Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Школа форм і Школа компаса в Фен шуй. Оцінюючи фен-шуй будь-якого місця, майстри фен-шуй увагу звертають на два основних параметри, це форми і напрямки.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Школа форм і Школа компаса в Фен шуй

Школа форм і Школа компаса в Фен шуй

Оцінюючи фен-шуй будь-якого місця, майстри фен-шуй увагу звертають на два основних параметри, це форми і напрямки. В результаті використання такого підходу, в фен-шуй склалися дві головні школи, це: «Школа форм» і «Школа компаса».

«Школа форм» займається формами і обрисами в навколишньому середовищі.

До форм відносяться взагалі всі видимі предмети - від гір і води до форм і колірної гами всередині квартири, меблів, дверей або столів. Всі ці форми і обриси впливають на наше благополуччя. Для прикладу: гострий предмет вважається списом, вигин дороги порівнюють з цибулею або кривим лезом ножа, пряма і довга дорога називається «отруєною стрілою» і т.д. Однак, видимі предмети - це тільки частина фен-шуй, тому не можна оцінювати фен-шуй будинку, грунтуючись тільки на принципах школи форм.

Наприклад, візьмемо розташування, яке повністю задовольняє умовам наявності «вітру» і «води», описаного знаменитим майстром Го Пу: «Вітер розсіює енергію Дракона, яка затримується на кордоні води». У цій фразі «вітер» і «вода» є ключовими факторами у визначенні сприятливого положення. Відповідно до інтерпретації Го Пу, Дракон, тобто гори, випромінює сприятливу енергію, або сприятливі сили природи. Щоб визначити, чи володіє будь-яке місце такою енергією, необхідно звернути увагу на два основні чинники навколишнього середовища. По-перше, місце повинно бути добре захищене від вітру, оскільки занадто сильний вітер віднесе енергію. Тому ділянка повинна бути захищена з усіх чотирьох сторін, щоб зберігати енергію. Сприятливе з точки зору фен-шуй місце порівнюють з «кріслом»: необхідна гора позаду, щоб підтримати спину, гори зліва і справа - «лапа Дракона і лапа Тигра», як охоронці біля трону. Попереду повинна бути розташована гора - як стіл, що стоїть перед троном. Щоб земля користувалася перевагами сприятливої ​​енергії, необхідно також, щоб «Дракон» залишався на місці. Якщо Дракон рухається вперед, він забирає енергію. Тому крім хорошого укриття, яке не дасть вітру забрати енергію, необхідна також «межа води», тому що вода, або відкритий простір - ознака того, що Дракон зупинився і енергія накопичується тут. Отже, в цілому фен-шуй - вітер і вода - вважається основним критерієм для визначення сприятливості місця для поховання китайських предків, спорудження будинку або навіть цілого міста.

Таким чином, «вітер» і «вода» є ключовими факторами у визначенні сприятливого положення і таке місце має бути дуже хорошим з точки зору фен-шуй. Однак умова «вітру» і «води» не може гарантувати, що удача прийде відразу ж, якщо побудувати будинок на такій сприятливій ділянці. Наївно буде також вважати, що побудований на такій сприятливій землі будинок буде процвітати вічно.

Життєвий досвід говорить нам, що в удачі бувають підйоми і спади. Жоден будинок не може вічно володіти удачею. Справа в тому, що на наше благополуччя впливають не тільки навколишні фізичні форми, ми також знаходимося під сильним впливом певних енергій, які не можна побачити, але які існують в навколишньому світі і роблять значний вплив на наше благополуччя. І навіть якщо ми виберемо місце з чудовими умовами «вітру» і «води», щоб знайти процвітання, нам треба будувати будинок в правильний час, і розташувати його фасад в сторону правильної енергії. А ці енергії не статичні, їх напрямок з часом змінюється. Тому будинок, спрямований сьогодні фасадом в сприятливу сторону, в наступному році може вже не отримувати хорошу енергію.

В такому разі бажано мати 2 входи, щоб користуватися одним чи іншим в залежності від якості енргії, що приходить.

В цьому і полягає концепція Школи компаса фен-шуй. Цей аспект фен-шуй пояснює, як невидимі природні сили циклічно впливають на удачу будинків. Оскільки природні сили пов'язані з часом і простором, необхідно проводити дуже точні вимірювання напрямків, щоб визначити їх вплив. Тому цей аспект і називають «Школою компаса». Компас лопань є незамінним інструментом при оцінці впливу таких енергій.

Школа форми вивчає фізичну форму і обриси предметів. До неї можна віднести все, що ми бачимо: форму гори, будівлі, колір і обриси, план поверху, стіл, двері - всім цим займається Школа форм. Школа компаса в свою чергу займається енергією фен-шуй, природними силами, які не можна побачити, але які можна виявити за допомогою вимірювань і розрахунків. Ці енергії з часом змінюють свої якості і напрямки руху. Школа форм займається навколишнім середовищем, яка, природно, сильно впливає на наше життя. Але обриси гір і водойм більш-менш статичні. Так само як географічне положення країни, рельєф місцевості залишається незмінним протягом мільйонів років. Однак протягом історії ми спостерігаємо розквіт і падіння династій. Будь-яка країна або місто переживає підйоми і спади циклів удачі. Рельєф Школи форми постійний і незмінний, але вічно сприятливого фен-шуй не існує. Чому? Тому що мінливий цикл енергій фен- шуй, впливає на удачу і відповідає за зміну смуг удач і невдач з плином часу. Цим аспектом фен-шуй займається Школа компаса, оскільки енергія фен-шуй залежить від сторін світу, а для їх визначення необхідний компас. Таким чином, щоб оцінити одночасно і потенціал місця, і його цикли удач і невдач, необхідно користуватися і Школою форм, і Школою компаса.

Говорячи сучасною мовою, відносини Школи форм і Школи компаса можна порівняти з відносинами комп'ютерного «заліза» і «софта». Вони залежать один від одного і їх не можна розділити. Щоб правильно оцінити фен-шуй, необхідно скористатися і Школою форми, і Школою компаса. Їх треба розглядати скоріше не як дві різні школи, а як два інструменти оцінки фен-шуй.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024