Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Шпалери по фен-шуй. Тема підбору шпалер по фен-шуй актуальна для тих, хто прагне створити в своєму будинку гармонійну атмосферу

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Шпалери по фен-шуй

Шпалери по фен-шуй

Тема підбору шпалер по фен-шуй актуальна для тих, хто прагне створити в своєму будинку гармонійну атмосферу, що відповідає всім вимогам стародавнього китайського вчення. Коли ми живемо в окремому приватному будинку або великій квартирі, де на кожного члена сім'ї припадає окрема кімната, в якій можна розвернутися і все оформити, як годиться - це одне, і завдання багато в чому спрощується: варто лише взяти до уваги призначення самої кімнати, зону її розташування, а потім підібрати відповідні шпалери, зберігаючи принцип балансу енергій по п'яти елементах.

Однак часто буває так, що нам доводиться поєднувати житловий і робочий простір, облаштовувати в одній кімнаті як спальне місце, так і дитячу, робочий кабінет, а часом - ще й кухню. Як бути в цьому випадку? Адже, мало того, що кожна зона в фен-шуй має свою активність і вплив, так ще і кожен член сім'ї (якщо ми живемо не одні) має свої переваги, побажання, а також різні сприятливі і несприятливі напрямки і числа Гуа. У цьому випадку вибір шпалер по фен-шуй стає непростим завданням, у вирішенні якого найчастіше доводиться вдаватися до допомоги фахівців в області фен-шуй, а також спеціалізованим джерел та навчальним програмам.

Давайте розглянемо приклади оптимального варіанту шпалер і фото-шпалер для кожної окремої кімнати.

Для вітальні краще підбирати шпалери і фото-шпалери таких тонів і з такими зображеннями, які створюють атмосферу затишку, захищеності і швидше закритого, ніж відкритого простору, адже вітальня - це місце, де ми збираємося з друзями, відпочиваємо всією сім'єю, розслабляємося після робочого дня , а, отже, хочемо відчувати спокій і розслабленість в цій кімнаті. Тому дуже строкаті шпалери по фен-шуй, а також фото-шпалери із зображенням видів природи, широкого простору і розмаху не надто підійдуть для вітальні в житловому приміщенні, так як будуть занадто розбурхувати і емоційно порушувати домочадців і гостей, створюючи ілюзію перебування на відкритій місцевості , що спричинить за собою почуття якоїсь тривожності і уразливості. Тому фахівці в області фен-шуй зазвичай не рекомендують фото-шпалери з відкритими видами природи для оформлення віталень, особливо маленьких за площею, тому що подібні зображення не дозволяють людині відсторонитися і відволіктися від цього великого простору, викликаючи внутрішній дискомфорт. Для вітальні підійдуть шпалери бежевих тонів, жовтих, коричневих відтінків, а також зелених і персикових квітів.

Спальня

Хорошим варіантом шпалер по фен-шуй для спальні будуть служити спокійні, пастельні тони: бежевий, пісочний, оливковий, світло-сірий і білий, а також відтінки голубого і синього - всі ці кольори мають м'яку иньську енергію, що наповнюють простір плавним потоком ци, а тому відпочивати в спальній кімнаті, яка оформлена в такі тони буде найбільш комфортно і спокійно. Спальня - взагалі особливе місце, яке потребує трепетного ставлення в підборі кольору і обстановки, так як в спальні людина відновлює свої сили, втрачені за день, а тому необхідно зробити все можливе, щоб відпочинок в цій кімнаті був на сто відсотків комфортним і здоровим.

Фото-шпалери із зображенням природи і міст будуть нескінченно збільшувати простір спальні, не даючи людині нормально розслабитися і відпочити, тому в цій кімнаті вони також недоречні. Однак ви з успіхом можете розташувати в спальні картини або панно із зображенням квітів, наприклад, пахучих півоній або троянд, які посилять романтичний настрій у вашій спальні і допоможуть активізувати зону любові по фен-шуй.

Робочий кабінет

Робочий кабінет - це місце, де переважає янська енергія, панує активність і творчість, тому шпалери по фен-шуй для цієї кімнати є сенс підбирати яскраві і динамічні, але можна використовувати також білий, сірий і чорний кольори. Звичайно, перш за все варто відштовхуватися все ж від особистих переваг, і якщо вам не подобаються яскраві кольори, тоді краще від них утриматися. Ідеальним варіантом буде, якщо ви підберете для робочого кабінету однотонні шпалери по фен-шуй, а яскравими плямами доповніть інтер'єр у вигляді колажів, картин або фото-шпалер. І як раз-таки саме в робочому кабінеті фото-шпалери із зображенням природи і відкритого простору підійдуть як не можна краще, особливо якщо робоче місце призначене для творчих людей, які займаються креативними проектами, створюють мистецтво, музику, займаються шоу-бізнесом і тому подібним. Наявність відкритого простору в такому випадку буде сприяти народженню нових ідей, розкриття творчого потенціалу і невичерпного натхнення.

Варіантів оформлення інтер'єру і підбору шпалер по фен-шуй для ваших кімнат може бути безліч, і ви завжди можете вибрати саме те, що вам подобається. Але найголовніше - дотримуйтеся основних правил оформлення будинку і офісу по фен-шуй і не забувайте консультуватися у перевірених фахівців!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024