізації бажань. Кожна людина може виготовити її самостійно. Необхідно взяти ватман або будь-який інший листок великого розміру. Ватман поділяють на сектори, які відповідають сітці Багуа.

  • У центрі людина клеїть свою фотографію. А над нею – зона слави, реалізації цілей. Тут необхідно зобразити ті життєві епізоди, які уособлюють успіх в долі.
  • Під фотографією – кар'єрний сектор. Тут потрібно вклеїти зображення, які пов'язані з професією, роботою. Люди мають у своєму розпорядженні знімки, які допомагають візуалізувати найбільш привабливу кар'єру.
  • У лівому верхньому кутку знаходиться сектор багатства. У ньому розміщають грошові талісмани, а також символи, що допомагають залучати достаток у своє життя.
  • Нижній лівий кут – сектор знань, мудрості. Традиційний символ – змія.
  • У лівій частині ватману, по центру, знаходиться область родини. У цьому секторі варто розташувати фотографію, яка уособлює щастя в родині. Бажано, щоб на знімку всі члени сім'ї були разом. Можна використовувати для візуалізації картинку будь-якої щасливої ​​родини, наприклад, з глянцевого журналу.
  • Сектор, який відповідає за любовні взаємовідносини, знаходиться в верхньому куті з правої сторони. Символ гармонії в цій сфері – парні зображення предметів і тварин.
  • Під любовною зоною – область, пов'язана з дитинством, творчою енергією. У цю частину ватману потрібно поміщати все, що пов'язано з дітьми: книжки, зображення сорочечок, машинок, ляльок. Сюди ж можна розмістити фотографії, пов'язані з мистецтвом.

Карта Багуа, яка допомагає в реалізації бажань, працює, якщо використовувати її кожен день. Ключ до щастя – дивитися на неї кожен день у зручний час, наприклад, перед нічним відпочинком. Візуалізація допомагає залучити позитивні емоції в життя, а з ними і світлі події.

Важливі нюанси при складанні карти

Карту скласти легко. Для цього потрібно зібрати глянцеві журнали або плакати, що сподобалися, і вирізати з них найбільш привабливі зображення. Також знадобиться власна фотографія. Знімок людини – такий, де вона усміхнена, щаслива. Крім того, важливо правильно підбирати картинки: так, щоб на них були зображення, які максимально точно допомагають уявити собі бажання.

Велика увага приділяється сектору здоров'я. Зображення з візуалізацією цих цілей людина поміщає в центральну область ватману і клеїть серед них своє обличчя. На такій персональній фотографії власник карти бажань повинен виглядати так, як ніби у нього немає проблем зі здоров'ям. Життєрадісний знімок – ключ до успіху.

Ще нюанс – вибрати сприятливий час для складання карти бажань. Починання в такі дні дають швидкі плоди. Можна скористатися календарем, який допоможе знайти сприятливі числа. Відмовитися від складання карти бажань слід в дні, наповнені негативною енергетикою, яка заглушає потік приємних подій і ускладнює реалізацію навіть простих цілей.

Сприятливо робити настрій на цілі, коли зростаючий місяць. Чим більше бажань загадано, тим більше їх виповниться – це підтверджують багато астрологів і ті, хто пробував приступати до планування на початку місяця за місячним календарем.

В заплановану добу потрібно підготувати зображення з бажаним: автомобілем, який людина хоче, будинком, в якому є бажання жити і т.д. Максимально точно варто підібрати образи щасливих компаній, сімей, дітей.

У карті фен-шуй не повинно бути натяків на агресію або негативну енергетику. Східне вчення допомагає тільки тоді, коли задіяні символи радості, щастя.

Буває, що людина не може знайти відповідний для візуалізації бажання образ. Тоді варто написати фразу, яка розкриє зміст мрії. Це теж спрацює, якщо кожен день з натхненням читати фразу і дивитися на інші зображення з карти.

Так як у кожної людини свої бажання, карту складають для себе особисто. Не варто робити подібні ватмани на двох. Не потрібно поміщати загальні цілі, навіть якщо любов міцна. Інакше є ризик отримати зворотний ефект.

Найбільш сприятливі місця для розміщення карти щастя

Розташувати ватман з бажаними зображеннями варто там, де сторонні випадково не побачать лист. Добре розмістити карту в спальні, або там, де ніхто не побачить. Наприклад, на полиці, в шафі. Важливо при цьому не згортати і не згинати лист, покласти його необхідно зображеннями вгору. Це забезпечить сприятливий перебіг енергії Ци.

При виборі місця, де можна залишити папір з візуалізацією бажань, можна орієнтуватися на вплив Летючих Зірок. Кожен сектор служить для різних цілей. Наприклад, є сектор Жовтої П'ятірки – в цю зону не варто поміщати ватман. Серед несприятливих приміщень для розміщення ватману з бажаннями – ванна кімната, санвузол. У цих областях відбувається витік енергії Ци через отвори.

Як змусити карту працювати на вас

Складання листа з бажаними подіями – перший крок. Необхідно ще працювати так, щоб карта почала діяти. Наприклад, якщо є мрія відновити відносини з чоловіком, потрібно кожен день дивитися на лист і уявляти собі, що мета вже виконана.

Відчуття повинні бути такими: мрії вже виконані. У цьому допомагає візуалізація: потрібно не просто уявляти, що створена щаслива сім'я, а відчувати радість, пристрасть, уявляти собі, наскільки довірчі відносини встановлені між усіма членами дружної сім'ї.

Через кілька місяців карту потрібно переглянути, проаналізувати: які цілі вона виконала, які мрії вже не мають того значення, як раніше. Якщо плани реалізовані більше, ніж наполовину, можна взяти новий ватман. А зображення з ще не виконаними цілями варто перемістити на інший лист.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024