Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Що вішати над ліжком по фен-шуй. У кімнаті, зробленій за всіма правилами фен-шуй, людина краще висипається, швидше відновлює сили, легко зможе розслабитися після важкого трудового дня.

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Що вішати над ліжком по фен-шуй

Що вішати над ліжком по фен-шуй

Спальня, мабуть, головне місце в будинку. Саме тут людина проводить як мінімум половину доби, причому знаходиться тут в самому беззахисному стані – уві сні. Тому в цій кімнаті особливо важливо вибудувати правильний захист від негативних енергій і зробити правильний фен-шуй.

У кімнаті, зробленій за всіма правилами фен-шуй, людина краще висипається, швидше відновлює сили, легко зможе розслабитися після важкого трудового дня. У такій спальні сняться тільки хороші сни, легше знайти взаєморозуміння з чоловіком, відвідують творчі ідеї. Для хорошого фен-шуй мало пофарбувати стіни в певний колір, і правильно розставити меблі. Потрібно також активізувати фен-шуй і прискорити приплив сприятливої ​​енергії за допомогою різних талісманів і аксесуарів. Це можуть бути картини, статуетки, речі з різних матеріалів – все це потрібно правильно вибрати і грамотно розташувати в кімнаті.

Що ж по фен-шуй можна вішати над ліжком?

Найпопулярніша прикраса ліжка – це картина. Зображення на картині потрібно підбирати правильно. Добре підходять для спальні картинки чогось стабільного і сталого, наприклад, гір. А ось зображення води для спальні не підходять, стихія Води може нашкодити сплячій людині. Також краще виключити зі спальні динамічні зображення: транспорту, гучних свят, картин заняття спортом і т.п. Картини такого роду будуть заважати спокійному сну, будуть тримати в напрузі, не дадуть остаточно розслабитися і відпочити. Картинам, із зображенням військових дій, горя, сліз і інших негативних картин не місце не тільки в спальні, але і у всьому Вашому домі.


Зазвичай спальня – це не тільки місце для відпочинку, по фен-шуй вона вважається зоною любові. Тому добре сюди впишуться картини із зображенням закоханих пар. Такі картини також допоможуть знайти супутника одиноким людям. А ось зображення одиноких людей в спальні неприпустимі. Якщо, звичайно, Ви не хочете залишитися одні.

Внести різноманітність і новизну у відносини, особливо в довгі і міцні, допоможуть картини із зображенням квітів, особливо півоній. Також добре підійдуть для спальні картини з метеликами і птахами: голубами, лебедями, качечки-мандаринки. Вони символізують любов, вірність, довіру і романтику, і цими якостями щедро поділяться з мешканцями будинку.

При виборі картини для спальні керуйтеся своїми відчуттями і першим враженням – ніхто, крім Вас, не знає, які саме зображення підійдуть Вам найкраще. Якщо картина Вам подобається, викликає позитивні емоції, Ви легко уявляєте її над своїм ліжком - це те, що потрібно!

Те ж саме відноситься і до фотошпалер – їх також можна розташувати на тій стіні, до якої примикає узголів'я ліжка, головне вибрати зображення з описаними вище правилами.

Над ліжком по фен-шуй вішати можна не тільки картини. Якщо Ви – раціоналіст і звикли використовувати весь простір з користю, не йдіть наперекір собі, виберіть корисні речі – і по фен-шуй, і в побуті. Наприклад, над ліжком можна повісити два однакових нічника. По фен-шуй вони будуть зміцнювати сімейні відносини або притягати поки не знайдену другу половину, як і всі парні предмети. А їх яскраве світло приверне в спальню більше позитивної енергії Ци. І з практичного боку вони будуть дуже корисні, адже під світильником так зручно читати на сон грядущий.

Інший дуже цікавий китайський талісман фен-шуй, який можна розташувати в узголів'ї ліжка – віяло. Вважається, що воно буде допомагати енергетичним потокам переміщатися, буде стимулювати приплив позитивної енергії, що сприятливо позначиться на сплячих на ліжку людях. У них покращиться сон, швидше буде відновлюватися витрачена за день енергія, пробудження стануть проходити легше. Однак не варто вішати віяло занадто низько, інакше сплячі потраплять в вихори енергії і ефект буде зворотним.

Яку прикрасу ліжка в своїй спальні Ви б не вибрали – головне, щоб вона була Вам до душі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024